Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• The Merchant Of Venice Noble Potion

Yorum

• Dior Homme Parfum

Yorum

• Champs Elysees EDP kullandım.Cıvıl cıvıl,hayat dolu tam bir mimoza parfümü.İnsanın içini açan,mutluluk veren bir kokusu var.

Yorum

• Tom ford noir extreme .. çok sevdiğim kokulardan biri

Yorum

• Mancera red tabacco -20 yi gördüğümüz bu günlerde ancak bu içimi ısıtır.

Yorum

• http://parfumhobisi.com/forum/ana-fo...Cncel-versiyon
              https://www.instagram.com/p/B6oO4sWBtZk/

Yorum

• RD enigma

Yorum

• Daha önce tecrübe ettiğim hiçbir kokuya benzemeyen Interlude kullandım. Kimi zaman reçineli yapısıyla hafif tatlı esintiler sunan kimi zaman da tütsülü dumansı yapısıyla gizemli bir duruş sergileyen çok sevdiğim bir koku. Bence amouagelar içinde en başarılı kışlıklardan biri. Kalıcılık ve yayılımdan hiç bahsetmiyorum bile. Bir şişe al yıllarca kullan.

Yorum

• Marmaris büfe
                    Marmaris büfe Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Aman hocam dikkat duruşmaya falan girme onunla hakim’in ne yapacağı belli olmaz :-)

• _sefa_
                    _sefa_ Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    "Sanığın, somut olayın esasına etki etmeyecek nitelikteki üm taleplerinin reddine, invictusa bulanmış 1,5 metrekarede 1 ay tazyik hapsiyle cezalandırılmasına..." Olmaz böyle ceza Engin hocam

• Marmaris büfe
                    Marmaris büfe Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Mühebbet yese daha iyiydi invuctus kabusumdur benim nefes almama bile engel

• Tiziana Terenzi – Laudano Nero

Yorum

• mancera wild candy sample denedim bugün bildiğimiz ucuz araba parfümü gibi kokuyor

Yorum

• Yayılımı düşük olsa da sanat, sanat içindir diyerekten Guerlain L’Homme Ideal EDP.

Yorum

• Aryan
                        Aryan Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Ben çok seviyorum, çok pürüzsüz. Sadece diğer bazı parfümlerden daha fazla övgüyü hakkettiğini düşündüğüm için şikayetim, yoksa kendim için değil yahu. Kış parfümü diye konuşulan, tavsiye edilen bir parfüm ama ben artık bu sorundan dolayı bahar mevsimlerine kaydırmayı düşünüyorum kullanımını. Bir de öyle deneyelim, belki öylesi daha iyidir...

• mizansen035
                        mizansen035 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        kesinlikle öyle. L'homme ideal Cologne de çok güzel benzersiz bir parfümdür.

• Aryan
                        Aryan Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Açıkçası ben "cool"u kokladım ve beğendim. Yaza doğru onu alacağım. Notaları da daha uydu bana. Gittiğim mağazalarda her cologne sorduğumda bana olmadığını, onun yerine cool'un olduğunu söylediler. Sanırım Guerlain da 2015 çıkışlı "cologne" yerine 2019 çıkışlı "cool"u satmak istiyor.

• memo italian leather...
                      domates yaprağı vanilya ve süetin balzamik notalar ile buluştuğu bol sillajlı lezzetli bir parfüm...
                      açılıştaki vanilyalı domatesi koklayınca bu ne diyebilir daha sonra eklenen deri ile değişime başlayıp balzamiko notalar ile doygunluğa ulaşan nefis bir koku...orris kökü kokuya klaslık katmış sandal ağacı mür misk ise oryantel...
                      kullandığım zaman vanilyanın domatesin ve derinin kullanım şekli zorluyor sonradan ise dayanılmaz bir mutluluk salgılıyor...
                      sillaj ve kalıcılık muazzam...
                      İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• L'artisan Tea for Two kullandım. Açılıştaki tütün ve devamındaki vanilya kullanımı ister istemez bana Tobacco Vanille bağlantısı kurduruyor. Hangisini tercih edersin desen koşarak bunu tercih ederim. Çok daha yumuşak ve sevilebilir bir tütün. Zaten genel havası da iç ısıtıcı bir yapıda.

Yorum

• vagonlar
                          vagonlar Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Benim amatör burnum çay notasını genelde görmezden geliyor, tanıyamıyorum pek. Daha doğrusu tanıdığım bildiğim çay kokusunu ben algılamıyorum. Adında görmesem çay var bunda diyemem.

• Aryan
                          Aryan Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Estağfirullah hocam. Ben de deneyeceğim. Geçen gün de intense cafe için size yorum atmıştım. Valla çay, kahve gidiyorsunuz. İlgimi çeken parfümlerdi

• vagonlar
                          vagonlar Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Ne denk gelirse deniyorum doğrusu maksat bir şeyler öğrenmek.

• Kilian Gold Knight
                        Lüks,konforlu,farklı,beğenisi yüksek ve de performanslı.

Yorum

• Coromandel edt ( vintage)
                          ne şiiirler ne şarkılar anlatır aşkımızı bu günün sadece keyfini sürmek kalır bana açılışındaki tozlu eski paçuli sonlarında daha kremsi beyaz çikolatalı vanilyalı paçuli tadından yenmeyecek şaheser.

Yorum

• Herod
                            Herod Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Muazzam kokudur kendileri...

• Marmaris büfe
                            Marmaris büfe Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Aşk’tır benim için hocam çok ayrı kalmıştım yarında edp’si kullanmayı düşünüyorum.
                        İşleniyor...
                        X