Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Nishane Artık Uzay Exclusive’de

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Nishane Artık Uzay Exclusive’de

Click image for larger version

Name:	FF112C9B-7318-4839-8267-04C6DAB1D1CC.jpeg
Views:	556
Size:	171.9 KB
ID:	152521

İnstagram hesabından müjdeli haberi vermiş Bülent abi. Özellikle ülkemizin markası olmasına rağmen ulaşılması bir hayli zordu şimdi artık daha kolay ulaşabileceğiz.

Yorum

Öderiz artık 2500 tl 50 ml için

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Umarım fiyatları beymen gibi olmaz. Uzayda satılan birçok parfüm neredeyse beymen fiyatıyla birebir. Designer parfümler bile fiyat olarak n11 deki diğer güvenilir mağazaların neredeyse iki katı. mağaza ve ürünleri güvenilir ancak fiyat politikası anlamsız derecede pahalı.

Yorum

fiyatlar normal seviyede geldi bana , Afrika Olifant, B 612, fan your flames, ambra calibria, vain naive, pachuli koza, karagöz, zenne, 900 TL
          Sultan vetiver, wulong cha, tuberoza,800 tl
          Muskane 700 tl,
          Ani 1400 tl
          Hacivat 1450 tl

Şeklinde Fiyat koymuşlar.

Yorum

Fiyatlar bencede normal seviyede özellikle 100 lük şiler daha avantajlı duruyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Büyük ihtimalle geçici fiyat bunlar. Sonra yükseltirler diye düşünüyorum.

Yorum

Bülent abiden sevgiler saygılar. Her türlü güzelliği yapıyor arkadaşlar. Yanına gidin ya da instagramdan iletişime geçin.
                Ekli Dosyalar

Yorum

nishane ani 1400 demiş. Beymende 1370 Lira . İndirim nerde yav.

Yorum

• UmutAras
                    UmutAras Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Hocam beymendeki 50 ml uzayda ki 100 ml

aaa pardon dikkat etmemişim ona. o zaman baya iyi fiyat

Yorum

Arkadaşlar Bülent bey iyidir,fiyatları da piyasaya göre gayet uygundur.Defalarca alışveriş yaptım sağ olsun fiyatları hep dipten saydı.Tavsiye ederim

Yorum

Karagöz hacivat zenne üçlüsü ilk çıktıklarında aynı fiyattaydı hacivat aventus klonu olduğundan talep görüyor diye hala fiyati yuksek ama karagöz ve zenne hayli düşük. Pek samimi bulmadım bence stokta kalan urunleri eritmek icin güvenilir uygun fiyatlı yerlere yönelmişler. Oldum olası isinamadim markaya. Beymen den öncede biliyorlardı uzay i beymenden sonra olması elde kalan urunleri daha alici standartlarına indirmek .

Yorum

• matrai
                        matrai Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Hacivat 100 ml zenne ve Karagöz 50 ml. Şimdi tekrar değerlendirin.

• AYKUT
                        AYKUT Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Nishaneden cevap gibi olmuş altuğ hocam😀 yinede isinamadigim bir marka bu hiç bir kokusuyla değişmedi özellikle adından çokça bahsedilen bunuda forumun etkisine bağlandığım aventus klonu.

Bence hacıvatı aventusdan ayrı değerlendirilmeli, klonu olduğunu söylemek hacıvata haksızlık.

Yorum

• protectedsugar
                        protectedsugar Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Yahu..Hacıvat'ın zamanında ananas mı vardı? :-)
                    İşleniyor...
                    X