Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tom Ford Tobacco Oud

En beğendiğim Private Blend parfümlerinden biri. Böyle kodaman erkek parfümü resmen. İsmi gibi çok fazla bir oud baskınlığı yok ama oldukça yoğun kuru tütün kokusu var. Üstünüzde kaldıkça da boozy bir yapı ortaya çıkıyor. Üstümde durdukça büyüyen ve bana özgüven veren bir parfüm. Kışlık parfüm arayıp burnu biraz tecrübeli olan kişilere tavsiye ederim

Yorum

• Oriza L. Legrand Chypre Mousse. Ormanda yağmura yakalanmışım da toprağın kokusu burnuma gelirmişcesine bir edası var. Denenmeli.

Yorum

• Creed Aventus 16 batch. Tam bir meyve bombası. Kesinlikle harika.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Tom Ford Noir de Noir
          Gül parfümlerini kendime hiç yakıştıramıyorum. Kesinlikle 35 yaş altı bir koku vanilya ve çok yumuşak bir oud harici başka bir şey alamıyorum ben, Gül çok baskın bir şekilde her şeyin önünde.

Yorum

• TF Oud wood intense.

Seviyorum bu kokuyu. Kirli havasının yanında zaman zaman temiz bir hissiyatta veriyor.
            Son Düzenleme mizansen035; 29-03-20, 17:45. Tarafından yapıldı.

Yorum

• xPixa
              xPixa Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Noir de Noir Intense mi? Ya kokular karıştı hocam ya da o Intense kelimesi fazla oldu

• mizansen035
              mizansen035 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Yukarıda ndn okuyunca elim öyle yazmış 😂 oud wood intense.

• xPixa
              xPixa Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Haha tahmin etmediğim değil

• Click image for larger version

Name:	20170323_141749_1490273835165_1490273966663_1490274007829_1490274109144 (1)-01.jpeg
Views:	236
Size:	1.36 MB
ID:	158871
            فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• mizansen035 hocam TF oudwood çok etkilememişti beni ama oudwood intense bayağı övüyorlar. Bir ara denemeyi umuyorum.

Yorum

• TF Noir de Noir la günü kapatalım.

Yorum

• Fan your flames ile bitiyor günüm

Yorum

• Full narenciye sulu sulu greyfurt, bergamot ve limon
                    Xerjoff Mefisto

Yorum

• furkan1001
                      furkan1001 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Hocam gerek yok beymene ben altuğ abinin eşi duygu hanımın splitlerinden aynı fiyata 50 ml alırım ama önce bir denemem gerek tabi

• Marmaris büfe
                      Marmaris büfe Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Valla hocam klavyesi hızlı olan alır şişeyi:-)

• mizansen035
                      mizansen035 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      O kadar splite katıldım. Sadece odoon ve trex alabildim şişeli. Millet nasıl yazıyor anlamıyorum. Gönderiden 1 saniye sonra yazabilen var

• Hacivat

Yorum

• Terre d hermes edt (2010) çakmak taşına kurban. J.C Ellena saygılar üstad.Günaydın ☺️

Yorum

• bugün aoud vanille mancera kullandım . Kullandıkça vanilya budur diyorum işte. ilk açılışındaki oud notası çok sert sonra vanilya devreye giriyor ve muhteşem kaliteyi anlıyorsunuz. Kalıcılık ve yayılım mükemmel ötesi

Yorum

• Pekji - Zeybek

Benim elimdekinde mi sıkıntı var bilmiyorum ama inanılmaz bir idrar kokusu alıyorum. Sabah aç karna sıktım bide inanılmaz midemi bulandırdı. Sıkalı 1 buçuk saat oldu. Umarım koku değişime uğrar. Şu an katlanması gerçekten çok zor.

Yorum

• ntmm22
                            ntmm22 Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            hocam idrar alıyorsanız yine iyi ben fazlasını almıştım kokladığımda

• cctaymaz
                            cctaymaz Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Tezek ahır idrar çok hayvansal çok değişik. Bu kadar hayvansallığı ben kaldıramıyorum malesef

• Hafta sonu ve evde kal mutlu sloganı ile evdeyiz ve mutluyuz çok şükür. Sadece zeytinyağlı kolonya kullandım o da dezenfekte için :-) O değil de Forum aynı Texas daki gibi 3-5 dükkan, bir tane Bar, bir de O Şerif in ofisi varmış gibi hayalet bir yer gibi olmuş forum. Katılan arkadaşlar belirli kişiler, gerisi yok. Forumda da mı corona virüsü var ne anlamadım? :-)
                          Son Düzenleme KARALARIN_CEMAL; 30-03-20, 14:00. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Aryan
                            Aryan Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Bir yandan korona, diğer yandan dolar-euro’nun yükselişi... İleride hayat tarzı düzelir mal akışı yine sağlanırsa bile bu sefer fiyatlar cep yakacak gibi.
                        İşleniyor...
                        X