Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Slumber Sadanne ile devam.

Yorum

• 3 gün sonra ilk kez dışarı çıkarken fırsat bu fırsat diyip Mancera Aoud Exclusif kullandım

Yorum

• Penhaligon's Tragedy of Lord George ne tarz bir trajedi kokudan çok anlaşılmıyor ama olsun, şişesi parfümden güzel olsa da kokuyu çok begeniyorum açıkcası. Evde oldugumuz bu günlerde etrafı hiç rahatsız etmeden ufak ufak bana geliyor iyi hissettiriyor.

Yorum

• Montale Honey Aoud
          Markadan yine performans canavarı bir çalışma daha ama bana hiç hitap etmiyor. Bal notası herhalde benim hiç tarzım değil, sadece Patchouli Kozha’daki karabiberli karışımı seviyorum. Bu kokuda tek hoşuma giden bal ve oud’un arkasından gelen nefis bir tarçın. Fiyatı ve performansı çok iyi koku güzelliği benim açından sınıfta kalır..

Yorum

• mizansen035
            mizansen035 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Bal notasına karşı benim de tavrım öyle. Aşırı tatlı kullanımında bayıyor. Fakat bal notasının bana göre en iyi kullanımı (deneyim ettiklerime göre) Chergui, artık bulunamayan mfk absolue pour soir ve kouros. Chergui de de tatlılık var fakat baharatlar ve tütün ile dengelenmiş. Kourosa zaten laf söylemeye gerek bile yok. Honey aoud daha denemedim fakat çok merak ediyorum.

• Marmaris büfe
            Marmaris büfe Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Chergui’deki bal notasını benide rahatsız etmiyor tütün ve baharatlar ile güzel harmanlanmış. Naxos ve Honey Aoud’taki gibi merkeze konduğunda nefes bile alamıyorum.

• mizansen035
            mizansen035 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Naxos yine bir nebze katlanılabilir. Hele uzun zaman önce back to black denemiştim. Yarabbi o neydi öyle. Baş ağrısı tutmuştu tüm gün.

• Gece için Charenton Macerations 1 fıs tazeledik, gerçi gerek var mıydı emin değilim, öyle yoğun ki.

Yorum

• Strangers Perfumerie Burning Ben. Kahveli,çikolatalı başlangıcı var. Kahve biraz daha baskın bana kalırsa. Alttan alttan deri kendisini hissettiriyor. Hafiften tuzlu hayvansallık da var ama çok az. Neyden kaynaklandığını çözemediğim yeşil bir hava da var ama o da kısıtlı. Bu kısımlar 30-45 dk civarı sürüyor ve daha sonra deri parfümü oluyor. O gurme gibi başlayan parfümden eser kalmıyor. Deri tek hakimi son kısımların.

Aynı parfümörün Turkish Leather’ındaki gibi bir deri bu. Sadece yan roller değişmiş gibi geldi bana. Shihan ile de bazı benzerliklerinin olduğunu düşünüyorum. Performansı ortalama diyebilirim.
            Son Düzenleme caliban; 29-03-20, 01:03. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Sabaha annick Goutal Eau De Monsieur ile başladık

Yorum

• Creed aventus

Yorum

• Creed-Viw nedense en çok sevdiğim creed;aventustan daha güzel bence elimde bir 10 ml dekant var biterse şişeli kovalayacağım bir 50 ml. Günaydın 😊

Yorum

• By Kilian Criminal Of Love ...

Yorum

• Eau de Nuit, Giorgio Armani

Yorum uzayınca başka bir yere geçip, buraya link bırakmak daha iyi olur diye düşündüm:
                      http://parfumhobisi.com/forum/ana-forum-ba%C5%9Fl%C4%B1%C4%9F%C4%B1/parf%C3%BCm-yorumlar%C4%B1-ve-incelemeler/158799-eau-de-nuit-giorgio-armani

Click image for larger version  Name:	nuit son.jpg Views:	0 Size:	27.3 KB ID:	158805

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: furkan1001 View Post
                        Creed-Viw nedense en çok sevdiğim creed;aventustan daha güzel bence elimde bir 10 ml dekant var biterse şişeli kovalayacağım bir 50 ml. Günaydın 😊
                        Creed VIW ve SMW da ilgimi çekmeye başladı böyle yorumlardan sonra

Yorum

• furkan1001
                          furkan1001 Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Viw tam bir yaz sahil parfümü seviyoruz.

• Öğleden sonra YSL Jazz , şöyle bir 80'lere ışınlanalım

Yorum

• thierry mugler pure havane

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Cdg Hinoki Urfa'nın etrafı dumanlı yeşillik aman aman

Yorum

İşleniyor...
                            X