Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Les Liquides İmaginaires Desert Suave;
    Tabaklanmış ve berberi motifleriyle bezenmiş, çölün ortasındaki çadırın gölgesinde; ağırlığın hurma ve kayısıda olduğu kumlanmış kuru meyve tabağı, tabağın başında aromatik tütünlerini tüttüren kabile üyeleri, güneşin sapsarı çiçekleri ve kumul kıvrımlarından kadın bedeni seraplarına aşkın şişelenmiş hali, rüya gibi bir koku. Basit ama derin, sevilmesi kolay fakat yaratılması zor bir kompozisyon.

Yorum

• Makedon hocam çok güzel anlatmışsınız, elinize sağlık, betimlediginiz atmosfere gitmiş kadar olduk Bir gün bu kokuyu deneyimlemek umuduyla diyelim

Yorum

• Masque russian tea

Yorum

• Mehmetburuk masque milano da dikkatimi çeken bir parfüm evi. Azzura kursat hocam Love Kilis parfümünü bayağı bir övmüş ve yanlış hatırlamıyorsam POAL in daha erkek kullanımına uygun olanı diye bahsetmişti. Güzel günlerde kullanın

Yorum

• M: Bentley for Men Intense + Limon Kolonyası (layer...)

Yorum

• Parfum D’Empire Le Cri - Gül ve Iris birlikteliğini çok iyi harmanlamış bir parfüm ben aldehitli parfümleri sevmeyen bitişe olsam bu parfümde kullanımı hiç rahatsız etmedi gayet kibar naif bir parfüm olmuş koklayınca huzur verenlerden feminen tarafa bi tık daha yakın bulsamda erkek kullanımınada uyar performansıda gayet yeterli

Yorum

• Güzel koku , müthiş performans, bol övgü daha ne olsun .

Click image for larger version

Name:	20191224_160756_1577195038165.jpg
Views:	404
Size:	527.3 KB
ID:	157587
                فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• Xerjoff More than Words, kullandıkça sevdiğim özel paefümlerden

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: orangeverte View Post
                    Mehmetburuk masque milano da dikkatimi çeken bir parfüm evi. Azzura kursat hocam Love Kilis parfümünü bayağı bir övmüş ve yanlış hatırlamıyorsam POAL in daha erkek kullanımına uygun olanı diye bahsetmişti. Güzel günlerde kullanın
                    Ben de birkaç ml dekant edinmiştim. Merak ettiğim bir koku idi. Çay ve suet temalı güzel bir parfüm. Kalıcılığı da çok iyi. Ama daha fazla edinmek istermiyim ? Pek zannetmem. Çay teması vulong cha ve oj qi de daha zevkli geldi.

Yorum

• Arada ferahlamak için atelier rebul green tea intense

Yorum

• Gece için Hermessence Myrrhe Eglantine. Çok minimalist bir parfüm.vahsi gül ve mür karışımı. Ortaya her iki notanin birden baskın olduğu güzel bir kompozisyon çıkmış

Yorum

• Chanel Antaeus vintage (90 öncesi barkodsuz dönem) kullandım. Bu zor günlerde terapi gibi geldi. Dumansı ve hayvansal yapısı da harika. Sanırım iki sene önce güncelini denemiştim ve katlanamamıştım. Sanki iki farklı parfüm gibiler.

Yorum

• Medea
                            Medea Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Kesinlikle çok büyük fark var.

• Abbathdoom
                            Abbathdoom Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Güncel versiyonu denediğimde “Bu muydu anlatılanlar ?” demiştim ama vintage versiyonunu denedikten sonra “Evet Antaeus efsanesi sanırım buymuş.” demiştim.

• PMP Perfumes Anti Anti... Plastiğimsi acımtırak portakal ferahlığı, çok hafif duman esintisi ve metalik miske yedirilmiş çocukça bir odunsuluk. Böyle yazınca pek neye benzediği anlaşılmıyor ama başka kelimelerle anlatmak gerekirse, elinizle sıktığınızda vaaak diye ses çıkaran, çocuklar küvette oynasın diye yapılan oyuncak plastik ördek kokusu da diyebilirim. En azından uzunca bir süre öyle koktu bana. Sonları da ucuz kolonyalı mendil kokularını falan andırıyor. Açılıştaki ilk dakikaların biraz gideri var, hadi yarım saat diyelim ama o kadar. Dışarıya, bana yansıdığından daha iyi yansıyor galiba. Eşim beğendi ilk birkaç saatini. Ferahlığından da olabilir. Benim içinse, sanırım birkaç gün sonra hiç hatırlamayacağım bir parfüm olacak.

Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	57.4 KB
ID:	157636

Yorum

• Chanel de bleu edt

Yorum

• Roja dove fetish

Yorum

İşleniyor...
                              X