Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Amouage Gold

Yorum

• Fahrenheit parfum

Yorum

• uncle-benjen
        uncle-benjen Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Vintage mı hocam?

• israfilkilinc
        israfilkilinc Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Yok hocam vintange değil ama yinede güncel hali bile en sevdiğim designer parfüm olmaya yetiyor.

• Roja dove fetish

Yorum

• Strangers P. Fume Ma Peau kullandım. Açılışında net bir şekilde hissedilen tutkal ve burun yakan cinsten keskinlik mevcut. Ayrıca ilk birkaç dakikada, teninizde tutkalın kuruması gibi kokunun oturmasını hissedebiliyorsunuz. Bu durum benim için biraz can sıkıcı oldu.(ne de tatlı canım varmış.) Orta bölümlerde de koku, dumansı tütüne, ekşimtrak odunsulara ve benzine doğru evriliyor ve tene yakınlaşıyor. Sevdim diyemem ama değişik işte.

Yorum

• Dolce&Gabbana The One EDP.
          Amber, tütün, meyveler, zencefil, portakal çiçeği, sedir…

Hani parfümlerin koku profilinde biraz da olsa zayıf yanları, bazı notalardan kaynaklı riskli tarafları olur ya, O. Polge bunun tam tersi, sanki tüm güzel, sevilebilir notaları almış, karıştırmış, içine koymuş gibi. Taktik maktik yok, bam! Bam! Bam!

Son Düzenleme Aryan; 12-03-20, 10:07. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Elie Saab - Oud
            Benzoin, yogun baharatlar ve oud.
            En sevdigim ve goz ardi edilen Kurkdjian islerinden biri.

Yorum

• Medea
              Medea Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Evet, benim de beğendiğim işlerden biriydi. Kendi parfümevindeki öd temalı parfümlerden daha başarılı bulmuştum.

• Creed Aventus

Yorum

• PDE Ambre Russe kullandım. Tatlı, dumansı hoş bir amber parfümü. İçinden en rahat tarçını tanıyabildim. Tarçın ile huş yakışmış bence birbirlerine. Notalarda bal görmedim ama bence bal gibi bir nota var ve bu bal baya tesirli. Bazen şifa niyetine yuttuğum o acı kestane balını hatırladım birden. Güzel parfüm, kışa uyacak iç ısıtıcı bir kokusu var.

Yorum

• Nicolai - Rose Oud..

Baştan beri aramızdaki ilişkinin ters gittiği bir markanın, bu sefer arayı düzelteceğiz herhalde umuduyla kullandığım parfümü..

Şık bir güle eşlik eden öd, paçuli ve çilek kokuları, ayarında kalıcılık ve yayılım..

Ama hala yanlış giden birşeyler var, ve evet, bu tamamen feminen..

Hay bin kunduz..

Yorum

• Tom Ford Oud Wood Intense

Dekantın sonlarına doğru yaklaşmaya başladım. Aslında biraz da bitsin diye kullandım. Deri temalı açılışı takip eden ferah baharatlı naif bir koku. Merak edenler varsa dekant edinmelerini tavsiye ederim 👍🏻

Yorum

• Gucci oud intense

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Guerlain Terracotta le Parfum
                      🌞 Ne güzel bir gün.. 🌞
                      https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• bu ara bol bol kolanya kullanıcaz.eyüp sabri tuncer hatıralar.yemyeşil çimlerde mis gibi çiçekler arasında geziyorum.Parfümü olsa güzel olurdu

Yorum

• Mona di Orio Vetyver. Kokladıkça büyük bir rahatlama hissettiren, her ortamda her zaman kullanılabilecek ferah limonlu Vetiver parfümü
                          Elimde ki dekantı bittiğinde 2 ay boyunca hırkamı koklamama sebep olmuştu.

Yorum

• Mancera Red Tobacco. kokuya alışmaya çalışıyorum ama sürekli ters giden bir şeyler var.

Yorum

İşleniyor...
                            X