Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Aralik 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Acqua Di Parma - Leather EDP
    Ombré Leather ile benzer tarz bir deri sunumu. Ombré'de ki meyveli amber-beyaz çiçek kombinasyonu ile sağlanan makyaj çantası efekti "süslü" iken, AdP de narenciye-ahududu ikilisi ile verilen bu efekt "lezzetli" kavramına daha uygun. 2'sinde de derinin önünü kapamayacak şekilde bir tatlı kullanımı var fakat Ombré feminene kaymaya yatkınken, AdP'de verilen tatlılık unisex çizgisine daha yakın.

Yorum

• Frapin l’Humaniste

Yorum

• Encre noir sport
        En güzel yazlık uygun alternatiflerden nişe göz kırpanlardan.

Yorum

• Acemiburun
          Acemiburun Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Hocam selamlar bugün bende denedim bu kokuyu ,sonlara doğru cdg vettiveruya benzettim

• Akşam pure havana

Yorum

• Nishane Hacivat 👍🏻👍🏻👍🏻

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Pekji Holy Shit kullandım. İlk 5-10 dakikasında yeşil kuru otların biraz hayvansallıkla birleşimi sonucu kirli ama bence güzel/çekici bir açılışa sahip. Daha sonra yeşil otlar ile karıştırılmış reçineler yanmaya başlıyor ve uzun bir süre devam ediyor. Bu kısım biraz daha dumansı ve tütsü ağırlıklı diyebilirim. Son kısımlarında ise ateş sönüyor ve reçine-yeşil ot karışımının külleri kalıyor. Kısacası ben daha çok reçineli ve dumansı yönünü gözlemledim. Gerçekten tematik, özgün ve sağlam bir çalışma. Son olarak gözümde canlanan sahne ise pagan ayini.

Not:
            Anlatıldığı kadar zor bir parfüm değil. Arkadaşlarımdan ve ailemden de rahatsız olan çıkmadı.

Yorum

• Nishane Hacivat

Yorum

• Atkinsons Lavender on the rock kullandım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Serge Lutens L'Haleine Des Dieux bu serinin karanlık kokular olduğunu düşünmüştüm ama sıradan fiyatını kesinlikle haketmeyen parfümlermiş. Gurme parfüm sınıfına koyabilirim bana Jovoy Remember Me'yi anımsattı.

Yorum

• Acqua di sale

Yorum

• Dior Pure Poison

Yorum

• Nishane wulong cha

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Ralph lauren Safari. YSL Jazz 'la beraber sevdiğim maskulenlerden.

Yorum

• Nishane - Nefs açılışını çiçeksi Notlar ve meyveyle yapıyor ama açılışta hoşuma gitmeyen asidik bi hava var açılış biraz suya atılan vitamin tabletleri gibi kokuyor açılış bende sınıfta kaldı kesinlikle, orta kısımlarda oud Gül ve boozy bir hava ekleniyor parfüme sonradan baktım viski notası varmış orta kısımlar parfümü kurtarmış biraz parfümün başından sonuna kadar devam eden bir tatlılık var bal notasından ötürü oudun yanında safran ve Gül kullanımı yer yer More Than Wordsu hatırlatsada mtw daha kaliteli şahsi görüşüm iyi mi kötü mü karar veremedim nutmeg incir gibi Notalar yerine tütün,civet gibi Notalar kullanarak tatlılık oranı az daha ağırbaşlı bir parfüm yapılabilirmiş ama o zaman Araplar severmiydi bilemem lüks kokuyormu evet performansı iyi mi evet ama Chris Maurice Nefsi yaparken Xerjoff a yaptığı parfümleri baz alacağına Fan Your Flamesi inceleyip baz alsa çok daha iyi bir parfüm yapabilirdi 3000 küsür liralar boozy bir parfüme vereceksem bu nefs değil Roja Enigma olurdu kesinlikle bir önceki serinin hala en iyisi Unutamam bence

Yorum

• Histories de parfums 1828

Yorum

İşleniyor...
                              X