Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Grand Soir

Yorum

• Umut Kurtoğlu
      Umut Kurtoğlu Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Son zamanlarda baya vakit geçirdim. Çok uçan kaçan değişkenli olmasa da keyifliydi.

• Dolce&Gabbana By Man ...
    Son Düzenleme İlyas; 01-04-20, 13:29. Tarafından yapıldı.

Yorum

• mizansen035
      mizansen035 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Ooo hazine var elinde.

• İlyas
      İlyas Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      İmza parfümüm

• mizansen035
      mizansen035 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Kokudan kokuya sitesinden alacaktım şu salgından önce. 1300 liraydı alamadım.

• Shihan kullandım.
    Viski, tütün ve kahvenin oluşturduğu ana gövdenin sıcak baharatlarla zenginleşip, reçinelerle derinlik kazandığı, bence güzel bir koku. Her ne kadar olumsuz geri dönüşleri olsa da shihanı seviyorum. Elinde şişesi olup da beğenmeyen arkadaşlar, bana satabilirsiniz

Yorum

• Şu coromandeli çok merak ediyorum. Umarım bir gün kullanabiliriz, şöyle bir splitte karşımıza çıksa

Yorum

• İlyas hocam şu dolce gabana by man i sayenizde duydum. Inceledim, yorumlara baktım. Hakkaten efsane bir kokuymus. Umarım birgün bu güzelliği de deneyebiliriz diyeceğim ama üretimde olmadığından çok zor olsa gerek

Yorum

• İlyas
          İlyas Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Çok zor hocam

• Jean Patou Joy
        https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• ADP Leather kullandım. Özlemişim bol sıktım.

Yorum

• mizansen035
            mizansen035 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Deri kullanımı nasıl hocam. Çok merak ediyorum bu kokuyu. Kalıcılık falan.

• vagonlar
            vagonlar Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Benim en sevdiğim deri parfümü diyebilirim. EDC konsantrasyonu olmasına rağmen baya kalıcı ve çok naif bir koku. İnce bir dumansı deri, hayvansal değil.

• Black Afgano. Tamam güzelsin hoşsun ama sıkıldım senden.

Yorum

• cantona8
            cantona8 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Ben ikinci denemede sıkılmıştım

• Marc-Antoine Barrois Ganymede. Son zamanlarda beni en çok etkileyen parfümlerin başında geliyor. Kendisine şişeli olarak kavuşmak için uçuşların açılmasını bekliyorum.

Yorum

• uncle-benjen
            uncle-benjen Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Ursa ya benzettin mi Altuğ hocam?

• Annick Goutal Ambre Fetiche

Fena değil ama mükemmel de değil. Ayrıca biraz sıkıcı desem çok da yanlış olmaz. Ne bileyim dekant bittikten sonra bir daha almayı düşünmem çok büyük ihtimalle.

Yorum

• Xerjoff - Naxos

Tatlı sevmeyenler için bal notası oldukça fazla gelebilir. Ben sevdiğim için kullanım açısından bana göre çok rahat. Bal notasının etrafında sıralanan aromatik çiçek notaları kokuyu biraz da olsa hafifletiyor. Pure Havane a benziyor fakat Naxos daha hafifi. Pure Havane kış dışında kullanılamaz bence ama Naxos bahar aylarında da kullanılabilecek bir koku.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: xPixa View Post
              Annick Goutal Ambre Fetiche

Fena değil ama mükemmel de değil. Ayrıca biraz sıkıcı desem çok da yanlış olmaz. Ne bileyim dekant bittikten sonra bir daha almayı düşünmem çok büyük ihtimalle.
              Ambre Fetiche in değeri yıllar sonra ortaya çıkıyor genelde Çok dandik amber kokuları var. Ama Fetiche ilk 5'e çok rahat girer bence. Saygılar.

Yorum

• _sefa_
                _sefa_ Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Çınar hocam arada LdDM yi kayırmışsınız galiba. Teşekkür ederim

• cantona8
                cantona8 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                xPixa hocam Ambra Mediterranea da gayet iyi bir parfüm. Bol reçineli. Odunsu amberi sonuna kadar veriyor.

• xPixa
                xPixa Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                _sefa_ He evet doğru diyorsunuz LDDM ve ACDD onları unutmuşum

• Orjinal yazı sahibi: cctaymaz View Post
              Xerjoff - Naxos

Tatlı sevmeyenler için bal notası oldukça fazla gelebilir. Ben sevdiğim için kullanım açısından bana göre çok rahat. Bal notasının etrafında sıralanan aromatik çiçek notaları kokuyu biraz da olsa hafifletiyor. Pure Havane a benziyor fakat Naxos daha hafifi. Pure Havane kış dışında kullanılamaz bence ama Naxos bahar aylarında da kullanılabilecek bir koku.
              Dozu iyi ayarlanırsa enfes bir hava estiriyor. Yanımda kullanan arkadaşımdan biliyorum Hatta buradan hareketle sevdiğim parfümleri keşke yanımdakiler kullansa... Ben kullanınca kokuyu o haz ile alamıyorum.

Yorum

• cctaymaz
                cctaymaz Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                5 fısı kolay kolay geçmem ben Mustafa Hocam. Şu an gayet keyifli. Zeybek'ten sonra ofisteki arkadaşların içi açıldı

• cantona8
                cantona8 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Zeybek bu. şakaya gelmez.

• cantona8
                cantona8 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Bazen benim de sosyal deney kurbanlarım oluyor iş yerinde

• Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
              Marc-Antoine Barrois Ganymede. Son zamanlarda beni en çok etkileyen parfümlerin başında geliyor. Kendisine şişeli olarak kavuşmak için uçuşların açılmasını bekliyorum.
              Bu parfümü geçtiğimiz yaz denemek için sipariş vermiştim ve hiçbir beklentim yoktu. Elimdeki tek done; ölmez otu kullanımının bende merak uyandırmasıydı. Açık ve net söylüyorum. Son 2 3 sene içerisinde yapmış olduğum en iyi keşfim oldu. Hafif sulu ve tuzlu başlangıcı, devamında ELdO Like This tadında bir ölmezotu kullanımı ve menekşe birlikteliği... Bunlara eşlik eden anlam çıkaramadığım ama burnumu da alamadığım değişik metalik-madeni karışık bir koku... Bunların üzerine performans da çok çok iyi bu tarz odunsu-çiçeksi sucul kokulara göre. Şişemi splitime eklerken nasılsa kimse talep etmez demiştim. Ama 30ml yi zor kurtardım Forumumuza böyle bir kokuyu keşfedip kazandırdığım için kendimle gururluyum.

Çok fazla övdüm evet biliyorum. Gaza gelmeyin sakın Koku işi özneldir. Ama bu koku tam bir genel beğeni kokusu ve çok klas bence. Aventus un bana verdiği klas enerjik adam hissini bol bol veriyor ve benim artık Aventus alternatifi arama devrim bitti. Hatta Aventus un kendisi alternatif oldu bende.

​​​​​​Sevgili matrai şişe alacağın zaman beni sakın unutma Aynı şekilde ben de alabilecek olursam seni unutmayacağım çünkü. Gözüm üzerinde
              Son Düzenleme cantona8; 01-04-20, 15:54. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: orangeverte View Post
                Şu coromandeli çok merak ediyorum. Umarım bir gün kullanabiliriz, şöyle bir splitte karşımıza çıksa
                Coromandel paçuli temalı parfümlerde çağ kapatıp çağ açmıştır benim gözümde Bugün abartma günümdeyim. Şu virüs illeti ortadan kalkınca bana mutlaka hatırlat abi Coromandel i deneyelim. orangeverte
                Son Düzenleme cantona8; 01-04-20, 16:35. Tarafından yapıldı.

Yorum

• mizansen035
                  mizansen035 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Ben de hastayım coromandele. Beyaz çikolata ve paçuli uyumu nefis.
              İşleniyor...
              X