Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

muadil parfüm mancera instant crush

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• muadil parfüm mancera instant crush

merhaba arkadaşlar mancera instant crush parfumunun ucuz yollu bir benzeri varmıdır onerebılecegınız.

Atelier Rebul - No. 94'ü bir denemenizi salık veririm. Bunda tarz olarak bir benzerlik yakalayabilirsiniz belki. Kör alış tavsiye etmem.
    Son Düzenleme Aryan; 19-05-20, 13:58. Tarafından yapıldı.

Yorum

Gratiste metal şişede satılan 4 farklı parfüm var. Birisi gri ( tobacco vanille kopyası)
      biri kırmızı ( baccarat Rouge kopyası. Haliyle instant crush kopyası olmuş oluyor )

https://www.gratis.com/bee-beauty-in...BoCuRMQAvD_BwE

Yorum

mizansen035 no94 aklımda zaten teşekkür ederim onu en kısa zamanda deneyecem inşallah. gratiste olanıda en kısa zamanda denıcem inşallah teşekkür ediyorum. yalnız bu parfumun resmi veya adı olsa ıyı olurdu ya sımdı baktım yuzlerce çeşit var zor buluruz boyle

sağolun hocam
        Son Düzenleme Abbathdoom; 20-05-20, 23:08. Tarafından yapıldı.

Yorum

• OğuzBey
          OğuzBey Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Rojaların Hiçbirini Bilmiyorum Hocam Malesef Ama Siz Kovalıyorsanız Kesin Güzeldir😊Ama Türlü Türlü Platformlarda Son Zamanlarda Hep Roja Başlıkları Fazlasıyla Görmekteyim.

• mizansen035
          mizansen035 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Bir kaçı var ki fena

Fetish
          Enigma
          Musk Aoud
          Diaghilev

• OğuzBey
          OğuzBey Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Fetish Dekant Denedim Hocam.Bugüne Kadar Denediğim Deri Parfümlerinin Hepsini Solda 0 Bırakır.Ama Taşıması Zor Bir Koku Bana Uyacağını Pek Zannetmiyorum.Kalıcılık Denediğim En İyi Parfümlerden.

arkadaslar bugun no94 kargom geldi ben daha once mancera instant crush ve montale sensual instinct kullandım hatta sensual ınstınctı kullanamadım bana cok ters gelmıstı size şöyle soyleyeyım arkadaşlar bu no94 ınstant crush havasında tanı onun kadar cok guclu degıl ama buda ıyı yanı kalıcılıkta bu arada ben bu kokuların cıkış noktası parfumunu denemedım ona bişey dıyemem benzerlik konusunda rouge540. Sonuc olarak benım ısımı cok rahat gorecek bı koku oldu no94.

Yorum

• Aryan
          Aryan Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Hayal kırıklığına uğramamanıza sevindim, güzel günlerde kullanın.

teşekkürler

Yorum

Yorum

arkadaslar bu ucuz gratis kokusu gercekten benzer ve kaliteli baya herkese onerıyorum oneren arkadaşada teşekkür ediyorum atelier rebuldanda daha memnun etti beni

Yorum

İşleniyor...
            X