Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Nicolia New York intense
    Tam bir beyfendi her zaman güvenli bir liman benim için.

Yorum

• xPixa
      xPixa Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hislerime tercüman olmuşsunuz resmen

• Marmaris büfe
      Marmaris büfe Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Herkesi aynı moda sokmayı başaran bir baş yapıt olduğunu kesinleşti.

• KARALARIN_CEMAL
      KARALARIN_CEMAL Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      imza kokum

• Nobile 1942 - Ambra Nobile açılışta bergamot paçuli ikilisiyle başlayan hafif tozlu pudralı insanı yormayan tatlılığa sahip sıcak bir amber parfümü performans gayet iyi

Yorum

• Mfk Grand Soir

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: xPixa View Post
        Tom Ford Oud Wood Intense

Dekantın sonlarına doğru yaklaşmaya başladım. Aslında biraz da bitsin diye kullandım. Deri temalı açılışı takip eden ferah baharatlı naif bir koku. Merak edenler varsa dekant edinmelerini tavsiye ederim 👍🏻
        Dünden beri benim de üstümde Oud Wood Intense var. İlk birkaç kullanımda beğenmiş ama çok da olağanüstü bulmamıştım. Ancak kullanmaya devam ettikçe, özellikle sadece tende değil kıyafette ve saçta da kullanınca şahane detaylar kendini çok daha iyi gösterdi. Başlangıçtaki mazotumsu hayvansal deri giderek çok daha yumuşak, kremsi bir deriye dönüşürken diplerden gelen hafif yeşilimsi ferah nüanslar keyifli bir boyut katıyor. İlk izlenimlerime kıyasla gözümde değeri daha da yükselen klas bir deri yorumu.

Yorum

• xPixa
          xPixa Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Açıkçası benim ilk kullanışımdan bugüne kadar geçen sürede hissiyatım pek değişmedi. Bittiğinde tekrar aramayacağım bir koku olacak maalesef. Mazotumsu deri yorumunuza katılıyorum. Ayrıca bu konuda Guerlain Cuir Intense çok daha hoşuma gidiyor. Sıktıktan birkaç dakika sonra internetteki çoğu kaynakta birçok kişi pis bir mazot gibi betimlemiş olsa bile kremsi kaymak gibi bir deri olarak geliyor burnuma

• Medea
          Medea Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Cuir Intense da benzer koku profilinde oldukça iyi bir parfüm. Oud Wood Intense'in kirli, hayvansal, mazotumsu kısmı Cuir Intense kadar acımasız değil ve hayvansallık sevmeyenler için daha yumuşak, daha insan içine çıkılabilir hale gelmesi de Cuir Intense'a oranla daha kısa sürede gerçekleşiyor ve o kremsi, kaymak gibi rafine deri çok daha uzun zaman kendini sergileme fırsatı buluyor. Cuir Intense uzun süre aynı çizgide tekdüze devam ediyor gibi görünse de çok sonradan bazı güzel değişimler onda da oluyor. Oud Wood, bunları biraz daha kısa sürede ve belirgin bir şekilde yapıyor. İkisi de sevdiğim işler.

• V Canto Mea Culpa kullandım. Açılışı biraz zorlayıcı olsa da çok güzel ve keyifli bir paçuli yorumu olduğunu düşünüyorum. Yaklaşık bir saat içinde vanilya ve reçineler ile baymayan bir tatlılık ve sıcaklığa ulaşıyor. İlk kısımlar oldukça rutubetli sonrası ise dumansı ve reçineli paçuli. Şişeli almak istediklerimden ve sanırım alsam da uzun bir süre yeteceğini düşünüyorum.

Yorum

• Xerjoff Casamoratı Alexandria ll

Yorum

• Red Tobacco dekantının son damlasını fıslattım.

Yorum

• Jovoy Remember Me
              Acılısta Dior homme Intens havası var ama sonradan naneli vanilya gibi kokuyor
              Ne kadar genele hitap eden bir koku olsa da l,bu arkadaşa alışmam iki haftamı aldı
              Bir fısla saatlerce buram buram kokuyor

Yorum

• Bu sonbahar iki kez ağır nezle geçirince grip sezonu açıldığından beri dansa ara vermiştim, yeni virüsle birlikte herkes evinde oturacak gibi. Çok da özledim, o yüzden dansa giderken kullandığım parfümlerden birini sürdüm bu akşam; Serge Lutens Fleur d'Oranger. Oldukça pırıltılı ve gösterişli açılan, giderek sakinleşip derinleşen çok güzel bir narenciye çiçeği yorumu. Sümbülteberle tatlılığı arttırılmış, kimyonla kimilerine göre kirli, benim cildimdeyse neyse ki yumuşak ve zengin bir gelişim gösteriyor. Aslında beyaz çiçekleri çok sevsem de kendimle pek bağdaştıramam, o yüzden gündelik hayatımın dışına çıktığım zamanların kokusu.

Yorum

• Clive christian x

Yorum

• Pathetique

Yorum

• Click image for larger version

Name:	escentric-molecules-escentric-01-100ml.jpg
Views:	192
Size:	13.2 KB
ID:	156702

Escentric Molecule 01

Iso E Super, Limon ve Iris.

sevdiğim 3 bileşen burda . daha ne isterim ki bir parfümden.
                      Son Düzenleme mizansen035; 13-03-20, 08:53. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Tom Ford Tobacco Vanille havalar iyice ısınmadan

Yorum

• Acqua Di Parma Essenza

Yorum

• Dior eau sauvage 2013

Yorum

İşleniyor...
                            X