Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bugün özledim diye Montale Honey Aoud kullandım. Özledim sandım çok özlememişim. Akşamda tıraştan sonra elim Khasab Al Oud'a gitti.

Yorum

• mizansen035
      mizansen035 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      bir baldan çok neye benzer bu Honey Aoud.

• Baruti Melkmeisje (yeni adı Onder de Linde) kullandım. Açılışı biraz tuhaf ve ekşi bir kıvama sahip olduğunu düşünüyorum. Bu kısımdan sonrası ağız sulandıran armut ve hanımeli ağırlıklı gidiyor. Tatlı yapısı bayıcı bir etkiye sahip değil. Kullanımı benim için çok zevkli ve performansı da oldukça iyi. Ek olarak parfümün ilham kaynağı ise Johannes Vermeer'e ait olan Melkmeisje (Sütçü Kız) tablosu.

Yorum

• Medea
      Medea Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Yıllar önce, yöneticilik yaptığım oteldeki restoranlardan birinin menüsünün kapağında kullanmıştım bu görseli.

• ormonde jayne zizan

Yorum

• Miss Dior Absolutely Blooming ile başladığım günü, daha hafif versiyonu olarak gördüğüm Yves Rocher Mon Evidence'la tamamladım. Evde ise epeydir kullanmayıp özlediğim Mon Guerlain Bloom of Rose'la birlikteyim. EdP'si çıkınca emekli edilmesi kuvvetle muhtemel bu lavantalı narenciyeli vanilyalı güzel parfümü yedeklemem gerekecek. EdP'sini de merakla bekliyorum.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	ralph-lauren-polo-eau-de-toilette-118ml.jpg
Views:	168
Size:	25.6 KB
ID:	153566
        yemyeşil, tütünlü, zaman zaman meyvelerin de hissedildiği. Bence muazzam bir koku. Tabi Vintage olarak.

Yorum

• Baque

Yorum

• Dior Fahrenheit Le Parfum

Yorum

• valentino uomo intense

Yorum

• Xerjoff Lira

Yorum

• En sevdiğim minimal tasarımlardan birisi.
                  Tam bir ofis kokusu. Temiz, enerjik ve şık bir parfüm.

Yorum

• Costume National - Homme tarçın greyfurt biraz baharat ağız sulandiriyor koklayinca (:

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• hdp ambre 114

Yorum

• Slumberhouse ore
                        Viski ve çikolatanın odunsu ve baharatlı notalar ile tam sınırda duran her zaman kullanmaktan zevk aldığım tam bu havaların kokusu.

Yorum

• parfum de marly herod...
                          tütün vanilya tarçının nefis kullanıldığı Osmanlı padişahlarının tarçınlı hafif tatlı yemeklerinin yapıldığı mutfaklarının kokusu gibi..tatlılık mevcut baharatların bitkilerin kırmızı meyve efekti yaptığı gurme bir koku...her kullandığımda işte bu dedirten kimilerinin şuruba kimilerinin aşure kokusuna benzettiği benim için markanın en iyi kokusu...
                          İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Herod
                            Herod Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            benim şişe 2014 yani ilk hali o yüzden ara ara kullanıyorum ama şöyle de bir durum var bu tutku bence koku güzelse seviyorsan ister 5 dk kalsın ister saatlerce hiç sorun değil...seviyorsanız gidin alın bence...ayrıca öyle kötü de bir performans değil günde 2 kere tazeleyin kafi 5-6 fıs sıkın keyfine varın

• furkan1001
                            furkan1001 Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Doğru diyorsunuz olmadı arabaya koyar gün içi tazelemeyle bu sorunu anlatırım parfümün performansı derken çevreye değil bana karşı tavrını kastettim yani bana sürekli gelsin sürekli boğsun beni istiyorum 😂

• Herod
                            Herod Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            o zaman boynunuza ve yanağınıza sıkın iki fıs kıyafetin göğüs tarafına bir fısta enseye misss

• Bugün Jubilation'a sığındım. Ciddi anlamda kompleks yapısını sonuna kadar hissetiriyor. Nesimi misali; Kah çıkarsın gökyüzüne seyredirsin alemi, kah inersin yeryüzüne seyreder alem seni.
                          🤔"Fildişi kapaklısı kim bilir nasıldı, yine kaçırmışım."

Yorum

• UmutAras
                            UmutAras Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Çok şey kaçırmadınız aralarında öyle çok büyük farklar yok

• _sefa_
                            _sefa_ Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Genel performansının daha iyi ve notalarının daha rafine olduğu yönünde incelemeler okumuştum, bir nebze rahatladım Umut hocam Teşekkür ederim.
                        İşleniyor...
                        X