Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Home Of Scents den gelen siple lerden Clive Christian Gourmand Oriental 2 fıs fışkırttım. Şeytan dürtüp duruyor şişeli al diye yeminle

Yorum

• furkan1001
      furkan1001 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Ben iki defa mail attım cevap vermemişlerdi aman hocam tutun kendinizi sizi görüyoruz diğer konuda son zamanlarda aldıkça alıyorsunuz. 😂

• KARALARIN_CEMAL
      KARALARIN_CEMAL Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Clive Christian Gormand Oriental alınmayacak gibi değil hocam. Normalde pahalı parfümler olduğu için mesafeliyim. Özellikle No:1 çok güzel ama aşırı pahalı. Adamlar yapıyor hocam, Gormand Oriental, No:1 göre daha bir alınabilir parfüm ama gel gelelim 50 ml bir parfüme 1900 TL vermeyi göze alamayacağım.

• Umut korkut
      Umut korkut Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Ragıp hocam çok mu güzel kokusu bende merak etttim neye benzer desenm

• Maitre Parfumeur et Gantier Parfum d'Habit

Alkol ferahlığı ve sonrasında oyun hamuru gibi garip bir başlangıç, hafif acımtırak ve oldukça sert bir deri ile toprağımsı bir paçuli birleşimiyle devam eden orta kısım ve kremsi bir sandal ağacı-vanilya birleşimi olan son kısım. Akşama doğru kaleme alayım bu güzelliği

Yorum

• Creed Original Vetiver fresh taze bergamotlu bir açılış arkasında hafif vetiver kokusu mükemmel bir uyum ile ferah bı koku. İnsana temizlik hissiyatı veriyor resmen.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Xerjoff Cruz del sur I

açılısındaki kirliliğe bayılıyorum. Çok güzel bir deri ve kunduz yağı kullanımı var. Sonrasında parfüm çok daha güzel bir hale geliyor. Performansı oldukça iyi. CDS 2 ise tam tersi bir parfüm. İkisi de birbirinin zıttı. CDS1 yeni temizlenmiş deri dükkanıyken CDS2 meyve sebze hali gibi Al Khat ve zafardan sonra beni şaşırtan üçüncü xerjoff parfümü oldu.

Yorum

• Slumberhouse Sadanne

Yorum

• KARALARIN_CEMAL Ragıp hocam o şeytan inanın hepimizi dürtüp duruyor

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
              KARALARIN_CEMAL Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              50 ml 1960 TL çok zorlayıcı bir rakam, değer mi değer ama şu an o parayı veremem

• Öğleden sonra Chanel Allure Homme ile devam

Yorum

• Karantinada Tom Ford Metallique ile kadın teni koklamaya devam. L’artisan Dzing! ile başlardaki pamuk şeker karnaval / sirk efekti paralel devam ederken Dzing! hayvan kürküne; Metallique ise aldehidik yağlı, pudralı ve vanilik sütlü kadın tenine dönüşüyor. İkisi de saygı duyduğum ve sevdiğim işler ve evet ikisi de zaaflarıma oynuyorlar...

Yorum

• Bijon All Eyez On Me (A.E.O.M). Bergamot çok baskın ve biraz da burun yakan cinsten. Bilemiyorum ml fiyatı bu kadar yüksek olup içeriği de çok zengin görünmesine rağmen sıradan bir parfümle karşılaştım. Parlak kelimesi de uygun olur aslında. Zayıf ya da hafif değil ama parlak parfüm. Moralim bozuldu ve havadar,soğuk balkona geçip Ambra Mediterranea fıslattım kıyafetime. Parfüm gibi parfüm maşallah.

Edit: Güzel değişimler gösterdi. Ud belirginleşti. Son kısımlarını sevdim.
                Son Düzenleme caliban; 26-03-20, 21:46. Tarafından yapıldı.

Yorum

• gece için hermes elixir des merveilles

Yorum

• Öğlen: Andy Tauer Alpes
                    Akşam: GİT

Yorum

• Oriza L. Legrand Vetiver Royal Bourbon kullanarak huzuru buldum. Önceden kullandığım dekant ile aralarında küçük farklılıklar bulunuyor. Olumsuz bir reformülasyon değil ve benim için daha da kullanılabilir yapıya gelmiş durumda.

Yorum

• Bvlgari Man Black Orient

Benim için tam bir hayal kırıklığıydı. Beklentimi mi fazla tuttum bilmiyorum ama notalara baktından sonraki merakımla kullandıktan sonra gerçekleşen hissiyatın alakası yoktu. Kalıcılık fena değil fakat geçişleri ve koku güzelliği olarak vasat buldum.

Yorum

• Cerruti 1881

Yorum

• Sabahtan elime yeni ulaşan split dekantlarindan LM Ultimate seduction extreme oud deneyeyim dedim. Bildiğim kadarıyla açıklanan notalarında yok ama ben bu kokudan direkt deri kokusu aldım.Çok da yumuşak olmayan hafif sert bir deri kokusu. Kokuyu bir 10 dk. önce kullandım, bakalım değişiklik gösterecek mi göreceğiz.

Yorum

İşleniyor...
                            X