Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Creed Jardin d'Amalfi

Yorum

• Keyifsiz de olsam, hava sicak da olsa kullandim.
      Majda Bekkali - Tendre est la Nuit

Yorum

• YSL Kouros vintage (1986-1993 arası dönem) kullandım. Rahatsız etmeyen ve pürüzsüz bir hayvansallık mevcut. 1981-1986 yılları arasındakini de umarım bir gün deneme şansım olur. Civeti buram buram hissetmek isterim.
        Son Düzenleme Abbathdoom; 22-03-20, 00:22. Tarafından yapıldı.

Yorum

• mizansen035
          mizansen035 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Ah ah. Bulsak ta o yılları koklasak.

• Orjinal yazı sahibi: Abbathdoom View Post
        YSL Kouros vintage (1986-1993 arası dönem) kullandım. Rahatsız etmeyen ve pürüzsüz bir hayvansallık mevcut. 1981-1986 yılları arasındakini de umarım bir gün deneme şansım olur. Civeti buram buram hissetmek isterim.
        Gerçelten şu vintage leri bir gün deneyebilmek lazım

Yorum

• İnitio Side effect müthiş bir performans çok güzel bir koku günaydın bol eğlenceli karantilar ☺️

Yorum

• Sabaha ferah ferah Terre D'Hermes Eau Tres Fraicheyle başladım İyi Pazarlar.

Yorum

• Öğleden sonrası için Gucci Pour homme vintage. Odunsuluğun dibi bir koku.

Yorum

• Prada l'homme

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Chanel No 5 EDP kullandım.Bu parfüm her kullandığımda daha sakin,huzurlu ve güçlü hissetmemi sağlıyor.

Yorum

• Lalique Encre Noire

Çok nadir sevdiğim vetiver parfümlerinden biri. Gerçi evde kapalı sakin ortamda biraz burun yakıcı geldi ama olsun güzel koku yine de. Fiyatı koku güzelliği ve performansına göre heralde en ucuz olan parfümdür. Niş bir parfüm evi yapmış olsaydı kafadan 1000 lirası vardı diye tahmin ediyorum

Yorum

• matrai
                      matrai Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Chanel Sycomore 75 ml satış fiyatı 1450 tl

• xPixa
                      xPixa Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      He evet Sycomore vardı değil mi unuttum tamamen onu haha

• Hugo boss bottle intense

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Jul et Mad - Stilettos on lex
                      https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Dior Homme Intense

Yorum

• Bvlgari BLV. Tertemiz sabunsu kokusu ile her daim güvenli liman olarak adlandırılabilecek özellikle bahar aylarına daha bir fazla yakışan markanın parfüm sektöründe isim yapmasını sağlamış önemli parfümlerinden biri. Kalıcılığı ve farkedilirliğide bu tarz parfümler içerisinde standart sayılabilecek ölçüde.

Yorum

• dewnew
                            dewnew Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Altuğ selam, ios girişinde bir sorun mu var? Kullanıcı panelime ve video içeren başlıklara giremiyorum.

• matrai
                            matrai Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            şimdi baktım ben de giremiyorum. Kontrol ettiriyorum.

• Le labo Santal 33
                          Markayı çok yakından takip ediyordum, noir 29’u çok beğenmiştim. Aynı şeyi Santal için söylemek çok zor.Deri ve menekşe ile açılışı çok burun yoran cinsten, tıbbi bir plastik kokusuna yakın tuhaf kokuyor. Bir saate yakın bir süre sonra değişime uğruyor, iris ile birlikte temiz bir misk ve odunsu notalar geliyor fakat sandal ağacından fazla sedir hissediliyor. Fiyat aralığı yüksek olursa çok tercih edileceğini sanmıyorum. Denemeden kesinlikle alınmaması gerekiyor.

Yorum

İşleniyor...
                          X