Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Click image for larger version

Name:	Screenshot_20200830_122720.jpg
Views:	281
Size:	166.3 KB
ID:	178524

​​​​Sadece özel günlerde sıktığım özel ve bambaşka bir batche sahip Aventus (17T01). Performansı kokusu ve kompozisyonu ile yakın dönemin en iyi ve en güçlü batchi.

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.
    Ekli Dosyalar

Yorum

• Noır De Noır

Bugün Evdeyim Hava Hafif Serinken Kollarıma Bu Arakadaştan Sıkıp Doya Doya İçime Çekeyim Dedim.😊
      Parfümü İlk Sıktığımda Koyu,Dark,Solmuş Bir Gül Kokusu Çekiyorum İçime.1 Saat Sonra Gülün Baskınlığına Gerilerden Safran Geliyor Buda En Sevdiğim Kısım Yoksa Gülün Boğuculuğu Hiç Çekilmezdi.Kuru Acı Çikolata Tarzı Bir Kokuda Geliyor Aynı Zamanda.Acılık Fazla Bu Seferde.Bu Kısımdan Sonra Basit Bir Vanilya Kokusu Geliyor Burnuma Ama Çok Basit Vanilya Heyecanlandırmıyor Hiç.

Genel Anlamda Kokuyu Seviyorum.Soğuk Bir Günde Her Açıdan Daha İyi Olacaktır.Herkese Mutlu Pazarlar.🙏

Yorum

• Bayramımız kutlu olsun!

Yorum

• Bu sabah Balıkesirli kolonya markalarından Kertil Çam'ın Asr-ı Saadet kolonyasını kullandım. Tam bir temizlik hatta deterjan kokusu, Boss Ma Vie ile oldukça benzer. Yoğun beyaz misk ve taze çiçek buketi.

Yorum

• Mugler Cologne

Yorum

• Creed Aventus

Yorum

• Guerlain Vetiver vintage

Yorum

• Bağımsızlık mücadelesine canlarını koymuş Atamız ile şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum...
                  Ysl M7 Oud Absolu..Başrolde laden ve mürün olduğu, mürün karanlık havasını yumuşatan mandalina ile hafif yapıdaki udun balzamik, tatlımsı ve bol reçineli yorumu.
                  Koku olarak Goldfield&Banks Desert Rosewood ile baya yakın bulduğum ve The different company'nin ud kullanımına benzer yapısıyla güzel çalışma.

Yorum

• R de Revillon
                    Fiyat sali pazari, performans niş

Yorum

• Bijon - A.E.O.M.

Yorum

• Nishane Hacivat. Neden bu kadar popüler olduğunu anlamadığım ve sevmediğim bir parfüm maalesef.

Yorum

• Chanel Platinum Egoiste

Yorum

• hermes sur le nil

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• MG Sillage Royal

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Nikos Sculpture

Yorum

İşleniyor...
                                X