Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Zaten 3-4 ml ancak kalmış Oud Satin Mood 'dan bir fıs sıktım. Evde o kadarı bile yetiyor

Yorum

• Gece de MDCI Cuir garamente ile devam.

Yorum

• STH Ekstreme
        Uzun bir aradan sonra dışarı çıkınca dozajlama ayarını kaçırdım. Personel sarhoş geldiğimi düşündü. Nasıl bir kokusun sen öyle ? Rom ve vanilyanın mükemmel birleşimi, Hindistan cevizi çok keyifli bir hâl almış Fan your flames’teki gibi baymıyor. Odunsu notalar var ama vanilya ile birlikte sadece tatlı bir sedir alıyorum. Kesinlikle performans artmış. Sth sevenler için kör alışlık olmuş. İşin hakkını fazlasıyla veriyor.

Yorum

• Marmaris büfe
          Marmaris büfe Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Hepimizin günahı dolabı kadar hocam, yanalım gitsin.

• furkan1001
          furkan1001 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Hocam ben bu ikisinide yine denemedim denemedediğim çok koku varmış ya 🙃 sizce hangisi daha tatlı ve güzel ikiside çok övülen parfümler sizin yorumunuza öncelikle deneyeceğim birisini. İkisi de deneyeceğim ama birisine öncelik vereceğim.

• Marmaris büfe
          Marmaris büfe Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Hocam ikisinide deneyeceksen ekstreme sona bırakırsın daha iyi olur.

• Slumber Kisteyle bu akşam da oturma odası.

Yorum

• un jardin sur le nil

Yorum

• roja dove elysium

Yorum

• Armaf-Club De Nuit İntense eski performansından eser yok şimdi. Aventusun klonu bile reförmüle oluyor hayreti meczup 😂

Yorum

• Tom Ford italian cypress

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Öğleden sonra Ysl Jazz vintage. Şu vintageleri seviyorum hakkaten

Yorum

• Chanel No 5 edt vintage.

mükemmel bir koku. Hayvansallık dahi var. Şimdiki no 5 de çok güzel koku fakat bu sıktığım no5 ise şimdiki nedir. Edt olmasına rağmen çok güçlü. Muhteşem bir uyum var parfümde. Tam bir hazine.

Yorum

• Maitre Parfumeur et Gantier Parfum d'Habit

Şiir gibi parfüm resmen. Tam bir aristokrat

Yorum

• Kabus gibi günlerden geçiyoruz.Moraller aşırı bozuk.Ben okullar kapandığından beri çocuklarla evdeyim.Eşim mecburen arkadaşlarıyla dönüşümlü işe gidiyor.Zaten genel olarak karamsar bir insanım.Her şeyin en kötüsünü düşünmeye meyilliyim.İyice paranoyak olmaya başladımBu zor günlerde parfüm videolarını seyretmek,yorumlarını okumak bana iyi geliyor.Daha normal hissettiriyor.Umarım hem kendimiz,hem sevdiklerimiz bu günleri sağ salim atlatırız🙏🏻
                        Dün akşam öylesine Coco Mademoiselle sıktım.Birden içime bir ferahlık geldi.Neden bilmiyorum,son zamanlarda bana kendimi en iyi hissettiren parfüm oldu.Bu nedenle bugün de onu kullandım.Zaten severdim ama bundan sonra bu parfümün bende ayrı bir yeri olacak.

Yorum

• Hugo boss bottle intense

Yorum

• Ben bir şey sormak istiyorum biliyorum yerisi burası değil ama şu sıralar en popüler konuda bu. Nautica Voyage almak istiyorum malum bu tür düşük fiyatlı ve güzel parfümleride elimizin altında bulundurmak zorundayız yaz için iyi bir alternatif daha önce kullanmıştım. Şuan gratiste satılıyor 160 lira onu almayı düşünüyorum. Sorum şu güncel versiyonunu kullanana var mı ? Varsa performansını koku güzelliğini eskiye oranla kıyaslayabilir mi ? Ve son olarak varsa bildiği güzel yazlık-baharlık ucuz alternatifler onlarıda söylebilir misiniz ?

Yorum

• xPixa
                              xPixa Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Mercedes Benz EDT, Moschino Uomo? ve Forever, Azzaro Chrome, Lalique Encre Noire Sport ilk aklıma gelenler.

• Umut Kurtoğlu
                              Umut Kurtoğlu Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Voyage iyiydi ya! Şu anki versiyonu bilmiyorum ama..

• mizansen035
                              mizansen035 Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Moschino uomo yu saymayın bile bence. Bu kadar sentetiklik kokan rezalet bir parfüm görmedim.

Yine nauticadan Nautica Blue da iyidir. Gratiste şu an 69 lira.

• Annemle karşılıklı kahve sohbet derken, beraber Coeur de Vetiver Sacre denedik. Kritiğini yaparken, "yani güzelmiş ama işte diğeri gibi güzel değil" dedi.(Bu arada karşılaştırdığı bütün kokuları ona kurban ederken diğeri dediği MM Tango. Adını öğrenmemekte ısrar ediyor)

Benim gözlemimle de CdVS, baskın bir çay notasıyla başlangıç yapan, dry downda çok fazla değişkenlik göstermeyip çayın biraz daha geriye çekildiği, nispeten değişik meyve aromalarıyla tatlandırılmış, tozlu ve kuru odunsu havanın devreye girdiği, olgun bir koku. Doğallığı, naifliği ve çekiciliği ile mutlu etmesine karşın kısa sürede ten kokusuna dönüşmesiyle performans anlamında üzdü. Bir de çarpıcı bir söylemle adında vetiver geçmeseydi "hımm, bu odunsuluk vetiver kaynaklı galiba" diyemezdim, belki öyle de değildir Ama değişik bir vetiver tarzı olduğu kesin.

Yorum

İşleniyor...
                            X