Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• YSL Caftan

Naif, yumuşak, oryantal sayılabilecek balzamsı bir parfüm. Burnu tırmalayan hiçbir yanı yok. Bence çok derin bir niş koku değil ama yine de severek kullandıklarımdan biri

Yorum

• Les Liquides Imaginaires Buveur de Vent.. Hafif kirli deri ile açılışı yapıyor ancak çok kısa sürede adaçayı ile yumuşuyor, şekerli ancak tam gourmand diyemeyiz, Ombre Leather'a çok benzettim, onun biraz daha şekerli ve adaçayı olan versiyonu. Günlük kullanıma uygun, klas bir parfüm.

Yorum

• Amouage Gold

Yorum

• Dior sauvage

Yorum

• Zoologist civet
            Nasıl bir açılıştır bu ?Böyle bir narenciyeli açılışa daha önce şahit olmamıştım. Karabiber ve kuru kahve ile çok acımtrak bir hâl almış. Hayvansal bir misk açılışından sonuna kadar kendini hissettiriyor baharatlar ve çiçekler ile kalbinde iyi harmanlanmış karanfili çok net hissettiriyor cocain’den aşina olduğum sümbülteber biraz yumuşatmayı başarmış parfümü . Baştan sona kadar balzamik bir yapıda devam ediyor herkezin seveceği bir tarz değil tecrübeli bir burun istiyor bence beni biraz aştı genel olarak balzamik yapıda devam eden hayvansal miskli sıcak baharatlı narenciye açılışlı zor bir eser daha sonraları için kesinlikle tekrar denerim.

Yorum

• Marmaris büfe
              Marmaris büfe Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Hocam daha sonra tekrar şans verebilirsiniz daha farklı gelecektir kesinlikle

• _sefa_
              _sefa_ Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Engin hocam, koklamadan koku hakkında büyük ölçüde fikir sahibi olmamı sağladınız👏🏼 Burnunuz dert görmesin.

• Marmaris büfe
              Marmaris büfe Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Teşekkür ederim Sefa hocam Denenmesi mutlaka gerekiyor ama kesinlikle genel beğeni beklenmemeli

• Dior homme intense 2011
            Bir dior homme intense’den “ tüm odayı doldurmuş çok yoğun ya” gibi bir tepki alacağımı düşünmezdim

Yorum

• _sefa_
              _sefa_ Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Özlenen dhi tepkileri Murat hocam

• murrjm
              murrjm Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Kesinlikle, ilk defa tam anlamıyla tatmin oldum

• Mancera Wind Wood, en beğendiğim mancera parfümlerinden, yeşil fresh bir yapıda günlük kullanıma, ofis ortamına uygun bir parfüm. Daha çok bahar aylarında kullanılırsa daha güzel olur.

Yorum

• Layton

Yorum

• Yaklaşık bir aydır devam eden öksürük sebebiyle parfüm kullanamıyordum. Bugün artık dayanamadım ve sağ omzuma bir fıs Oud Satin Mood, sol omzuma bir fıs Khasab Al Oud sıktım. Sonra yine öksürdüm 😊

Yorum

• Bugünlerde sevdiğim ama bir süre uzak kaldığım parfümlerimi yeniden keşfediyorum. Menekşe, iris, kırmızı meyveler ve aldehitlerle temiz, pırıltılı bir makyaj kokusu olan Chanel Misia'da sıra. Bendeki EdP formu. Körlemesine aldığım bu parfümün aldehitleri biraz sivriydi ama beklemek sanki bu parfüme de iyi gelmiş ve keskinlik azalmış. Taze haliyle kullandığım 25 ml.ye acıdım dersem yalan olmaz. Bu parfüm de vazgeçilmezlerimden olmaya aday.
                  Son Düzenleme Rayiha; 07-02-20, 21:20. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Mfk Silk Mood Edp ...

Yorum

• Olfactive Studio Woody Mood. Comme des Garçons tarzında odunsular + İnterlude çağrışımları. Şans verilir.

Yorum

• Tmov Arabesque

Yorum

• Lancome Idole kullandım.Seviyorum ben bu parfümü..Temiz,mis gibi gül kokusu.

Yorum

• HDP Fidelis
                            Farklı tarzda bir koku tecrübe edilebilir cinsten fakat şişeli olarak alacağını düşünmüyorum
                            Yayılımı Kalıcılığı Ortalama geldi bana

Yorum

İşleniyor...
                            X