Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Mancera red tabacco

Yorum

• Aventus ile devam

Yorum

• Sabah ferahlığı Terre. furkan1001 hocamla pişti olmuşuz

Yorum

• KARALARIN_CEMAL Ragıp hocam Texas benzetmenizle tebessüm ettirdiniz beni

Yorum

• PdE Ambre Russe kullandım. Evdeyim diye enseme doğru sıktım. Dün kullandığım Chypre Mousse daha belirgin kaldı Ambre Russe'ye göre. Yayılımda kısıtlı kalmış.
            Son Düzenleme vagonlar; 30-03-20, 11:04. Tarafından yapıldı.

Yorum

• furkan1001
              furkan1001 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Hiç kullanmadım bilmiyorum ama son zamanlarda eski tadı yok diyorlar Ambre Russenin

• vagonlar
              vagonlar Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Aslında beklentiyi yükseltmezsek şimdiki de güzel. Ben eskisini bir abim sayesinde denemiştim ama farkını söyleyemiyorum. O an Ambre Russe'den hariç 40-50 dekant daha denemiştik çünkü.

• MFK - Lumiere Noir açılışı Gül eşliğinde çiçek notalarıyla yapıyor parfüm özellikle Portakal çiçeği hissediyorum açılışında ve oldukça hoşuma gidiyor gülle birlikte yaklaşık 1-2 saat sonra parfüm çiçeksi halini terkedip biraz daha koyulaşıyor baharat Ve paçuliyle bi edt ye göre oldukça iyi performansa sahip ve baya ilgi gören beğenilen bir parfüm Lumiere ilk 2 sene önce kullanmıştım Ünivde mühendislik kantininde otururken çok kişi sormuştu o günden beri Jokerlerimdendir

Yorum

• ntmm22
              ntmm22 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Dosstum gül sevmediğimden bu kokuya mesafeliydim ama 1 2 saat sonra böyle bir etkisi varsa şunu bir daha deneyelim

• UmutAras
              UmutAras Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Tavsiye ederim normal Gül parfümleri gibi ağır boğucu bir koku değil

• Aventuslamaca. Balkonda yürüyüş yapıyorum saksıdaki çiçeklerden övgü alır mıyım acaba?

Yorum

• Öğleden sonra Mdci cuir garamente. Deri , gül , safran birlikteliği. Farkli bir koku. Oldukça kalıcı ve yoğun

Yorum

• tom ford plum japonais

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Click image for larger version  Name:	d31515720f536a081c69841124db7982.jpg Views:	0 Size:	166.4 KB ID:	158992
                  Amouage Dia Man
                  Ekli Dosyalar

Yorum

• Jovoy Psychédélique

Yeni haftaya güzel bir başlangıç yapayım deyince elim direk buna gitti. Benim için paçuli referansı kokularından biri

Yorum

• ntmm22
                      ntmm22 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      açılışı değilse bile devamı nasılda güzel kokudur öyle keyifli kullanmalar hocam

• xPixa
                      xPixa Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Sağolun hocam teşekkürler

• Abbathdoom hocamın denemelik hediye ettiği Salome'den tek pıs bileğime uygulamıştım dün gece. Yaklaşık 3-4 saat gözlemden sonra bu hayvansallık zor değişir kanaatiyle uyudum. Sabah da chypre siam (biraz da yeni derby) tarzında bir şipre havasıyla uyandım.
                    Genel olarak Salome, çiçeksi başlayıp hızlıca köşeli hayvansal yapıya dönüşen ve finalde çok hafif tatlımsı, aromalı şipre havasıyla gösterisini sona erdiren takdir edilesi bir koku. Başı, ortası ve sonu farklı parfümler gibi. Çok keyif aldım. Teşekkür ederim Ege hocam.

Yorum

• Abbathdoom
                      Abbathdoom Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Ne demek Sefa hocam.

• Nishane Ani, kararında tatlılık ile huzur veren bir koku

Yorum

• Dior spice blend kullandım bu sabah parfümlerimden uzak oldugum için sadece splitten gelenler var dönüp dolaşıp bunu kullancaz galiba, yani beklentilerin altında kaldıgı için mi kötü geliyor bana acaba, koku kesinlikle kötü değil kaliteli oldugu belli ama beni çok sarmadı gibi denemeye devam

Yorum

• Ev karantinası moduna tam gaz devam. Wu long cha. Çok güzel bir çay ve meyve parfümü. Bu parfümün neden en çok uzak doğuda satıldığı çok belli. Oldukça doğal bir çay notası var. Ve meyveler çok güzel eşlik ediyor.

Yorum

İşleniyor...
                        X