Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Mancera Soleil d'Italie kullandım. Açılışı bol citruslu. Bergamot ve keskin bir portakal bariz bir şekilde hissediliyor. Ortalara doğru geldiğinde biraz daha floral bir hal alıyor hafif sabunsu şekilde devam ediyor. Sonları ise temiz bir misk ile bitiyor. Misk kullanımını ben Creed Millesime Impreial'dekine benzettim. Koku ferah tam bir yazlık ama gücü de bir yazlık kadar. Sıcak havalarda tercih edilebilir. Çok şaşırtıcı bir parfüm değil.

Yorum

• ADP Colonia Assoluta

Yorum

• Nishane-Wulong Cha

Yorum

• Atelier cologne grand neroli

Yorum

• Laurent Mazzone Parfums Veleno Dore'u test ediyorum.

Yorum

• Sabah
              -Nishane colognise
              Öğleden sonra için
              -Nishane wulong cha
              Wulong cha şişeli alinacaklar listesine dahil olmuştur.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Chanel bleu edp

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Acqua di Parma Sandalo

Acı portakal kabuğu ve klasik ekşi, asidik bergamot ile AdP imzası turunç habitatı, bol bol tatlı tonka ve badem, Heliotrope ayarlı krem-pudra dengesinde lavanta-sandal akoru ve buna bağlı anason sızlamaları, tarçın kakule gibi baharatlarla çay ferahlığında fujer kırması serin ve esintili güzel bir bahar yaz kokusu Sandalo. Biraz da ucundan hindistan cevizli güneş kremi denebilir.

Çok derin katmanlar barındırmasa da, kullanması fazlasıyla keyifli, ayrıca oldukça performanslı da. Sandalo’ yu; Ysl La Nuit de l’ Homme ile PdM Pegasus arasında bir yerlerde görüyorum ben. Bu üçlüden Pegasus’ a biraz daha yakınım galiba. Hatta çok daha güzel bir alternatif daha önereyim; direkt klon mertebesinde benzemese de, koku profili olarak Rectoverso Musk oldukça yakın aslında Sandalo ile. Sadece Sandalo’ nun baharatsı nüansları yerine daha musky vanilyalı kremsi bir gövde sunuyor, hindistan cevizli güneş kremi yönü de daha kuvvetli buna bağlı olarak. Şaka gibi de bir fiyatı var, ulaşılbilirse.

Yorum

• Burberry Brit

Yorum

• ''Chanel Coco Mademoiselle'' 3 yıldır kullandığım vazgeçilmez kokum. turunçgil temalı çekici bir kokusu var.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	Screenshot_20200911_081645.jpg
Views:	284
Size:	199.8 KB
ID:	179371

Yorum

• Dolce Gabbana Light Blue Intense

Yorum

• Xerjoff-Mefisto

Yorum

• Giorgio Armani Prive Bois D'Encens

Şuana Kadar Kullandığım En İyi Odunsu Ve Tütsülü Parfüm Diyebilirim.Ağacı Keserken Etrafa Yayılan O Ağacın Toz Parçacıklarının Kokusu Diyebilirim.
                              Son Düzenleme OğuzBey; 11-09-20, 11:59. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Vintage Akat 2000

Yorum

İşleniyor...
                                X