Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Mancera hindu kush

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Sürecin psikolojik tahribatına belki iyi gelir diye taş buhurla huzur arıyorum.

Click image for larger version

Name:	IMG_3075.JPG
Views:	315
Size:	1.21 MB
ID:	157931

Yorum

• Asaid
        Asaid Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        ak günlük mü oluyor o?

• _sefa_
        _sefa_ Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Akgünlük adını yeni öğrendim, aynı şeyler denilebilir.

• Nasomatto Baraonda

Bana bildiğin Malibu gibi geliyor bu parfümün kokusu ama herhangi bir yerde buna benzer bir yorum göremedim.

Yorum

• Marmaris büfe
        Marmaris büfe Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Ögrencilik zamanlarım geldi aklıma muz likörü ve süt karıştırıp çakma Malibu yapardık😊 ama baraonda daha çok viski temalı geliyor bana

• cctaymaz
        cctaymaz Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Tamam viski de geliyor ama ben malibuya daha çok benzettim niyeyse

• Renier - Black Rain..

Deri, misk , paçuli ve biraz da börtü böcek..

Bond No:9 NY amber yada Killian STH gibi nispeten tekdüze ama bariz kaliteli bir yapıda giden, sonra da daha yumuşak ve şık bir hafif değişim geçiren bir koku..

Sıradan falan denmiş ama ben beğendim , ADP Colonia oud intenza ile benzerlik söylenmiş, Renier daha kaliteli bence..

Covid19 olup olmadığı bilinmeyen bir viral üsye ile haftasonunu öksürerek ve dinlenerek zar zor atlattıktan sonra kalan burun tıkanıklığını da atlatıp, tekrar denemek istediğim parfümlerden..

Bir çok övülen kokudan daha usturuplu bence..

Beğendim..

Yorum

• Click image for larger version

Name:	20190517_171546_1558304659379_1558960685737-01.jpeg
Views:	249
Size:	635.3 KB
ID:	157948
        فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• xPixa
          xPixa Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Fotoğraflar inanılmaz iyi gerçekten 👍🏻

• Mfk Grand Soir. Evden çıktım koşa koşa geldim

Yorum

• Vurdum Spirit of the Glen'i, biraz yürüyüş + market. Virüs benden korksun!!1!!1!

..

Yok yok, ben ondan korkayım.

Yorum

• A*Men Pure Malt, Mugler

1996 çıkışlı kült parfüm A*Men’in 2009 yılında çıkan, büyük beğeni toplayan hatta satış rakamlarıyla orjinalini dahi sollamayı başarmış “flanker”ı; meyveli, tatlı bir viski parfümü…

Parfüm, meyve notalarıyla birlikte çok canlı bir şekilde açılıyor. Orta ve diplerden gelen vanilya ve karamel notalarıyla da birlikte tatlılığı yüksek bir parfüm ortaya çıkıyor. Orijinal A*Men DNA’sına sadık kalan bu parfümde az da olsa hissedilen kahve notası iç ısıtıyor, paçuli de kendini biraz hissettiriyor.

Evet, viski-malt hissedilen notalardan ama o kadar kompleks bir parfüm ki direkt viski parfümü demek A*Men mirasına haksızlık olur. Sivri bir viski kullanımından söz edemeyiz. Bu parfümü kullandığınızda kimse sizi dipsomanyak sanmaz veya polisler, size sorun çıkartmaz. Kıyafetlerde, daha çok tatlı, sütlü, vanilyalı, karamelli hafif gurme bir iz bırakır.

Bu parfüm gece için harika bir “clubbing” parfümü. Bu parfüm, çok canlı, enerjik ve eğlenceli… Bu parfüm bir barda tek başına oturmayı pek sevmiyor. Bu parfüm, dans etmeyi seviyor. Bu parfüm için gece çabuk bitmiyor.

Koku profili olarak sonbahar ve kış gecelerine çok yakışan bu parfümün yayılımı ve kalıcılığı ise EDT. formülasyonuna göre çok çok iyi. Gençlere ve kendini genç hissedenlere çok yakışan bu parfüm, tatlı parfüm sevmeyenler için ise kör alışa uygun değil.

Kalıcılık: 8/10

Yayılım: 9/10

Click image for larger version  Name:	malt (1).jpg Views:	0 Size:	53.8 KB ID:	157976
          Son Düzenleme Aryan; 24-03-20, 16:13. Tarafından yapıldı.

Yorum

• _sefa_ hocam taş buhuru hiç duymamıştım, yeni birşey öğrenmiş oldum sayenizde

Yorum

• Miss Gaya safran kolonyası.Biraz da kolonya takılalım dedik

Yorum

• Tom Ford Beau de Jour;
                Mahalle delikanlısı Zino ağabeyimizin, MacFit’te kas yapmış janti kuzeni misali discontinued olan Zino’ya ağıtlardan sonra ilaç gibi gelmiştir.
                Her ne kadar Ombre Leather gibi B takıma yollanıp Tom Ford’un kafa karışıklığını görmemize vesile olduysa da bu hamle gayet de iyi oldu.

Yorum

• Mdci chypre Palatin.

geçmişe kafa tutan güzel bir şipre yorumu. Biraz feminen yanları var. Temiz sabunsu ve tatlı çiçekler. Hayvansallık geri planda kalıyor. Zaman zaman sanki kırmızı meyveler geliyor. Notalarında açıklanmamış ama bana öyle hissiyat verdi. Yayılımın zayıf olması dışında kendisi ile hiç bir problemimiz olmadı.

Yorum

• LM Ambre Muscadin kullandım. Açılışı tokat etkisinde ama yaklaşık 1 saat içinde normale dönüyor. Amber ve hayvansal miske eşlik eden benzoin-vanilya ikilisi vücut sıcaklığının artmasına neden oluyor. Kardeşim bu parfümü vazeline benzetti. Biraz haklı olduğunu da düşünüyorum.
                    Şişeli almayı düşündüğüm için 2 gündür deneme yapıyorum. Önümüzdeki zor süreci atlatıp duruma göre bakacağım.

Yorum

• xPixa
                      xPixa Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Vazelin mi değişikmiş 😂 Tedbirli dönem geçince mağazaya gidip koklayayım bari merak ettim hiç hesapta yokken böyle bir parfüm 😃

• Abbathdoom
                      Abbathdoom Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Hafif bir krem havası var hocam. 😂 Ama açılışı cidden ilginç. 😄

• Mülakata gidiyorum ve ne kullanacağım konusunda kararsızım. Koku hafızası sebebiyle olası kötü gün geçirme durumuna karşı çok sevdiğim bir parfümü kullanmak istemiyorum ☺️ Issey-Miyake l'eau d'issey intense de karar kılındı ☺️

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Xerjoff star musk

Yorum

İşleniyor...
                      X