Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Aventus 18b11 dengeli huş önde,meyveli batch

Yorum

• Xerjoff Uden
      Yaz için daha iddialı bir koku yoktur herhalde. Muhteşem turunçgiller ile açılıyor başı çeken ferahlatıcı bir greyfurt ona eşlik eden çok güzel bir rom.Kuru kahve ve vanilya ile geçişleri çok iyi fiyatı biraz daha uygun olsa yaz için başka bir kokuya gerek yok.

Yorum

• T.T Draco tatlı şey seni.

Yorum

• Paul Smith Story

Yorum

• mizansen035
            mizansen035 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Şişeli halde vardı bende. Zamanında designerları hayatımdan çıkarayım diyip yaptığım hatalardan biridir.

• Orjinal yazı sahibi: hlttmz View Post
          Paul Smith Story
          hlttmz hocam Paul smith story ha, vay bee Yıllar öncesinden Jazz ve Safariyle beraber merak ettiğim kokuydu. Jazz ve safariyi kullandım, ama bunu kullanmak bir türlü nasip olmadı. Bakalım belki birgün yollarımız kesişir

Yorum

• Geceye Christopher Street Charenton Macerations

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Marmaris büfe View Post
              Xerjoff Uden
              Yaz için daha iddialı bir koku yoktur herhalde. Muhteşem turunçgiller ile açılıyor başı çeken ferahlatıcı bir greyfurt ona eşlik eden çok güzel bir rom.Kuru kahve ve vanilya ile geçişleri çok iyi fiyatı biraz daha uygun olsa yaz için başka bir kokuya gerek yok.
              Marmaris büfe Engin hocam Mefistodan daha güzel diyorsunuz yani

Yorum

• Marmaris büfe
                Marmaris büfe Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Mefisto yazlık ferah narenciye parfümü. Uden’de greyfurta eşlik eden Sth’deki gibi kaliteli bir rom ve çok güzel bir vanilya var.

• Dalin Bebe Kolonyası Daisy. Portakal, iris, vanilya. Elimin altında hep birkaç şişe kolonya olurdu, bu da onlardan biri. Temiz ve rahatlatıcı. Bebe markası ama bebeksi diyemeyeceğim. Kendisinden beklenmeyecek bir kalıcılığı var.

Yorum

• Loewe 7 Anonimo

Yorum

• Dolce & Gabbana - Velvet Desert Oud

Yorum

• sabaha un jardin sur le nil ile ferah başlangıç.herkese iyi pazarlar.

Yorum

• Amouage epic Man

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Dior Homme İntense 2012 Batch

Yorum

• Valentino Uomo Intense

Yorum

• Bleu de Chanel Edt. Her zaman elimin altında duracak. Ben ayrıca bir şey sormak istiyorum. Malum ben Adanalıyım ve burada portakal çiçekleri açmaya başladı sokaklarda bu güzel koku, her ne kadar karnavalımız bu sene olmasada(portakal çiçeği karnavalı). Sizlerden içerisinde portakal çiçeği olan bildiğiniz parfüm alternatiflerini sormak istiyorum.

Yorum

• ali
                              ali Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Mfk Apom olabilir.

• Aryan
                              Aryan Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Kör alış tavsiye etmemekle birlikte:

Diptyque - Eau des Sens

Serge Lutens - Fleurs d'Oranger

Jo Malone - Orange Blossom

• Rayiha
                              Rayiha Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Ben de narenciye çiçeği kokusunu çok severim. Sırf bu yüzden festivale gelmek için niyetlenmiştim ama kısmet olmamıştı... Benim deneyip edindiklerimden SL Fleurs d'Oranger favorim. Çok zengin ve güçlü bir koku. Ancak içeriğindeki kimyon, bazılarında kötü kokabiliyormuş, ben şanslıyım... Bir diğeri ise L'Occitane Neroli Orchidee. Çok temiz ve ferah, ekşi veya keskin değil, tatlı ve yumuşak. Oldukça feminen. Atelier Rebul'un da özel serisinde bir portakal çiçeği vardı, masada bulundurup ferahlamak için güzeldi.
                              Son Düzenleme Rayiha; 05-04-20, 22:03. Tarafından yapıldı.
                          İşleniyor...
                          X