Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• tiziana terenzi laudano nero

Yorum

• Günaydın
      toroslardan gelen kar soğu nedeniyle güzide memleketim Adana’da hava eksi 1 derece evet Adana da o yüzden en sevdiğim oud yorumu olan initio oud for greatness kullandım mfk baccarat rouge benziyor ama bence çok daha güzel bir parfüm safran çok daha güzel rafine kullanılmış

Yorum

• clive christian x

Yorum

• Rahmetli Tekin Acar'dan 2014 yılında aldığım Tom Ford Tobacco Vanille, kullanmaya kullanmaya unutup gittiğim değerlilerimden, çok özlemişim gerçekten.

Yorum

• mizansen035
            mizansen035 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            bir zamanlar Tekin Acar vardı ) ahbap olmuştum Forum Bornova şubesindeki müdürü ile hatta her alışverişimde bana mutlaka beğendiğim bir parfümün raftan şişeli tester veriyordu. En son Tom Ford Extreme vermişti ve bir daha da kendilerine ulaşılamadı

• KARALARIN_CEMAL
            KARALARIN_CEMAL Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Ben de aynı şekilde hemen hemen aldığım parfüm kadar hediye aldım. Antalya'da 43 tane parfüm almışım rekor bendeydi en fazla parfüm alımında ama maalesef Tekin Acar'ı ben de kurtaramadım yalan oldu. :-)

• CN Soul un sıcak ve yumuşacık kollarına bıraktım kendimi. Amber üzerine kurulu, sıcak baharatlarla tatlandırılarak modernize edilmiş, beğenilesi kokudur kendileri.

Yorum

• _sefa_
            _sefa_ Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Hocam ben de tam tersini düşünüyorum. Soul, Homme a göre genel beğeniye daha uygun bana göre. Ambergris ve oud, bildiğim arap tarzından ziyade egzotik olarak kullanılmış. Deriyi çok ayırt edemiyorum bu kokuda. Homme a göre ofis ortamında çok daha iyi tepkiler alacağınız kanaatindeyim. İnsanları rahatsız edici bir saldırganlığını da tecrübe etmedim henüz.

• Aryan
            Aryan Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Hocam benim genel beğeninin bayraktarları olan arkadaşlarım parfüm içinde oud veya deriyi biraz alsınlar oouuuuuvvv!!11!111 Ama Soul’u alıcam artık ne olacaksa olsun……..

• _sefa_
            _sefa_ Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Bence pişman olmayacaksınız Ayrıca genel beğeniden ziyade Dominique Ropion babanın eli ürünü olması sebebiyle de tecrübe edilmesi gerektiği görüşündeyim.

• Dün kullandığım güzeller güzeli Champs Elysees için eşim,bu parfümün hiç güzel değil,Glade oda spreyi gibi kokuyor dedi.Parfüm zevkimiz hiç uyuşmuyor.Onun beğendikleri,benim eh işte dediklerim.En son Good Girl e bayıldı.Güzel ama beni hiç heyecanlandırmayan bir parfüm.İkimizin ortak çok sevdiği bir parfüm bulamayacağım galiba.
          Neyse,bu durumda bugün de Champs Elysees ile devam

Yorum

• mizansen035
            mizansen035 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            içeriğindeki kavun ve şeftaliden olsa gerek o hissiyatı vermiş olması muhtemel. zaman zaman çiçeksi bir havaya bürünüp, meyve bombasına dönüşen bir parfüm kendisi )

• Libra
            Libra Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Evet,çiçek ve meyvenin en güzel harmanlandığı parfümlerden👍🏻

• Guerlain Cuir Intense

Bu sene nadir de olsa kullandığım fakat her kullanışımda da bir o kadar keyif aldığım bir parfüm. Cidden çok güzel bir deri yorumu. Genel beğeniye hiç uygun olmayan bir parfüm hatta çevremdeki çoğu kişiden “mazot gibi kokuyorsun” tepkisi dahi aldım. Fakat kimin umurunda istediklerini desinler ben seviyorum

Yorum

• Tauer L'Air du Desert Marocain kullandım. Bunu kullanırken kendisine tam ısınamadığım bir şey var. Böyle bodrum katındaki bir çamaşırhanenin havasızlığı, rutubeti, küfe benzer kokusunu hissettiriyor bana. Bu parfüm üzerimde kaldığı sürece de gitmiyor.

Yorum

• Xerjoff Naxos

Yorum

• Coromandel Edp
                Dün kullandığım edt’nin üstüne Bu gün böyle devam ettim tek düze ilerlemesini istediğim tek parfüm keşke baştan sona topraksı tozlu paçuli devam etse ama ne yazıkki beyaz çikolata ile burada paçuli çok yumuşamış o tozlu hali açılışından hemen sonra yavaşça kayboluyor . Ama hangisi ele geçerse alınması gerekenlerin başında bence

Yorum

• Alkemia Madam Pearl ve Caveau des Innocents
                  Madam Pearl kokladığım en başarılı çay kokusu.
                  Caveau des Innocents ise kahve, rom, karamelli çikolata, üstelik çok doğal, hastasıyım.

Click image for larger version

Name:	357BDCFA-0155-4217-A775-4BE84CE27320.jpeg
Views:	324
Size:	154.4 KB
ID:	152337
                  https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• murrjm
                    murrjm Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Bu markaya nereden ulaşabiliriz ? dewnew

• dewnew
                    dewnew Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Kendi siteleri var. Amerikadan getirecek biri olması lazım murrjm . Ben 2 sipariş verdim ilki şans eseri ulaştı, ikincisi gümrüğe takılıp satıcıya iade oldu, ben de o ara US’de yaşayan bir komşu kızına ulaşıp onun adresine yollattım o getirdi. Keşke Amerika’dan dönen birine ısmarlatsak yine, spliti olmaz çünkü yağ formunda bunlar, ama çok uygun fiyatlı olduğundan herkes 5 ml şişelerinden alabilir.

• murrjm
                    murrjm Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Çok Teşekkürler. Bir bakayım oralara giden gelen kim var

• Bvlgari Man İn Black

Yorum

• guerlain l'homme ideal edp

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Sabah Alexandria II, öğleden sonra tazeledim ve Prada L homme intense ile yer değiştirdim. Bayılıyorum bu kokunun verdiği temizlik hissyatına.

Yorum

• Nishane hundred silent; floral meyveli vanilyalı .farklı bir koku değil ama güzel kokuyor.silaj ve kalıcılık da üst seviyede

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                        X