Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Acqua di Gio Profumo
    Her ortama/mevsime gidiyor

Yorum

• Aventuslamaca.

Yorum

• Geceye Armani Prive Cedre Olympe

Yorum

• Fort & Manle Charlatan kullandım. Gourmand yapıya eşlik eden gül ve hafif kirli yasemin oldukça etkileyici. Yasemindeki kirlilik ise bence çok iyi dengelenmiş. Feminen tarafa biraz yakın ama bu tarz parfümleri çok sevdiğim için şişeli olarak almayı düşünüyorum.

Yorum

• sabah hermes un jardin sur le nil ile ferahlayalım.

Yorum

• Nişhane hacivat müthiş performans sürekli kendini hissetiren bir yayılım ama çok da güzel bir koku değil normal bir koku diyelim.

Yorum

• Tom Ford Patchouli Absolu

En büyük reformülasyon kurbanı olan Private Blend parfümlerinden biri diyebilirim. Birkaç sene evvel hayatımda ilk defa denediğimde bildiğiniz powerhouse iken şu anda sıktığınız andan yaklaşık yarım saat sonrası itibariyle direk ten kokusu. Sabah 8'de sıktığım parfümden şu anda bileğimde eser yok diyebilirim. Yazık gerçekten çok yazık...

Yorum

• Montale oudmazing, aslında mevsimi geçti fakat havayı bugün biraz bulutlu görünce son kez kullanmak istedim. Kirli bir oud ve meyve içeren performans canavarı bir parfüm(birazda feminen) şahsımca montale markasının deneyimlediklerimin içinde en iyisi. Genel beğenisi çok yüksek fakat tatlı parfüm sevmeyenlerin mesafeli yaklaşması gereken bir parfüm

Yorum

• Öğleden sonra christopher street Charenton Macerations ile devam. Gerçekten çok yoğun bir koku.

Yorum

• Hom Sex Magic

Yorum

• Xerjoff Naxos 3-4 ay önce tanissaydik bütün kışı beraber geçirdik. O kadar güzel bir kokusun tabi ilk yarım saati saymıyorum

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Nishane Fan Your Flames

Nishane için ustalık eseri resmen. Hindistan cevizi, rom, tonka, tobacco sevdiğim ne varsa içinde. Duşa gir çık hala kolunda kalıyor koku. Kalıcılık süper.

Yorum

• Peety - O’driu bol bol reçineli karanlık gurmand hastasıyız

Yorum

• _sefa_
                              _sefa_ Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Umut Kurtoğlu üstadım bir an alındık, sonra "bazen"miş ya diyip kabul ettik
                              Ama Peety hevesimizi keşke biraz örseleseydiniz. "Bayıktır o bayık."

• UmutAras
                              UmutAras Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Denediğim günden beri Soivohle Underworld ile favorim haline gelen 2 parfümden biri Umut abi

Sefa hocam hevesin kırılmasın bence zevkler göreceli kavramlardır ama bencede Peety Lddm den bir adım önde daha önce söylesen sana denemelik yollardım paketinle ama koyduklarımda seni tatmin eder bi dahakine sözüm olsun

• _sefa_
                              _sefa_ Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              UmutAras hocam işin esprisi benimki Kesinlikle göreceli şeyler. Teşekkür ederim bu arada kokular için🙏 Saygılar.

• mdci barbier de tanger
                            Lavanta ve meşe yosunu başrolünde diğer notalar da devreye girince yeşil bitkilerin hasatinda ortaya çıkan koku oluşmuş. 3-4 saat sonrasinda burnunuzu dayamaniz gerekiyor

Yorum

• Tom Ford Tobacco Vanillie.

Yorum

İşleniyor...
                              X