Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bugün bayır çayır gezeceğim diye Kemi Hayat kullandım. Dicle kenarına inen hayvan ve tezek kokularını barındıran hayvansallık eksik.

Click image for larger version

Name:	mezopotamya.jpg
Views:	231
Size:	446.5 KB
ID:	166548

Yorum

• Sth extreme
      Kullanmaya korkuyorum imza kokum olur bu diyarları terk ederim diye..

Yorum

• Marmaris büfe
        Marmaris büfe Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Aynen Ali hocam, ben çevremde herkese aşı yaptım. Kullandığım dekantları da hediye ettim. Başkasında kokuyu almak sıkmaktan daha keyifli.

• xPixa
        xPixa Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Ben bu tarz çok güçlü gibi durmayan ama sürekli koklamak istediğim parfümleri arada birer fıs boyun çevreme sıkmak yerine her iki elimin bileğine sıkıyorum. Evde yatarak laptop kullanırken, çay kahve içerken, telefonu kullanırken ellerim hep burun seviyeme yakın olduğu için kokuyu alabiliyorum. Tavsiye ederim herkese

• Aryan
        Aryan Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Ben de geçen günler evde parfüm sıkarken bu konuyu düşünmüştüm. Boyun gibi burna yakın yerler, koku adaptasyonunu üst seviyeye taşıdığını düşünüyorum.

• Bleu de Chanel EDP.
      Olivier Polge bir röportajında, “Bleu de Chanel'in inanılmaz başarısı çok şaşırttı” demişti. Abi bir insan babasını kıskanır mı ya? Baban yani…

Şaka bir yana bence gerçekten hiç şaşırmasınlar. Çünkü; Cool Water ile başlayan mavi dalgasının modern zamanlardaki en başarılı temsilcisi. Tamam koku çok şaşırtmıyor, şapkadan tavşan çıkartmıyor ama Baba Polge’dan gerçekten kaliteli, klas bir iş.
      Son Düzenleme Aryan; 18-05-20, 21:13. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Tiziana Terenzi Foconero ve Mancera Wave Musk sıktım. İkisi de değişik ve başarılı aquatiklerden. Aslında bir de layer denemek lazım bir ara onu da deneyeceğim.

Yorum

• Byredo - Accord Oud

Yorum

• Click image for larger version

Name:	20190221_160742_1550756393823.jpg
Views:	247
Size:	632.5 KB
ID:	166614
            فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• Marlou d’Ambiguite ile retro bir gün...
              Daha önce yapmış olduğum yorumun üzerine ekleyebilecek pek bir şeyim yok. Sofistike bir beyefendinin mazoşist seansı sırasında bolca boca ettiği old-school sidiği ile akıllara Italyan sinemasının 60’ ve 70’ yapımlarını getiren benzersiz bir iş.

Yorum

• Canım çekti Bond No 9 New York Amber kullandım.

Yorum

• Pdm layton

Yorum

• Salvatore ferragamo White Mimosa.. Beni mis kokulu çiçek bahçelerinde gezintiye çıkaran, çiçeksi-misk kokularında ayrı yere koyduğum, vanilya özlü mimoza ve iris önderliğinde çiçek buketi.

Yorum

• Davidoff - Amber Blend...puro, pipo ve parfüm...Davidoff en sevdiğim marka :-)

Yorum

• Annick Goutal Eau De Monsieur

Yorum

• Mancera- Cedrait Bois yazın çok güzel gidiyor güneş kremi gibi kokuyor hafiften sahil kenarını canlandırıyor insanın zihninde

Yorum

• Xerjoff Zefiro

Yorum

• Kilian moonlight in heaven

Benim en sevdiğim yazlıklardan biri moonlight in heaven, basit ve tekdüze olduğu yönünde eleştiriler var fakat pek katıldığımı söyleyemem bu eleştirilere. Parfüm egzotik ve tropikal bir parfüm olarak yola çıkmış ve bence bunu çok iyi başarıyor zaten yapısı gereği bu tarz bir kokudan çok komplike şeyler beklemek bence yanlış olur. Fiyatı konusundaki eleştiriler kısmen haklı olabilir fakat sonuçta bir kilian kokusu olduğunu unutmamak lazım. Performans olarak ise bence gayet yeterli performansa sahip hatta şöyle söyleyebilirim son zamanlarda popülerliği artan creed viw ve muadillernden çok daha performanslı.

Yorum

• ali
                                ali Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Marka Este Lauder e paçayı kaptırmasaydı keşke. Genel olarak bir çok parfümünü beğeniyorum. Fiyat aralığı yüksek olduğu için sert eleştiri alıyor bence.

• furkan1001
                                furkan1001 Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Notaları gerçekten güzel görünyor denenecekler listeme koydum
                            İşleniyor...
                            X