Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• xeryus rouge şişenin rengi bile iştahımı kabartıyor

Yorum

• gece gece en sevdiklerimden lartisan dzongkha..deriler baharatlar tütsüler havada uçuşuyor müthiş..

Yorum

• By Kilian Back To Black

Yorum

• xerjoff malezya

Yorum

• Roja Dove Fetish ...

Yorum

• Mancera Red Tobacco

Yorum

• Mistik bir soba olarak geziyorum bugün.

Tenime Ambre Precieux Ultime, kıyafetime sadece 2 sprey Oud Satin Mood sıktım.
                Huzurla göğe yükselmeyi bekliyorum.

Yorum

• Amouage - Opus III

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Dışarıda kar yağıyor üzerime balıkçı yaka kazak giymişim.. kendimi çok elagant hissettiğim bir gün ve tüm bu hislerim Nishane - Ani ile tamamlanıyor bugün katya kahvem nerede parfümlerin gücü adına !

Yorum

• Dior Homme Parfum

Ucundan da olsa kar gördüğümüz bir İstanbul gününde kendimi steroidli gibi hissetmeme sebep olan parfüm. Bu arada bendeki batch 2016 ve bildiğiniz atom bombası gücünde. Arkadaşımda da 2018 var o da hem koku hem de performans açısından aynı. Demek istediğim durduk yere 2014 aramaya çalışmayın. Zaten bu parfüm hiç reformülasyon geçirmedi, üretildiği her yılda kutunun arka yüzünde yer alan formülasyon kodu aynı. Bu sene piyasaya yeni çıkacak olan 100 ml DHP ise nasıl olacak hiçbir fikrim doğal olarak yok. Dior'un sitesinde notalar hala aynı gözüküyor. Umarım koku ve performans açısından çok büyük bir kayıp yaşanmaz

Yeni DHP linki: https://www.dior.com/en_int/products...KeKA4cTjMjPVEw

Yorum

• Aryan
                        Aryan Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Dior artık niyetini belli etti. Buna göre parfum'u reformülasyona uğratma zamanları da geldi, geçiyor bile (malesef). O yüzden ihtiyacım olmasa da şuanki 75 ml. parfum'unu yatırım amaçlı almayı düşünüyorum ben.

• xPixa
                        xPixa Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Mevcut 75ml şişeden almanız bence çok isabetli bir karar olur çünkü mevcut şişe son 10 yılın en iyi designer parfümü. Designer şişesinde niş diyebilirim hatta. Ayrıca son yıllarda Dior'un durumu da ortada. Koskoca marka bildiğiniz mantar tabancasına bağladı. Sadece designer kokularında değil niş serilerinde de aynı kıvamdalar.

• Aryan
                        Aryan Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Sağolun, evet daha karanlık, derin olduğu, homme serisinin en saf özgün halinin parfum versiyonunda hissedildiği söyleniyor. Kalıcılık açısından en güçlü designer diyenler var. Seneye kışın almayı düşünüyordum ama tarihi daha öne çektim.

• Fort & Manle Amber Absolutely kullandım. Bayılıyorum bu parfüme. Yumuşak amberi sevenler için biçilmiş kaftan. İnsanı huzura erdiriyor resmen. Güç arayanların yanaşmayacağı, koku güzelliğine odaklananların kesinlikle denemesi gerektiği, kısmen tatlı olduğu için de tatlı parfümü hiç sevmeyenlerin beğenmeyeceği ancak gerisinin beğenmeme olasılığının olmadığı bir parfüm.

Yorum

• TMOV arabesque ile devam bugünde. Dün çok bir şey anlamadım parfümden, dün eşim ile birlikte biraz izini değerlendirip gezelim demiştik, eşim alghabra bosphorus pearl sıkmıştı tabiri caize arabesque i performans anlamında tokatladı, o kadar yayılıyordu ki hiç arabesque in kokusunu neredeyse hiç alamadım ne arabada ne yemekte ne avm de ne dışarıda gezerken, sanırım 5 ml arasbesque dekant şişesini üzerime boca etsem de alghapra nın 4 spreyine yetmeyecek gibi. Şu alghapra fiyat politakısını biraz değiştirse tadından yenmez ve piyasa daki çoğu designer ve bazı niş parfümleri piyadan siler. Konunun özüne dönersek arabesque bakalım bugün neler sunacak bekleyip görücem ama ilk açılış koku güzelliği bakımından muazzam.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	D539292F-A271-4D64-9208-4AA6FD8076D2.jpeg
Views:	316
Size:	932.8 KB
ID:	151759
                          🌸 Guerlain L’Instant Magic Elixir 🌸
                          Huzur.. Gözlerinizi kapatın ve hissedin..
                          O eşsiz his..
                          Bademli pudra ve hafif kafası güzel vanilyadan çıkan; sakin, huzurlu, hayata şükretmeye teşvik eden, olağanüstü bir çalışma.
                          Sanki hep benimleydi bu koku, ve hep de ruhumun bir köşesinde benimle kalacak..
                          https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Click image for larger version

Name:	Screenshot_20200208-203501.png
Views:	206
Size:	176.7 KB
ID:	151815Click image for larger version

Name:	Screenshot_20200208-203512.png
Views:	158
Size:	164.1 KB
ID:	151816

Toi Et Moı Handsome aldım ve denedim. Birebir Tuscan Leather kokuyor orası kesin.
                            Tek sıkıntı Fransa üretimi ve Fransız bir marka gibi gösterip size yolladıkları şey, hiçbir Batch olmayan, içerik vs bilgisi olmayan, hoş kutulu güzel şişeli açık parfüm yollamaları.

Yorum

• Initio Oud for Greatness

Yorum

İşleniyor...
                              X