Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bugün de bir başka temizlik kokusu. Nina Ricci L'Air du Temps, Francis Fabron, baharlı çiçekler ve aldehitler. 1948. Zaman kapsülü gibi, ailede kimse kullanmamış olmasına karşın çocukluğumun geçtiği evi hatırlatıyor. Dolabı, çekmeceyi açtığımda giysilerin, çarşafların arasına saklanmış sabunlardan gelen koku gibi.
    Son Düzenleme Rayiha; 22-05-20, 11:53. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Boucheron Ambre d'alexandrie.

Yorum

• Tom Ford Patchouli Absolu

Dışarda yağmuru görünce direk elim bu dekanta gitti. Yeşil, ıslak ve dinamik. Sonbahar yağmurlarında da kullanması ayrı bir keyiftir diye düşünüyorum

Yorum

• Parfum d'Empire Ambre Russe kullandım. Açılıştan kapanışa her yönü ile bence başarılı bir parfüm.

Yorum

• nishane hacivat

Yorum

• Hafif meyveli makyaj pudrası Guerlain Meteorites Le Parfum. Menekşe ve elma ağırlıklı, misk tabanlı. Açılışı Marc Jacobs Daisy, dip notaları Chanel Chance Eau Tendre'e benziyor. Günlük, ilkbahar-yaz için rahat kullanımlı EdT formunda. Keşke adındaki gibi gerçekten "Le Parfum" olsaydı.

Yorum

• Paco Rabanne Invictus

Yorum

• dior ambre nuit,gülün en naif kullanımlarından diyebilirim eski göz ağrımdır kendisi.baharatlar ve gülün birleşmi biraz içki efekti yaratıyor benim burnumda.tarçınlı güllü bir şerbetmiş gibi geliyor kokusu.parfüm oturdukça amber üstünlüğü ele alıyor ve içkimsi hava kayboluyor

Yorum

• Amouage Imatatıon
                    Süet tarzı bir deri, gül ve iris götürmüş parfümü. Keskin açılışından sonra benim için feminen ilerliyor. Opus V benim gözümde markanın en iyi işi.

Yorum

• mizansen035
                      mizansen035 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Kimse beğenmez ama imitation hoşuma gidiyor benim. Evet opus V bence de en iyi çalısması markanın. Ama imitation da güzeldir.

• Marmaris büfe
                      Marmaris büfe Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Çok kötü değil hocam, ben markaya biraz ön yargılıyım herhalde. Açılışı karabiber ile yakan cinsten tütsülü bir havası var ama acayip bir değişimi uğruyor kendimi Arap gibi hissediyorum 😊

• mizansen035
                      mizansen035 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Sanırım ben tütsülü parfümleri sevdiğim için )

• Creed Aventus (19P11) batch. Cok begendim. Gerci toplamda 2 cesit batch kullandim. Digeri 7-8 sene onceydi o yuzden hatirlamiyorum acikcasi. Ama 19P11’i begendim. Performansa bakicaz

Yorum

• Marmaris büfe
                      Marmaris büfe Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Hocam maalesef performans problemi var. Dengeli batch leri sevenler çok beğenir keşke biraz daha yayılsa.

• Fatihhbalci
                      Fatihhbalci Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Evet performans problemi var. Ama daha sicak gunde daha performansli olabilir.

• Ramon Monegal ibiza - Laislalanca
                    Son Düzenleme M-rah; 22-05-20, 16:03. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Penhaligons Opus

dumansı odunsu bir koku. Hafif citrus havasına var. Çok sıcak olmamak kaydı ile bahar ve yaz aylarında kullanılabilir. Bitmek üzere. hazır penhaligons markasında ciddi bir indirim varken değerlendirilebilir. Zira 50 ml i şu an 250 lira

Yorum

• Bugün 3 parfüm denedim.

1-Ramon Monegal #laislablanca: Epey güzel bir yazlık. Tropikal bir ormanın çiçek ekilmiş bir bölgesinde hindistan cevizi yiyormuş hissiyatı veriyor. Hafif feminen.

2-Ajmal Shadow - 4 mevimlik tütsülü koku nasıl olur adeta ders vermişler. Hafif tatlı ve tütsülü. Çok hoşuma gitti.

3- Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition- Nükleer bomba. Bana aşırı derecede tarçın, orta miktarda vanilya ve hafif tütün geldi. Ayrıca şu ana kadar denediğim 150 civarı parfüm içerisinde muhtemelen en güçlüsü bu.
                        Son Düzenleme Myrkur; 22-05-20, 16:50. Tarafından yapıldı.

Yorum

• the merchant of venice - blue island

Yorum

• PDM Carlisle hava soğuktu güzel bir koku ile değerlendireyim dedim.

Yorum

İşleniyor...
                            X