Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Xerjoff Renaissance
    Narenciye kokularının içinde en sevdiklerimden. Mandalina ve limon ile çok ferah bir açılışı var,çok güzel burun yormayan bir nane de her anında eşlik ediyor. Açılışında ki sert limon geri çekildiğinde daha yumuşak bir bergamot belli oluyor. Parfümün kalbinde ise hafif pudralı bir amber ve çok yumuşak bir paçuli net bir şekilde kendini belli ediyor. Koku kalitesi tartışılmaz güzellikte,kalıcılık elimde ki eski şişede yaz için çok iyi derecede yeni şişelerde durum nedir hiç bilmiyorum.

Yorum

• Creed Aventus

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Dior Homme Sport ile devam

Yorum

• Bond No9 NY Oud

kırmızı meyveler ile açılış yapıyor. Çok fazla değişim göstermeden paçuli ve oud ile tende durmaya devam ediyor.

Yorum

• Bvlgari Bvl Pour Homme. Hacı Şakir sabunları gibi kokan çok eskide kalmış bir parfüm bana göre. Beğenmiyorum...

Yorum

• YSL Libre kullandım.Nasıl güzel geldi kokusu burnuma.Mis gibi.Zaten beğeniyordum ama bugün ayrı bir hoşuma gitti.Tenimde çiçeklerin açtığını hissettim resmen.Ama vanilyayla,turunçgillerle harika bir şekilde harmanlanmış,hem ferah,hem çekici,oryantal bir çiçek kokusu.Daha önce sonbahara çok yakışır bu parfüm,biraz hüzünlü bir havası var diye düşünmüştüm ama şimdi ilkbahara da çok yakıştığını gördüm.Yaz akşamları da harika olur.Duygusal,çekici,insanı alıp götüren bir havası var. Kalıcılığı da gayet iyi.İyi ki almışım dediklerimden.

Yorum

• Geceye bir gül kompozisyonu ile devam . MFK lumiere noir pour homme. Niye kara ışık dendiğini anlamış değilim. Hiçte karanlık bir yani olmayan temiz, naif bir gül yorumu bence.

Yorum

• xPixa
                  xPixa Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Sizdeki versiyon reformüle olan yeni versiyondur hocam. Eski versiyonda gül-paçuli birleşimi çok daha baskın ve ön planda olduğundan parfümün karanlık bir tarafı vardı

• 15 marttan beri kapali bizim şirket parfüm kullanimim baya bi azaldi hatta haftada 1 kere anca kullaniyorum ondada elim gucci pour homme 2 ye gidiyo

Yorum

• New York Intense

Yorum

• Uzun bir aradan sonra Jacques Fath Vers Le Sud kullandım. Yazı tek bir parfümle geçirme zorunluluğum olsa kesinlikle Vers Le Sud’u seçerdim. Kendi kategorisinde bence en iyiler arasında. Hem yeşil hem de deniz/okyanus teması iç içe geçmiş şekilde ilerliyor. Performans ve yayılımı ise gayet iyi.

Yorum

• Abbathdoom
                      Abbathdoom Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Daha yüksek puanları hak ediyor bence. Niye öyle puan verilmiş bilmiyorum açıkçası.

• doors
                      doors Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Bir bu,bir de Aqua di sale. Yaz için çok iyi seçimler.

• cantona8
                      cantona8 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Myrkur hocam Fragrantica bazen yanlış referans olabiliyor. Vers le Sud ders niteliğinde bir yazlıktır bence de.

• Click image for larger version

Name:	8B413AB3-2619-4AE6-B050-68118798F0F4.jpeg
Views:	224
Size:	32.9 KB
ID:	164800Revlon Charlie Blue

Yorum

• Hermes Santal Massoia

Sandal ağacı, süt ve beyaz çiçeklerin hakim olduğu bir koku. Açılış olarak Le Labo santal a benzese de , ilerleyen dakikalarda süt ve Beyaz çiçeklerin hakimiyeti ile farklı bir koku çıkıyor ortaya. Nadir de olsa deri hissediliyor. Karmaşık ama farklı bir koku.

Yorum

• Parfums de Marly - Carlisle

Yorum

• MFK satın mood extrait

Yorum

• Nishane hacivat

Yorum

İşleniyor...
                            X