Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Gece için hafif olsun dedim Atelier rebul green tea eau de cologne intense. Tam bir ferahlık.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: orangeverte View Post

J.F. Schwarloze Berlin değil mi ? Bu kokusu ilkbahar ve yazlık bir koku olarak güzel yorumlar almış. Bir splitte görebilmek dileğiyle diyelim
      Yurtiçi satışı olmadığından splitini yakalamak şans işi. Ben geçen sene 1 siselik bir split yakalamıştım. Orada çok az dekant alma şansım oldu.

Yorum

• orangeverte
        orangeverte Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Güzel günlerde kullanın

• Bugün parfüm alışverişimde yolladıkları Burberry Her Intense i kullandım.İlk başta güzel,tatlı,biraz meyveli bir kokusu vardı.Sonradan bahsedilen medikal havayı hissetmeye başladım.Eşim birkaç saat sonra sen ne garip kokuyorsun,ilaç gibi,ecza dolabı gibi bir koku geliyor senden dedi😂
      Diğer yolladıkları sample Viktor Rolf Spicebomb u ise çok beğendim.İsmine bakarak burun tırmalayan,bol biberli bir parfüm olmasından korkmuştum ama bol tarçınlı,tatlı ama aynı zamanda ferahlık hissi veren çok hoş bir parfüm çıktı.Gayet güzelmiş👍🏻
      Asıl aldığım parfüm ise Flowerbomb.Elimdeki bitmek üzereydi,bu 2. şişem olacak.Aslında denemek istediğim başka parfümler vardı ama artık maceraya girmek yerine mümkün olduğunca sevdiğim,emin olduğum parfümleri alıyorum.Çünkü fiyatlar bu kadar uçmuşken,piyasalar bu durumdayken,en sevdiklerimi bile yerine koyabilecek miyim bilmiyorum.

Yorum

• Frederic Malle - The Moon

Yorum

• Zoologist Squid.

Yorum

• Cdg standard (beton) kullandım.
            çünkü saçımda jöle var

Yorum

• mizansen035
              mizansen035 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Cöle zararlı. Sürme.

• Rasasi Hawas... Her parfüm evinin çıkardığı klasik ilkbahar ve yazlık kokularından biri tek avantajı fiyat performansı.

Yorum

• hdp 1828..gece gece inanılmaz huzur veren mutluluk veren tertemiz mis gibi adam gibi adam kokusu..narenciye ve okaliptusun verdiği ferahlık, çam ormanlarının serinliği,nutmeg in verdiği tropikal egzotik hava, erkek parfümünde olmazsa olmaz vetiver ve tütsü hepsi var daha ne olsun..buda benim aventusum abi .hemde batch derdi yok yıllardır neyse o..inanılmaz konforlu lüks kokan bir parfüm bence..
              Son Düzenleme ssselçuk; 17-05-20, 02:09. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Sabah sabah ferahlayalım. Terre d'hermes eau tres fraiche.

Yorum

• Lalique Encre Noire

Yorum

• Bir Terre d'hermes eau tres fraiche de benden gelsin

Yorum

• Lalique Encre Noire Sport 🙃

Yorum

• Amouage İmitation ...
                      İlkbahar-yaz mevsimleri için kesinlikle daha uygun. Neden sevilip-sevilmediğini hala anlamış değilim fakat mutlaka mayıs-haziran döneminde aşırı sıcaklar başlamadan bir şans daha verin.

Yorum

• Sol bilek Kilian Moonlight in Heaven, sağ bilek Ralph Lauren Polo Black

Yorum

• UmuTzn
                          UmuTzn Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Sonuç nedir

• Myrkur
                          Myrkur Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Moonlight in Heaven fiyatına göre çok sıradan, Ralph Lauren Polo Black ise fiyatına göre iyi

• A*Men Ultra Zest – Mugler.
                        Tatlı parfümler konusunda tabularımı kırmamı sağlayan kokulardan biri olan A*Men DNA’sını çok benzersiz buluyorum. Flanker konusunda çok başarılı bulduğum bu seriden bir tane koleksiyonuma ekleyip çekilecektim. Ama Pure Malt’ı aldıktan sonra Ultra Zest’i de almamak için zor tutuyorum kendimi.

Ultra Zest’teki çok canlı, sulu bir kan portakalın yanında güçlü bir şekilde hissettiğim paçuli ve kahvenin kullanımını çok cesurca buluyorum. Ben bu tarzda bir koku profiline sahip, bu kadar paçuli ve kahve baskın bir ilkbahar ve yaz parfümü daha koklamadım.
                        Son Düzenleme Aryan; 17-05-20, 18:44. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Aryan
                          Aryan Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Katılıyorum cantona8, forumda "En sevdiğiniz A*Men Flankerı" başlığında da diğer bazı flankerların tatlılığından şikayetçi olanların tercihi Ultra Zest olmuştu. Yani dediğin gibi bu DNA'yı sevmeyenlerin dahi şans verebileceği, kullanabileceği bir seçenek olabilir...

Bu kokunun enerji ve mutluluk veren bir tarafı var UmuTzn furkan1001
                          Son Düzenleme Aryan; 17-05-20, 18:46. Tarafından yapıldı.

• Acemiburun
                          Acemiburun Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Bu yorumdan sonra 5ml sipariş verdim 👍🏽

• mizansen035
                          mizansen035 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Ne zaman bu parfümü sıkıp koklasam portakal reçelinden yapılmış komposto kokluyorum gibi his oluşuyor içimde. Nasıl bi hayal dünyan varmış demeyin. Çocukken köyde her reçelden komposto yapar içerdik 😀
                      İşleniyor...
                      X