Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Miller Harris - L'Air de Rien
    karamel tadında bir misk-amber ve tozlu paçuli. paçuli toprak hissettirecek şekilde kullanılmamış. meşe yosunu ile birlikte eskiyi çağrıştıran bir hava oluşturuyor. çağrışım için: eskimiş, tahtaları kuruyup çatlamış ve üzeri yosun tutmuş bir kulübeye bolca koyu karamel dökülmüş diyebilirim. genelde az dozajda kullandığımdan mevsimleri çok gözetmiyorum ama normal kullanımda ilkbahar-yaz'lık bir parfüm değil.

Yorum

• M14Y
      M14Y Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Öyle aman aman değil diyorsun yani hocam

• Asaid
      Asaid Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      benim tarza çok uygun olmamasına rağmen yine de koklamaktan zevk aldığım bir koku diyeyim😊 kirliliği Encens Mythique tarzı. biraz da eskitilmiş olsun diyorsanız güzel bir seçenek M.Harris.
      Son Düzenleme Asaid; 06-08-20, 14:05. Tarafından yapıldı.

• M14Y
      M14Y Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bana yaz hocam şaheser niteliğinde olan parfümleri nasipleneyim

• Histories De Parfums - 1725..

Yorum

• Office For Man

Yorum

• Dior Homme Eau For Men

Evet prada l homme a çok benziyor daha doğrusu prada dior a benziyor desek daha doğru olur çıkış yılları göz önüne alındığında dior daha önceye tarihleniyor. Koku anlamında ben dior eau yu daha başarılı bulanlardanım pradaya göre çok daha katmanlı bir koku prada ise nasıl başlıyorsa öyle devam ediyor bu haliyle biraz sıkıcı buluyorum. Performansta ise kesinlikle prada daha önde,fakat ikisi arasında benim tercihim dior dan yana olur.

Yorum

• Hermes Un Jardin Sur La Lagune

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Bugün Aventus kullandım. Bir süredir tatildeyim ve yanıma Creed MI ve Aventus dekantları aldım sadece. İltifat kombosu yaşatıyor. Özellikle Aventus her sıktığımda birisi hakkında yorum yaptı şu süre boyunca. Bazıları eski parfümler gibi kokuyor dedi. Bir kısmı meyveli hoş parfümmüş dedi. Tıraş kolonyasına benzeten oldu. 1-2 tane de çok tanıdık hep duyuyorum adı ne dediler.

Yorum

• CnHomme yaz kış fark etmiyor sıkıyoruz .

Yorum

• Bugün ne zamandır ilk defa kalan 3-5 Niş kokumdan Amouage opus v yi kullandım...
                çok farkediyor inanın designer ile koku güzelliği ince işi derinliği koku farklılığı muazzam...
                verdiği soft hayvansallık hafif tatlılık vanilya ve rom un kullanılışı daha neler neler...
                Herşey düzeldiğinde tekrar yenilere devam edeceğim...
                İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Mancera Aoud Lemon Mint

Dışarıda günlük işlerimi hallederken bana eşlik eden bir koku. Dekantı bittiğinde ise beraberliğimizi sürdüreceğimi açıkçası düşünmüyorum

Yorum

• Lostcode
                    Lostcode Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Aslında güzel bir koku ama uzun kullanımda sıkıcı olur birde sanki esintili yaz akşamlarına daha çok yakışıcak gibi

• xPixa
                    xPixa Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Limonataya eklenmiş arap işi badem olarak yorumluyorum bu parfümü. Sentetikliğini çok hissettirdi bir de kendi tenimde, bu yüzden pek sevmedim açıkçası

• M14Y
                    M14Y Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Genellikle yazlıklar aynı yapı üzerinden ilerlediği için hoş buluyorum ben şahsen hocam ama oryantal bir hissiyatı var tabi

• MDCI invasion barbare, dekantım bitiyor üzülerek sıkıyorum KLAS

Yorum

• Jo malone orange Bitters

Yorum

• Zegna Sicillian Mandarin

Yorum

• Parfums MDCI - Chypre Palatin

Yorum

• Adp intensa

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Bugün denize giderken Velvet Orchid sıktım.Yüzerken bir arkadaşımla karşılaştım.Bana,denize gelirken parfüm mü sıktın?Tüm denizi Ariel gibi kokutmuşsun dedi😄Velvet Orchid i Ariel kokusuna benzetmesi ilginç geldi.

Yorum

• furkan1001
                              furkan1001 Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Benim tenimde bazı parfümler inanılmaz yanıcı bir etki yapıyor kızarıyor böyle nar gibi bir cildiyeciye mi gitsem anlamadım.

• Libra
                              Libra Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Tenime değdirmemeye çalışıyorum.Ensemde,saç diplerime doğru sıkıyorum.Biliyorum o da zararlı ama parfümsüz eksik hissediyorum☺️

• Libra
                              Libra Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Bu arada özellikle eski ve yoğun parfümler benim tenimi de cayır cayır yakıyor.Özellikle çok eski bir Shalimar ım vardı,cildimi kıpkırmızı yapıp hem yakıyor,hem kaşındırıyordu.
                          İşleniyor...
                          X