Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• penhaligon's kensington amber

Yorum

• Odin 00 Auriel

Yorum

• Guerlain L' Homme Ideal

Yorum

• TF Noir De Noir en güzel gül kokularından.

Yorum

• Swann
            Swann Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Kuruması baccarat rouge gibi tıpkı, açılışı da lancome la nuit tresor ‘ün yoğun hali.. Daha özgün bi şey beklerken hayal kırıklığı yarattı bu koku bende..

• Swann
            Swann Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Yahu baktım da bu koku ikisinden de eski 2007 çıkışlı imiş, sözümü geri aldım.. Asıl baccarat ve tresor özgün değil imiş.. =D

• ysl mon paris.. genç kalanların ve öyle hissedenlerin kokusu, meyveli, beyaz çiçekler.. edt’sini almak istiyorum bendeki edp bitince. çok tatlılığı olmayan içinde meyve barındırmasına rağmen, güzel dengelenmiş bi koku

Yorum

• Kenzo kenzo vintage

Yorum

• Nicolai- NY Intense. Bugün ofis için dışarı çıkacaktım. Sabahın yağmurlu ve serin havasına uygun olarak seçtim. 8.30'da kullandım gizemli ve karanlık karanfil ve amber kendimi acaip iyi hissettiyor.

Yorum

• Chanel Coromandel Edt sevdiğimiz bir çalışma koku güzelliği performans her şeyiyle seviyoruz.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Siyahulan View Post
                  TF Noir De Noir en güzel gül kokularından.
                  Gerçekten çok beğendiğim bir koku, müthiş huzur doluyorum kokladigim zaman 🙂

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• YSL - La Nuit de L'homme (2013).

Yorum

• Akşam için tam bir maskülen RL Safari

Yorum

• orangeverte
                        orangeverte Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Aryan hocam ikisi birbirine benzemekle beraber kabaca jazz hafif daha tatlı iken safari jazz'a kıyasla daha freş bir yapıda. Daha ayrıntılı bilgi için Saklı Notalar bloğuna bakabilirsiniz, Özgün üstad çok güzel anlatmış. Buradan da kendisine selam olsun bu vesileyle Cartier pasha'yı hiç kullanmadım maalesef...

• Aryan
                        Aryan Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Teşekkürler orangeverte hocam. Ben sizin yorumunuzu merak etmiştim, görünüşünüz değerli. Araştırınca sıcak havalar değil de daha çok sonbahar ve soğuk havalar için uygun olduğu yönünde oylamalar olduğu için ve adı Safari, deri notası da içeriyor vs... derken kafamda çok da ferah bir imaj çizmemişti. Bu yüzden yorumunuz şaşırttı ama sorun değil, ferah kokuları seviyoruz...

• orangeverte
                        orangeverte Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Rica ederim Aryan hocam Safari evet ferah bir koku ama yazdan ziyade ilkbahar sonbahar ve kış için ferah bir parfüm diyeyim Sıcak yaz günlerine fazla gelebilir, ama serin yaz akşamlarında da pekala kullanılabilir. Jazz Safari kadar ferah bir parfüm değil ve jazz daha tatlı bir koku.

• Roja dove danger pour homme
                      Olmasa da olur
                      8/10

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Tom Ford - TV

Yorum

• Hermessence cuir d'ange kullandım. Kokuyu sıktığım anda karşılaştığım yoğun deri kokusu gerçekten rafine ve güzel. Derinin yanında menekşe ve misk de geliyor burnuma. Deri kokuları çoğunlukla bana hitap etmese de bunu oldukça beğendim.

Edit: Gerçekten yoğun bir koku. Nerdeyse 4 saat oldu, hala buram buram kokuyor.
                          Son Düzenleme orangeverte; 05-11-20, 11:47. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Abbathdoom
                            Abbathdoom Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Çok dengeli ve sağlam bir deri yorumu hocam.

• orangeverte
                            orangeverte Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            kesinlikle katılıyorum Abbathdoom Ege hocam, gerçekten hem sağlam hem de güzel bir deri yorumu. Kalıcılık ve yayılım da çok iyi

• Boucheron Pour Homme

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                          X