Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Karla kaplı bu sabahta elim amouage overture a gitti. Pek de tecrübeli sayılamayacak burnum, reçineli ve boozy havası dışında notalarını belirgin olarak ayırt edemedi. Fakat mür, konyak ve sandal ağacından çok fazlası olduğu kesin. Mesela belirgin şekilde sandal ağacından kaynaklanmadığını düşündüğüm bir odunsuluk mevcut. Yine baharat kaynaklı, çok az derecede tatlı sayılabilecek bir yanı da var gibi. Bence belirli bir yaş isteyen ve gerçekten elegant olan bir koku. Hoşlandım diyebilirim.

Yorum

• thierry mugler miroir des joyaux

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Valentino Uomo kullandım. Güzel parfüm özellikle özleyince kullanıyorum ki bende oluşturduğu teshiri artsın. Kremsi fındıklı kokusu, kararında tatlı pudralı kokusu başarılı. Ama bir Dior Homme değil.

Yorum

• TF Oud Wood Intense

Naif bir deri kokusunu takiben ortaya çıkan ferah baharatlı odunsu-aromatik bir parfüm. Güzel çalışma ama şişe aldırtacak kadar değil

Yorum

• Bugün Ursa kullandım ekmek arası peynir paçuli

Yorum

• Naxos

Yorum

• Salvatore Ferragamo Signorina EDP kullandım.Kokusuna bayılıyorum. İçeriğinde olmasa da,tatlımsı bir ıhlamur,menekşe havası hissediyorum.Rüya gibi,masum,kokladıkça koklama isteği uyandıran bir parfüm.Ben senelerce hep Signorina Eleganza yı denemişim.O da güzel ama beni çok etkilememişti.Biraz Coco Mademoiselle havası olan bir parfümdü.Bu ise bambaşka ve bence çok daha güzel.Sadece biraz daha yoğun olmasını isterdim.

Yorum

• chloe love kullandım kışa daha cok yakıştırıyorum

Yorum

• almila eşimin imza parfümü .. ben artık sıkılsam da tertemiz, pudralı harika bir koku .. üretimi neden durdu acaba satışı çok iyiydi oysa

Yorum

• almila
                      almila Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      gerçekten tertemiz bir koku fiyatlar da artmış üretimden kaldırılınca üzücü

• Andy tauer alpes
                    Çam kokulu baharatlı değişik bir çalışma tauer imzası var parfümde içindeki baharatlar farklıda olsa kullanım şekili ile markanın parfümü olduğunu anlatıyor ama lddm ve acdd çok altında sıralarda benim için

Yorum

• Bir kaç gündür soğuk algınlığından dolayı parfüm kullanmıyordum bugün sebepsizce elim Costume National Homme’a gitti tarçın karanfil ve baharat kombosu sıcak bir parfüm bu parfümü sevip sevmediğime karar veremedim ama kullanınca çevreden olumlu tepkiler alıyorum performans bir kışlık için fazlasıyla yeter

Yorum

• Serge Lutens Gris clair. Yeni ütülenmiş beyaz gömlek kokusu gibi. Çok farklı ve güzel lavanta ile tütsü yorumu. Favorim.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	20200213_163506_1581608240212.jpg
Views:	212
Size:	2.27 MB
ID:	152516
                          فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• Menekşelerime devam ettim bugün de, Guerlain Insolence EdP. Hem güçlü, hem yumuşak; hem meyveli, hem odunsu; hem tatlı hem de tertemiz. En sevdiklerimden.

Yorum

• bir çılgınlık yaptım ve T Rex ile yoluma başladım. Ofistekiler ölmese bari.

Yorum

İşleniyor...
                              X