Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

#evdekal parfüm yorumla

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• #evdekal parfüm yorumla

Hadi bakalım yeni bir akım yaratalım. Malum meseleler uzunca bir süre evde kalabileceğimizi gösteriyor. Bizde hobilerimizle bu zamanı boş geçirmeyelim. Bu saatten sonra herkes dili döndüğünce denediği parfümleri yorumlamaya çalışsın. Hem kendimize bir uğraşı bulalım hemde üretken kalalım
    Ben ne olur ne olmaz diyerek ofisten gelirken yanıma bol bol sample aldım bu süreçte artık deneyip yazıya dökerim.

Click image for larger version

Name:	92FB97F0-04B4-405B-997E-0E2E2C81C3CE.jpeg
Views:	416
Size:	291.0 KB
ID:	157717

Yorum

Forumdaki splitten aldığım dekantlar gelsin özellikle MPG Parfum d'habit ve Annick Goutal Ambre Fetiche'i yorumlayacağım

Yorum

Evi Amerikan hapishanelerine cevirdim,bir taraftan roman çevirisi,bir taraftan spor yapıyorum.Parfüm yorumlaması da güzel bir etkinlik olabilir😀Ama kendimi izole edecek imkanları bulduğum için şanslı hissediyorum,keşke böyle olmasaydı ama şikayetçi değilim.Umarım bütün insanlık olarak şifa bulur,hatalarımızı gozden geçirme inkanı buluruz

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Altuğ hocam forumun youtube hesabından yorumlansa nasıl olur? Hem de böylelikle aktifleşmiş olur hesap.

Yorum

+++

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Abi ben ailemin yanına geldim geri dönerim düşüncesiyle bu olaylar patlak verdi şuan hiç parfüm yok yanımda insan bir güzel parfüme hasret kalıyor valla zevkle okurum bekliyoruz

Yorum

Altuğ hocam çok güzel düşünmüşsünüz

Yorum

İşleniyor...
                X