Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Mancera Red Tobacco

Yorum

• Click image for larger version

Name:	FCCC3429-EC16-4F10-9AEB-8BD18A0090A1.jpeg
Views:	349
Size:	1.09 MB
ID:	152556 🌸 Guerlain Jicky 🌸

Lavantalı Shalimar.
      Sonsuz ruhunuza geçmişten geleceğe kare kare kendini hatırlatarak kadim bir huzur üflüyor. İçgüdülerinize çağlar boyu aktarılagelmiş doğal ve hiç işlenmemiş hallerini hatırlatıyor. Shalimar’ın limonlu vanilya halini, hayvansallık katılmış eril lavanta ile zenginleştirmiş, ortaya da koklamaya doyulmayacak bir şaheser çıkmış.
      https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Nishane Sultan Vetiver, şu ana kadar ki denediğim vetiverler içinde en kullanılabilir bulduğum.

Yorum

• Bugün valentino uomo intense ile güne başladık .. Yoğun bir ruj kokusu ile açılış yaptıktan sonra ilerleyen saatlerde belki size garip gelecek ama sütlaç kokusu alıyorum niyeyse böyle tarçınlı bir süt ürünü gibi kokuyor bana ama bu kokunun hissiyatını seviyorum ama eğer doğru zamanda kullanırsam ..

Yorum

• Guerlain Bois Mysterieux

Yorum

• van cleef arpels midnight in paris

Yorum

• Dekantın dibinde kalan 1,5-2 ml PdM Carlisleyi kullandım. Elma, vanilya ve paçuliyi yoğun olarak algıladığım, muskattan kaynaklandığını düşündüğüm yer yer tütün keskinliği sergileyen, lüks hissiyatını sonuna kadar yaşatan, genel beğeniye oldukça uygun bir koku. Uygun fiyata şişelisini bulsam ne de güzel olur

Yorum

• Roja Dove Enigma. Kolaya benzetenler oluyordu. İlk başlarda anlamıyordum doğrusu ama bu sefer ben de kısmen benzerlik kurdum kola kokusu ile. Ancak açılışta var ve kısa sürüyor. Çok seviyorum ancak dekantı bittikten sonra veda ederiz büyük ihtimal. Şu an tam şişesini alacak kadar zengin ruhlu değilim.
                  Son Düzenleme vagonlar; 14-02-20, 12:02. Tarafından yapıldı.

Yorum

• mizansen035
                    mizansen035 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    O zaman onu diyenler Kilian Boys denememiş hiç Parfümde resmen kola notası var.

• Wonderwood keskin baharatlar arkasına gizlenmiş odunsu koku

Yorum

• mizansen035
                    mizansen035 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    çok severim kendisini . yoğun bir sedir . Oldukça kuru ama bir o kadar doğal. sandal ağacı ve öd .Denge çok iyi sağlanmış. Bu parfümü sıkarken kendimi adeta doğa yürüyüşünde gibi hissediyorum. Mesela yağmur ormanlarında, amazon ormanlarında kamp ateşini yakmış ve doğal yeşillikler ile karnımı doyuruyorum. Arada burnuma yağmurun nemlendirdiği ağaç kovukları, ateşi harlamak için yeni attığım kuru odunların etrafa yaydığı tütsü vari koku, çantamda zuladan çıkardığım besinlik otlar. Parfüm o kadar doğal ki insana bunları fazlasıyla hissettiriyor. Yağmurlu havalara çok yakıştırıyorum bu kokuyu.

• frederick malle poal...
                  anlatılacak olanları anlatmıştım zaten
                  İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Lidge kullandım ama akşama ne kullanırım meçhul

Yorum

• Marmaris büfe
                      Marmaris büfe Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Hocam bu gün özel bir gün bende sevmem normalde ama bu geceyi lidge kurtarmaz 😊

• _sefa_
                      _sefa_ Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Engin hocam sizin gibi sıkı bir creed bayraktarı royal oud un hakkını fazlasıyla verir

• Marmaris büfe
                      Marmaris büfe Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Sefa hocam aventusa gitti elim bu gece 😊

• Hypnose Homme, Lancome. Created by Maurice Roucel.

Designer piyasası içerisinde benim için kesinlikle çok özel bir yerde duran bir parfüm. Buraya yazdığım parfümler hakkında kısa da olsa yorum yazmadan geçmek istemediğimden yine bir şeyler karalıyordum ki baktım yazdıkça, yazıyorum, uzadı iyice dedim neden ayrı bir başlık açmıyorum. Okumak isteyenler için: http://parfumhobisi.com/forum/ana-fo...-homme-lancome

Click image for larger version  Name:	l.jpg Views:	0 Size:	23.9 KB ID:	152647

Yorum

• Sevgilimiz olmazsa da sevdiğimiz gofret kokusunu sıktık belki kuzular üzerime atlar diye initio - absolute aphrodisiac kullandım şaka bir yana gerçekten başarılı bir vanilya kokusu içindeki hayvansallığa rağmen çok beğenilen sorulan bir parfüm tabi bunda hayvansallığın etkisini kısa bir sürede kaybetmesi derinlerden kendini hissettirmesi etmen olabilir.

Yorum

• Guerlain LIDGE

Benim için sevginin, aşkın kokusu. Şu hayatta en sevdiğim parfüm. Bu akşam için elim direk LIDGE'e gitti doğal olarak

Yorum

• Editleme ve başka posta cevap nasıl yazılıyor cahilliğime verip birisi açıklayabilir mi ☺️

Yorum

• Aryan
                            Aryan Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Attığınız yorumun sağ alt kısmında kalem işaretçiğinin yanında "edit" yazıyor. Oraya tıklayıp düzeltme yapabilirsiniz. Herhangi bir başka postun sağ altındaki "comment" kısmına tıklayıp o posta yorum yazabilir ya da yine bir postun sağ altındaki "Quote"e tıklayıp ondan alıntı yaparak hakkında bir şeyler yazabiliriniz... Telefondan giriyorsanız bunları yapmak için telefonu yana çevirip geniş modda kullanmanız gerek.
                            Son Düzenleme Aryan; 15-02-20, 00:20. Tarafından yapıldı.

• furkan1001
                            furkan1001 Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Anladım teşekkür ederim telefonu yan çevirmem gerekiyormuş sabahtan beri bakıyorum forum formatına da yabancı değilim ama neyse çok teşekkür ediyorum
                        İşleniyor...
                        X