Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Farmacia SS. Annunziata Ambra Nera kullandım. Karlı günleri iç ısıtan parfümlerle değerlendirmek istediğim için elim direkt buna gitti. Amber ve reçinelere eşlik eden vanilya hiç bayıcı değil. Her şey tam ayarında kullanılmış diye düşünüyorum. Kalıcılık ve yayılımı da gayet iyi.

Yorum

• alex 3

Yorum

• Les Liquides Imaginaires Buveur De Vent

Yorum

• Herkese günaydınlar.. normalde narenciye ve özellikle de bergamotun hakim olduğu kokuları ilkbahar ve yazın kullanmama rağmen bu klasmana uygun olan Dior Sauvage ile bugüne başladım. Sanırım narenciye kokulu ve aynı zamanda kışa en uygun olan koku bu olmalı ! Ofis ortamında da baymayan ilk 2/3 saat kendini tatlı tatlı hissettiren aynı zamanda sizi kışın ortasında ferah okyanuslara götürecek ferah ve baharatlı parfüm

Yorum

• initio oud for greatness,çok güzel parfümmüş.açılışta öd kokusu net hissediliyor orta notalarda safranla birlikte öd harika denge oluşturuyor.baccarat rouge benzettim ben .

Yorum

• Hermes narguile

Yorum

• Avon Black Suede

Yorum

• Sonertan
                  Sonertan Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  seneler önce kullanırdım şimdi kokusu burnuma geldi

• Montale honey aoud mutlu haftalar

Yorum

• Kilian Straight To Heaven Extreme ...

Yorum

• Bentley intense ile haftaya başladık. Odunsu gövdeye eşlik eden tütsü ve sıcak baharatlarla vazgeçilmez kışlıklarımdan oldu. Herkese iyi haftalar dlerim.

Yorum

• _sefa_
                      _sefa_ Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      CN Homme a benzerliğinden çok söz edilmekte. Tütsü beni baya etkisi altına aldığından mıdır nedir bilemedim ama ben hiç benzetemiyorum

• israfilkilinc
                      israfilkilinc Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      CN Home e bende pek benzetemedim. CN home daha tatlı sanki kayısı hoşafı pişirirken o buharının oluşturduğu koku yu anımsatıyor bana sadece o konunun biraz daha tarçınlı hali gibi. Yinede akşam eve geçince tekrar bi deneyeyim belki hafızam beni yanıltıyor olabilir

• Aryan
                      Aryan Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      _sefa_ Herod israfilkilinc Herkese çok teşekkürler. Rom'un hissedilebilirliği iyiyse "rom ve tütsü" fark yaratabilir. Derinin de çok pis bir kullanımı yoksa sorun yok. Bu yüzden özellikle iki notayı sormuştum. Benim bu parfümü uygun bir fiyata da bulma şansım var. Pure Malt'ın zor bulunduğu bu dönemde boozy parfüm niyetine koleksiyona eklenebilir o zaman, tamamdır

• Encre Noire A L'Extreme, Lalique. Bugün bej, krem, kahverengi tonları ağırlıklı giyinince elim bu odun kapaklı şişeye gitti.

Yorum

• Mancera Kumkat Wood

Yorum

• Initio - Aphrodisiac

Açılışında hayvansal bir vanilya ve misk ile güzel bir etki bıraktı bende. Sonrasında ise Amber ve vanilya var. İlk başlardaki hayvansal kirlilik son buluyor, parfüm daha kremsi tatlı bir hal alıyor. Keşke başlangıcındaki o kirlilik az daha devam etse. Farkedilirliği ilk 1-2 saat çok iyiydi ama sonrasında sanırım biraz tene yakın duruyor. Kirli bir parfüm ararken gurmeye yakın buldum. Keşke Musk Koublai khan, Leather oud tarzı bir koku tekrar bulabilsem diyorum. Hatta bu ikisini bulsam sanırım bana yeter

Yorum

• versace eros...
                          tarçınlı elmalı kek yerine naneli vanilyalı elmalı kek yapılmış...
                          yeşil nüanslar ile tatlılığın buluştuğu bazılarının (benim )sinek ilacı çok basit dediği ama kışın güzel bir haz veren basit sıradan ama lezzetli piyasa kokusu...
                          İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Ensar Oud - Monsieur Oud..Ensar'da herhangi esans aldığınızda kesin %100 doğal olduğundan emin olabilirsiniz. Tropikal bölgelerin çiçekleri kullanılarak damıtılmasına rağmen; Monsieur Oud'un koku profili "freş dağ esintisi gibi"; içinde hafif bir "kirlilik" de var..

Yorum

İşleniyor...
                            X