Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Hugo boss bottled oud.. Zaman, mevsim, mekan seçmeden kullandığım, klasik bottled'ın üzerine bol safran ve ud eklenmiş hali.

Yorum

• Creed Jardin D’Amalfi

Yorum

• furkan1001
        furkan1001 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Hocam bu kokuyu merak ediyorum nasıl bir koku güzelliği,performansı, elegantlığı nasıl acaba ? Müsadeniz olursa size sormak isterim. 😊

• Marmaris büfe
        Marmaris büfe Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Hocam, daha önce denediğim de elediğim kokulardan, fiyat performans olarak çok begenmemiştim. Şu sıralar geceleri gayet güzel gelmeye başladı. Narenciye - beyaz çiçekler ve misk üçgeninde tam bir bahar kokusu diyebilirim. Açılışı çok güzel bir mandalina ve bergamot ile başlıyor, zambak ve orkide gibi çiçekler alıyorum destek olarak.Odunsu yönü çok zayıf sadece çok yumuşak bir sedir var, misk ve tarçın ile son buluyor.Yaz için bu fiyatlarda böyle bir kokuya ihtiyaç var mı tartışılır..?

• Xerjoff - Indochine

Yorum

• Aventuslamaca. Bugün Dünya Klima Farkındalık günü. Klimalarınızı sevin

Yorum

• Versace Blue Jeans... Nostalji yaptım.

Yorum

• Akşam için Hermes L’ambre Des Merveilles

Yorum

• Kalıcılık testleri yapıyoruz evde otursak bile. John Vartatos Artisan Pure tüm gün 3 kere tazelemek zorunda kaldım. Güzel bir kokuya sahip ama kalıcılık olarak çok bir şey vaat etmiyor kendisi. Yaz kullanımına uygun hafif narenciye esintili, temelde yeşil bir parfüm olması ilgimi çekiyor ama daha kalıcı olmasını isterim. Tavsiye varsa bu temalı önerilere açığım.
              Son Düzenleme UmuTzn; 18-05-20, 00:23. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Hermes terre d'hermes 🙃

Yorum

• Amouage - Journey Man..

Tozlu başlangıç sonrası hafif bir vetiver ( vetiver yokmuş ), kaliteli hafif bir gül ( gül yokmuş ) ve kaliteli hafif çiçeklerle bezenmiş hafif narenciye..

Varla yok arası deri , tütün ve kakule..

Hiçbir içerik öne atlamadan verilen doğal bir karışım..

Ancak..

Koku hep aynı yerde otluyor, ve yayılım çok düşük..

Yine de bunlar, Journey Man'in çok kaliteli koktuğunu değiştirmiyor..

Yorum

• cantona8
                    cantona8 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Amouage in, baslangici en zevkli parfumlerinin basinda geliyor bence...

• Terre d'hermes edt.

Yorum

• Chanel Platinum Egoiste

Yeni haftaya mis gibi bir başlangıç yapalım

Yorum

• Creed Spice & Wood ...

Yorum

• Profumum Roma Acqua di Sale

Yorum

• Dior - Sauvage edt

Yorum

• ali
                            ali Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Kürşat hocam edt edp parfum sizce yayılım ve kalıcılık olarak hangisi önde. Ben 2018 Aralık üretim Parfum denedim bir süre sonra kokuya karşı sempatim gelişti. Fakat kalıcılık 3-4 saat ile sınırlı kaldı. Sanırım bir reformülasyon da geçirmiş..

• Azzura
                            Azzura Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Ali hocam elimdeki şişe 2019 üretim 100 ml şişe. Batch numarası 9E01. Bu saat oldu hala elbisede ve tenimde buram buram kokuyor. Performans olarak sorun yaşatmadı. Koku olarak ambroxan sanki bi tık az gibi ya da bana öyle geliyor sentetiklik hissi biraz daha az geldi burnuma bir de son dönemde aynı parfümü 1 hafta kullanıyorum böylece hem iltifat hem kalıcılık hem yayılım ve geçişleri daha net deneyimliyorum bu batchten inanılmaz memnunum.

• Renier Behique

Yorum

• Myrkur
                            Myrkur Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Hocam nasıl bir koku tarif edebilir misiniz biraz?

• mizansen035
                            mizansen035 Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Tütün ve tom başrolde. Ama yaprak tütün değil de sanki yanmış. Kenevir baskın ve küflü vetiver. Performans çok iyi.

Orjinal yazı sahibi: mizansen035
                            Renier Behique

bu parfümü sıktığımda kendimi etrafı duman altı olmuş masada alkoller yarım kalmış bir ortamda düşünüyorum ( artık nasıl bir hayal dünyam varsa ) masada bir kadeh martini , ki yanında zeytin var. Oda rutubetten küf kokuyor , duman altı. Kimi sigara içiyor kimi cannabis. Kim yılbaşı partisi kokmak ister ki

• Asaid
                            Asaid Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            inş bir sonraki splitte görebiliriz bunu, merak ettim şimdi 🤔
                        İşleniyor...
                        X