Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Firmaların Üretimleri Durdurması

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Firmaların Üretimleri Durdurması

Dün yapılan açıklamaya göre Dior ve LVMH grubu kozmetik üretimlerinin tamamının (parfüm ve makyaj malzemeleri VS) ürtimlerini durdurarak aynı üretim bantlarında sağlık sektöründe kullanılmak üzere hijyenik jeller üretme kararı almış. Yani anlayacağınız üzere ortalık durulana kadar üretim olmayacak ve şu andaki piyasada ki stoklar sadece olacak.

İtalya'da merkezleri olan bir çok marka da en başta Xerjoff, Tiziana Terenzi gibi markaların da şu anda piyasa da olan stoklarının dışında ek bir girdisi olmayacak uzun bir süre. Hadi diyelim ortalık duruldu sakinleşti bu markaların tekrar üretime başlaması, piyasaya arz edilecek ürünlerin ilk oluşabilecek talebe yanıt verebilmesi, lojistik süreci vs derken ülkemize uzun bir zaman girmeyebilir.

Şimdi diyeceksiniz ki ortam böyleyken parfümemi kafa yoralım diye. Bu bizim hobimiz ve böyle zamanlarda hobi uğraşları insanın moral motivasyonunu üst düzeyde tutar.

Bir fıs alkol sıktım bu haberden sonra

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Oooo zenginiz bakıyorum

• Umut Kurtoğlu
      Umut Kurtoğlu Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bir bidon var. Buyur beraber olsun başkanım

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Zenginliğin bu kadarı

Şu sıralar en büyük hedef mevcudu korumak olsa gerek.

Yorum

Dünyada alkol sıkıntısı varken bu kararı mantıklı olarak yorumluyorum. Umarım çıkar amaçlı değil de fayda sağlamak amaçlı olur bu durum.

Yorum

Fransa'da bir arkadaşta, satın aldığım parfümlerim kaldı, bu gün Türkiye ye gelmesi gerekiyordu, arayıp akıbeti soramıyorumda ​. Adamlar can derdinde, biz parfüm derdindeyiz anlaşılmasın diye.
        matrai hocama katılıyorum, bu hobi her koşulda, stresten kaçış için bizimle olacak sanırım.
        Kıyıda köşede kalmış dekantlar kıymete bindi, deneyip duruyoruz.

Yorum

o kadar önleme karantiye rağmen çoğu ülkeye sıçradı korana virüsü 5 10 liralık kolonya fiyatları ortada derinlemesine analiz edilmesi gerekiyor ; bazı şeyleri sorgulamamız gerekiyor umarım parfumhobisi adı altında ticari kazanç odaklı işler dönmez

Yorum

Durum gercekten cok ciddi, bu habere sevindim

Yorum

Evet Fransa saglik bakanliginin ucretsiz emrine vermek uzere bu karari almislar
              Son Düzenleme Leto; 18-03-20, 00:27. Tarafından yapıldı.

Yorum

Bizde de bu sabah sahte dezenfektan üretim deposuna yapılan baskın haberi vardı. 3 bin şişe piyasaya verilmek üzere ve 40 bin boş şişe de dolum yapılmayı beklerken yakalanmış. Ne diyeyim değişik bir ülkeyiz cidden...

Yorum

İşleniyor...
                X