Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• ORMONDE JAYNE Ta'if, çok güzel bir gül yorumu daha.

Yorum

• Dün, kamu kurumlarında iki günde bir nöbetleşe çalışma uygulamasına ilişkin genelge elimize ulaştı. Plan program neticesinde salı-çarşamba günleri benim payıma düştü. Bugün odada bir başıma kalacam diye tasarlayarak ve canavarca hisle HdP-1740 kullandım. Markinin karantinasındayım.

Yorum

• Evde çalışmaya başladığım bu günlerde riskli işleri denemek güzel oluyor. Bugün de Eldo Rien Intense Incense'ye yer verdim. İsmindeki tütsüyü nedense tam alamıyorum kendi tenimde daha çok deri ve aldehit biraz da meşe yosununun o yeşiliği hissediliyor. Acayip bir iş gerçekten. Bundan 5 yıl önce biri bana bu parfüm dese şoke olurdum herhalde.

Yorum

• Bugün hermes un jardin sur le nil ile başladık.

Yorum

• Guerlain - Bois Mysterieux...

Defne yaprağı, portakal çiçeği, laden reçinesi, yasemin..

Normal sağlıklı halimde bile algılamamın çok zor olduğu akorlar, zaten bu ayırdetme işinde acemiyim, burun tıkalıyken iyice zor..

Ama, deri, sedir ağacı ve paçuliyi duyabiliyorum, en azından woody bir deri algılıyabiliyorum..

Cuir intens'ten sonra ikinci beğenilesi Guerlain ve markaya artık önyargılı değilim..

Tekdüze kokuları çok güzel kokmadıkları sürece sevmesem de, bu harika kokuyor..

İki Guerlain'den birini alacağım gibi duruyor..

Yorum

• Nicolai New York Intense

Şişeden sadece 2 fıs sıktım boyun çevreme ve ev içinde bulunduğum yere koku resmen sinip ortamı kaplıyor. Bütün ev cümbüş kıvamında resmen ışıl ışıl

Yorum

• xPixa
                xPixa Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Korkulacak hiçbir yanı yok bu parfümün hocam. Rien Intense, Casbah, HdP 1740, Leather Oud, Hard Leather gibi onlarca maskülen varken bu parfüm hiçbir şey değil. Çok naif bir yapısı var zaten, çok pürüzsüz bir koku. Bence vakit geçirmeden dekant olarak alıp deneyin derim. Seversiniz ya da sevmezsiniz sonuçta kişisel zevkler ama korkmayın

• KARALARIN_CEMAL
                KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Galiba buraya da yazmam gerekecek İmza Kokum olduğunu. Kesinlikle deneyin hocam, adam gibi hissettiriyor insanın kendisini

• furkan1001
                furkan1001 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Değerli hocalarım yorumlarımınız için teşekkürler bu kadar övgülere mazhar olmuş bir parfümü denemek farz oldu artık.

• By Kilian Royal Leather ...

Yorum

• Fan your flames ilk tanışmamız pek iyi gecmedi Zamanla anlasabilecek miyiz birbirimizi sevecekmiyiz bekleyip göreceğiz 🤔🤔

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Feba2008 hocam hangi acıdan iyi geçmedi acaba? Radarimdaki bir parfüm de o yüzden merak ettim.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: orangeverte View Post
                    Feba2008 hocam hangi acıdan iyi geçmedi acaba? Radarimdaki bir parfüm de o yüzden merak ettim.
                    Genelde kokusu biraz ağır olan parfümleri ilk kullanimda belki burun alismadigi için pek isinamiyorum çok nadir bir iki kokuyu ilk kullanimda sevdim. Ancak ikinci ve üçüncü kullanımda fikrim değişip hiç begenmedigim o kokulara bayılıyorum. fan your flames teki hindistan cevizi ve tütün birlikteligi şuan pek cezbetmedi beni. Ama farklı bir koku diğer herhangi bir kokuyada benzemiyor aslında denenebilir. Biraz daha şans tanıyıp ona göre karar vericem. Ama fırsat bulursanız da deneyimleyin kendiniz karar verin. 👍🏻👍🏻

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Dior-Feve delicieuse kokulu silgim benim herkese mutlu günler ☺️

Yorum

• Creed Original Santal
                        İnsanı kararsızlıkta bırakan bir koku hangi mevsim kullanmak istersen sorun yaratmayacaktır. Kişniş ve tarçın gibi sıcak baharatlar ile açılıyor kırmızı meyvelerde hissediliyor, Sandal ağacı ana teması olması gerekirken çok zayıf,fazla dozajlama ile daha belirgin oluyor bu seferde sentetiklik çok yüksek, rahatsız edici düzeyde. Zencefil çok daha belirgin. Tonka ve vanilya beraber kullanılmış olsada rahatsız edici bir tatlılık bulunmuyor.Her ne kadar kış parfümü olarak piyasaya çıksada bahar ve yaz ayları için uygun dozajlama ile daha uygun geliyor bana. Fiyat performans olarak yüksek ama şişesi çok güzel 😊

Yorum

• Öğleden sonrası için Jo Malone Orange Bitters. Acı portakal, portakal, sandal ağacı ve amber eşliğinde bir koku. Acı portakal ve amber baskın hissediliyor . Hem ferah hem de amberden dolayı belli bir derinliği olan bir turunç aromatik.

Yorum

• Armaf CDNI

Yorum

• Hayat evde artık. İki fıs kemi hayat. Huzur veren bir koku.

Yorum

İşleniyor...
                              X