Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Dior Fahrenheit 32 özlemişim kokusunu beni çok eskise götürdü, nefret edeni çok fazla olmasına rağmen kullanmaktan bıkmam. Bu parfüm ile ilgili okuduğum bir yorum beni çok güldürmüştü.

"Bu parfümü kullandığım zaman kendimi hıyar gibi hissediyorum"

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      http://parfum-merak-forumu.14068.n7....38.html#a25478 Ben buldum o yorumu

• Siyahulan
      Siyahulan Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Aynen bu siteydi,iyi hatırladın Altuğ hocam😊👏

• mizansen035
      mizansen035 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Benimde sevdiğim Farklı bir vanilya yorumudur. Öyle al bileğini ısır vanilyası değil. Ekşi mi desem acı mı desem bilemedim. Vetiver ile Farklı bir hava yaratmış vanilya. Notalarda açıklanmıyor ama bu parfümde kesinlikle misk var. En azından eski versiyonlarda. 2016 ve sonrası denemedim hiç.

• Bugün de Bahaddin hocadan aldığım üç dekantı test ettim.

Serge Lutens Chergui: Beklediğimden çok farklı çıktı. Açılışı sigara paketlerinin konusuna benziyor. Sert bir tütün var. Bal açılışında neredeyse hiç hissedilmiyor. Aradan geçen 20 dakikanın ardından bal devreye girip müthiş bir kompozisyon oluşturuyor. Şu an bu aşamadayım. Gül hiç algılayamadım. Umarım algılamam da çünkü parfümde gülü hiç sevmiyorum. Beğendiğim bir kompozisyon oldu. Markaya hayranlığım gittikçe artıyor.

Chanel Egoiste: Hiç beğenmedim. Bu parfümü notalar üzerimden değil de bana verdiği hissiyat üzerinden anlatayım. Sanki işkembe yıkanırken gelen kokuyu bastırsın diye birileri işkembenin üzerine parfüm boca etmiş gibi. Alttan alttan işkembemsi bir koku geliyor. Denediğim en kötü parfümler listesinde kendisine yer buldu.

Chanel Anateus: Dozunda bir kirlilik barındıran maskülen bir parfüm. Bana Dunhill British Leather'ın seyreltilmiş hali gibi geldi. Beğendim fakat yaş olarak +35 bir parfüm.
    ​​​​

Yorum

• Asaid
      Asaid Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      o site güvenilir mi? deneyimi olan oldu mu hiç?🧐

• Myrkur
      Myrkur Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Asaid benim şu an kargoda bir ürünüm var. Aşırı pahalı bir site, alışveriş yapmak çok zor bulunan şeyler hariç mantıklı değil bence.

• mizansen035
      mizansen035 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      O siteden bir şey almayı tavsiye etmiyorum. Sahte falan demiyorum fakat çok fazla fiyatlara satıyorlar. İnstagramda Dekant paylaşımı yapan Farklı kullanıcılar var. Onlara bakın derim. Fille aguilles gibi özel serideki parfümler ki bunlar siyah şişelerdir. Fazla fiyatlara verilir mutlaka.

• Thierry mugler Miroir des Majestes.. Yoğun amberin kanatları altında sevdiğim beyaz çiçeklerin süet ile aromatik ve baharatlı harmanı.

Yorum

• F.essence oud
      F.essence oud Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      O sınıflandırmalara takılmamak lazım. Bana göre erkek kullanımına daha uygun ve çok başarılı

• orangeverte
      orangeverte Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Doğru diyorsunuz. Ben de artık sizin gibi düşünmeye başladım, önemli olan kokunun kullananın üzerinde güzel durması

• F.essence oud
      F.essence oud Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Kesinlikle

• Atkinsons 24 old Bond street

Yorum

• Yves Saint Laurent - 24 Rue De L'Université, açılışında net bir deri akoru ve cypriol denen yeşil hisli odunsu vetiverimsi o koku ile başlıyor durdukça deri daha da belirginleşirken derinlerden gelen sandal kokuyu daha da mest edici kılıyor, oldukça oturaklı neredeyse hiç tatlı olmayan sandal ve kuru odunsu akorlar arasına yerleşmiş süet deri hissi ile beni etkileyen 3 5 parfümden birisi oldu..

Yorum

• orangeverte
        orangeverte Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Kürşat hocam sayenizde bu kokuyu da radarima alıyorum, siz böyle övünce

• LM Black Oud Extreme Amber kullandım. Açılışından sonuna kadar tütsü çoğunlukla hissediliyor ve ambergrisle birlikte sıcak bir etki yapıyor. Yaklaşık 1 saat içinde oud ve reçineler biraz daha öne çıkıyor. Çok derin geçişlere sahip olmayabilir ama kullanımı çok zevkli ve çevrem tarafından da beğeniliyor. Birkaç kez anosmi etkisi yaşatsa da bu durum süreklilik kazanmadı ve sonradan kalıcılık ve yayılımını gayet tatmin edici buldum.

Yorum

• Olfactive Studio still life in rio dunden beri test ediyorum ben viw dan daha cok begendim viwdeki hindistan cevizinden dolayi parfumde gunes kremi havasi oluyor. Bu parfumde o yok.Gayet hos parfum performansi da memnun etti.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Umut korkut
          Umut korkut Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          emre hocam kalıcık performans nasıl acaba benim de radarımda olan bi koku hiç denemediğim için bilmiyorum da kokusunu

• Initio mystic experience
        Markanın divine attractionla beraber underrated kalmış 2 parfümünden biri.

Yorum

• gece gece yine Gucci Guilty Absolute, sana ne kadar ahır kokuyoRsun deselerde favorimsin : )
          muadil koku öneriniz varsa beklerim..

Yorum

• mizansen035
            mizansen035 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Jo Malone wood&leather i benzetmiştim bayağı. Yapı olarak aynı sayılabilir. Deri kokularına iyice yönel derim sen deri kokusunu almak için ilk olarak ayıra girdin

• Anlaşıldı bu sene yaz hiç gelmeyecek. Adana da mayıs ayında sweatshirt giyiyorum. İnanılır gibi değil daha önce yaşamadım böyle bir şey 😂. Normal de nisan 1 de kısa kollu giyerdik. Yazın gelmeyişinin şerefine hafif rüzgara xerjoff-naxos değişik bir çekiciliği var ilham aldığı püre havane dan çok dah kaliteli ve güzel. Günaydın 🙃

Yorum

• clive christian 1872

Yorum

• Monsieur.

Yorum

• Umut Kurtoğlu
                Umut Kurtoğlu Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                FM Hocam

• orangeverte
                orangeverte Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Tamamdır Umut hocam, teşekkür ederim

• connoisseur
                connoisseur Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Cok eskilere gitmezsek biz Monsieur'u Huitieme Art ile tanidik Simdi adi bile degismis, acaba parfum ne hale gelmistir?

• Annick Goutal Eau De Monsieur .

Yorum

• armani code profumo tam bir fırlama parfümü

Yorum

• Amouage Overture Man

Yorum

• orangeverte
                    orangeverte Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Bu kokuyu da merak ediyorum. Bir gün deneyebilmek dileğiyle diyelim

• xPixa
                    xPixa Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Forumdan rahatlıkla bulacağınızı düşünüyorum hocam. Seveni kadar sevmeyeni de olan bir parfüm. Ben baya seven taraftayım
                İşleniyor...
                X