Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bütün gün süren toplantı maratonuna sabah Miss Dior Absolutely Blooming ile başladım ve öğleden sonra Balenciaga Paris ile devam ettim. Evdeyim sonunda, Teo Cabanel Lace Garden ile dinlenmeye çalışıyorum.

İyi ki parfümler var, bu kadar koşturmacanın içinde kendime ait bir koza örebiliyorum onlarla..

Yorum

• Adidas Action

Yorum

• Le labo Santal 33.

Bir tarafı tozlu ahşabımsı, bir tarafı tatlı aromatik, diğer tarafı kremsi. Burnuma burnuma vuran, kendi parfümümü kendi kendime en uzun süre duyduğum parfümlerden biri. Böyle bir özelliği var bu parfümün kullanıcısına kendini en fazla hissettiren ve nasıl oluyorsa o kokuya burnu alıştırmayan bir yanı var. Bilmiyorum belki de bende böyle oluyor. Ama kendi parfümünde boğulmak deyimini yaşatıyor bana.

Yorum

• pomak
          pomak Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Gerçekten bu santal akşama kadar kullanana bile kendini hissettiriyor. Ama benim bu konuda favorim nicolai paçuli intense, sürekli yeni sıkılmış hissi yaşatıyor

• uncle-benjen
          uncle-benjen Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Güzel koku ama benim tenimde çok tekdüze devam ediyor, ama çok kalıcı..

• M (07:30): Tom Ford Noir De Noir Unisex + Ormonde Jayne Nawab Of Oudh Unisex.. (layer)

A (13:30): Roja Parfums Amber Aoud Unisex

N (20:30): Xerjoff Don Unisex + Tom Ford Tobacco Vanille Unisex (layer)

Çok Sonrası... Shower...

Yorum

• Umut korkut
          Umut korkut Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          maşallah bu kadar güçlü kokuları 1 güne sığdırabiliyorsunuz karışmıyormu kokular birbirine çorba gibi olur 3 öğün parfüm sıkınca insan

• pomak
          pomak Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Ezogelin

• Hercules
          Hercules Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Genel anlamda parfümler (her parfüm için geçerli değil) 2-3 saat kullanan kişi tarafından yoğun hissedilebilir ancak daha sonraları tene yaklaşır ve parfüm hissiyatı azalmaya başlar. Ben genelde parfümleri ilk sıktığım zaman gibi yoğun hissetmeyi severim. Bu nedenle 6-7 saat sonra farklı parfümlerde ki nüansı yakalama adına yeniden uygulama yaparım. Çok iltifat alırım. Kişiler denemeden bilemez. Herkesin ten özelliği farklıdır ve benim tarzım herkese uymayabilir. Bu arada şu soğuk havalarda sıcak bir ezo gelin çorbası fena olmaz.

• Mancera Kumkat Wood

Yorum

• Hdp Ambre 114

Yorum

• mfk satin mood

Yorum

• LM Vol d'Hirondelle , Fresh,ortalama kalıcılık ve silaja sahip Heeley Sel Marin tarzı bahar ve yazın iyi gidebilecek bir koku. Yeşillik kısmı ayçekirdeği bitkisinin yeşil aksamının içindeki süngerimsi yapıdan geliyor gibi .kokuyor

Yorum

• Click image for larger version

Name:	86AC8CA5-F005-4E26-9B8B-DC54AF573835.jpeg
Views:	336
Size:	600.0 KB
ID:	151630 🌸 Salvatore Ferragamo Signorina EDT 🌸

Cıvıl cıvıl meyveli kaymaklı gül. Pembe toz bulutu içine girer gibi mutluluk verengillerden. Zarif de aynı zamanda. Ortalama üstü sevimli bir parfüm.
                https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• dior homme edt...
                  her zaman yanıbaşımda durması gereken özel kokulardan...
                  nazik lezzetli keyifli elegant...
                  kakaonun lavanta ve irisle uyumu...
                  zarif bir kadının kaliteli makyaj malzemelerini koyduğu deri çantası kokuyor...
                  İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Dior Bois D’Argent kullandım. Reçineler, amber, iris, vanilya direkt hissedilen notalar. Unisex bir parfüm. Çıkış yılına (2004) göre baya modern bence. Açılışında hafif lastik kokusu var. Burası belki herkesin hoşuna gitmeyebilir. Ayrıca parfümün ömrü içeriğine göre çok zayıf geldi bana.
                    Son Düzenleme vagonlar; 07-02-20, 14:51. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Profumum Roma - Arso 🔥 🔥 reçine ve Tütsü kendinizi çam ormanında ateşin kenarında oturuyor hissi veriyor he zaman 😊

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• C.N Homme ile hem kendimi hem de duruşma salonunu karanfil ve tarçına boğdum. Alelacele dosyamı alıp beni göndermek zorunda kaldılar🙂

Yorum

• Kendisiyle ilk karşılaşmamızda Safran nefretim yüzünden burun kıvırmama sebep olmuştu.
                          Bugün ki kadar soğuk değildi hava ve fazlaca sıkmıştım sanırım.
                          Elime geçtiğinden beri sürekli kapağını koklayıp anlamaya çalışırken sevdim kokuyu
                          Bu sefer doğru hava şartlarında ve doğru dozajlamayla resmen aşık oldum...

Yorum

• Bu soğuk havada Armani code profumo kokmak istedim bugün☺️

Yorum

İşleniyor...
                            X