Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Herod ve montecristo noir

Yorum

• Ysl Y

Yorum

• Mugler ultra zest

Rengine ve içindekilere bakıp çok ferah bir şeyler beklemek yanlış olur, tatlığı yaz aylarında kullanılmasına engel yapıda bence. Bahar ayları ve belki serin yaz akşamlarında kullanmak uygun kanaatimce. Performansı diğer mugler lerin gerisinde

Yorum

• Aryan
          Aryan Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Şahsen benim en sevmediğim yönü zor bulunması. Hatta şuan bulunamaması...
          Son Düzenleme Aryan; 29-05-20, 17:17. Tarafından yapıldı.

• Guerlain l'homme ideal cologne

Yorum

• Mont Blanc Explorer

Yorum

• CdG 8 88

Ayarında tatlılık, bolca baharat ve zerdeçal..

Yorum

• MFK Absolu Pour Le Matin, Limon, lavanta, aromatik bir havada ferah esinti gibi, hafiften de bir sabunsuluk, çok keyif verici yazlık parfüm. Bu parfümü her kullandığımda, tazeleme ihtiyacı duyuyormuşum gibi, bir kaç kez daha fıslatmam gerekiyor-muşum hissiyatı veriyor ama gerek duymuyorum açıkçası.Yayılımı çok fazla değil ama bana 3-4 saat boyunca kendini hissettiriyor. Yine de tavsiye edilebilir bir yazlık parfüm.

Yorum

• Chanel Platinum Egoiste

Yorum

• Xerjoff- Mefisto gentiluomo çok güzel temiz performanslı bi yazlık biraz koyu gibi ama 🙃. Bugün istanbulun fethinin 566. Yılı bu vesileyle osmanlının en büyük en entelektüel padişahı olan Sultan Mehmet Hanın ruhu şad olsun. Bir markanın Fatih Sultan Mehmet han isimli bir parfümü vardı onu mutlaka deneyeceğim keşke elimde olsaydı bugün kullansaydım.

Yorum

• orangeverte
                    orangeverte Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Fort & Manle Fatıh Sultan Mehmet Furkan hocam

• Tauer Acdd
                  Kimyon ve kişniş gibi baskın baharatlar ile amberin müthiş uyumu.Gün içinde her vurduğunda insanı mutlu etmeye yetiyor.

Yorum

• Aqua celestia forte

Yorum

• D&G The One EDP.

Bugün, olumsuz hava koşulları dolayısıyla ilkbahara kısa bir ara... Serin ve kapalı bir günde elim sonbahara çok yakıştırdığım amber ve tütün ağırlıklı bu parfüme gitti. Genel beğeniye uygun tam bir joker parfümü.

Yorum

• Ex nihilo Fleur Narcotique

bazı denilen bazı unisex. Ama ferah bir parfüm olduğunu söyleyebilirim.

Yorum

• Thierry Mugler A*Men Ultra Zest - A*Men serisinde en sevdiğim eser Ne sıcak ne soğuk havalar için biçilmiş kaftan

Yorum

• En sevdiğim fiyat performans parfümü olan Bentley Azure'u kullandım.

Yorum

İşleniyor...
                            X