Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Creed Virgin Island Water
    Garip şekilde her sıkışında farklı nota baskın oluyor.Bazen lime notası baskın olurken bazende hindistan cevizi baskın oluyor.Bugün hindistan cevizine kısmetmiş

Yorum

• mlsbrn
      mlsbrn Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      xPixa Galiba haklisiniz hocam bugun hava sicak,bundan onceki kullandigimda kapaliydi hava.Ondan degiskenlik gosteriyor demekki

• furkan1001
      furkan1001 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Creedin en iyi parfümü şahsımca çok seviyorum creed genellikle yaz ve bahar aylarına yönelik parfüm yapıyor en iyi yazlığıda bu parfüm. Bayılıyorum kokusuna 2. Şişe bitmek üzere 6,7 ml var 3. Şişeyi alacağım 1 ay işinde 🙃

• mlsbrn
      mlsbrn Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      furkan1001 Millesime Imperial da enfes hocam tavsiye ederim

• Jo Malone - Pomegranate Noir

Yorum

• Roja - Diaghliev açılışında meşeyosunu yanında meyvesi bir hava var açılışını çok beğendiğimi belirtmeliyim daha sonra meşeyosununa hayvansal notalar ekleniyor ağırlıklı olarak Civet hissettim hatta burda biraz Kouros’a benzettim parfümü ama Kouros kadar sert değil vintage tadında kaliteli bir şipre parfümün beğenmediğim tek yanı fiyat etiketi ama bir gün kesinlikle dolaptaki rojaların yanında yerini alacak

Yorum

• Bulgari Pour Homme Extreme

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Myrkur
          Myrkur Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Nasıl bir parfüm anlatabilir misiniz kör alış düşünüyorum.

• yeni keşfetmiş olduğum yerli üreticilerden happy body nin carletta adlı kokusunu kullandım ferah parfümlerden hoşlananlar bir şans verebilir
        artık yerli markalarımıza yönelme zamanı mümkün olduğu kadar elimden geldiğince ithal tüketime ara vereceğim

Yorum

• Acemiburun
          Acemiburun Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Sitesine baktım her parfümün 3ml testerına da ulaşmak mümkünmüş fiyatlarıda bedavadan biraz pahalı denemeye değer diye düşündüm teşekkürler bu markayı tanıttgnz için bilmiyordum

• Tauer Les Annèes 25

Yorum

• Nishane hacivat.

Yorum

• Aventus 17Q11

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: hlttmz View Post
              Aventus 17Q11
              Artık batch koduyla yazmaya başlanmış. Ee tabii batchden batche o kadar farklılık olunca

Yorum

• Frederic Malle Vetiver Extraordinaire

seviyorum seni fm. Yine çok iyi bir iş. Temiz sabunsu vetiver.
                Son Düzenleme mizansen035; 16-05-20, 01:59. Tarafından yapıldı. Reason: Senin gibi klavyenin :)

Yorum

• uncle-benjen
                  uncle-benjen Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Frederic Malle hocam..

• mizansen035
                  mizansen035 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Yav bi harf için şimdi 🤣 ayrıca o benim frederim. Alışamadım şu yeni telefonun klavyesine bir türlü. Sabahta corona diye çorba yazdım gönderdim 😅

• Kenzo Homme Sport
                Çok güzel bi açılış ile karşılıyor. Freş ve çok sevilesi. Sanırım greyfurt kullanımından olsa gerek Dior Homme Sport’u anımsatıyor.
                Performans biraz vasat ama gün içinde tazelenerek kullanılabilir.

Yorum

• mizansen035
                  mizansen035 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Homme night da çok güzeldir.

• Oguzfb
                  Oguzfb Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Onu da denerim hocam teşekkürler

• Oud satin mood ile sahur vakti

Yorum

• Davidoff Zino vintage

Yorum

• Xerjoff Zefiro

Yayılımı oldukça düşük olduğu için şu anda hava 28 derece olmasına rağmen evde hiç rahatsız etmedi burnumu. Gerçi hoş havalar 30 dereceyi geçse bile eldeki dekontları bitirmek uğruna kendimi odaya kapatıp klimayı açtıktan sonra bu yaz Interlude Man bile kullanmayı düşünüyorum

Yorum

• Chanel bleu hala modası geçmeyen bir parfüm. 🙃

Yorum

İşleniyor...
                    X