Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• dior sauvage edt

Yorum

• initio absolute aphrodisiac

Yorum

• PDM Oajan

Yorum

• Burberry - London Man

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Bugün Bvlgari Man in Black & Calvin Klein Obsession'ı katmanladım.
            Deneyin derim

Yorum

• Costume National Homme …

Yorum

• Montabaco intensivo kullandım. Tütün temelli bir erkek parfümü nasıl olmalıdır sorumun cevabıdır. Tütünün, tatlı notalarla yumuşatılmadığı, bir diğer yandan rahatsız edici derecede keskinlikten ziyade güçlü kullanılarak odunsu notalarla desteklendiğini düşündüğüm, gerektiği kadar maskülenlik saçan harika koku. Zihnimde canlanan; takım elbiseli, bürokratik görüşmelere katılan deneyim sahibi beyefendi imajı. Kalıcılığı ve farkedilirliği fazlasıyla tatmin edici.

Yorum

• Les Senteurs Gourmandes Insence Oud kullandım. Deri ve tütsü benim algıladığım en belirgin notalar. Odunsu yönü kremsi olup parfüme hafif tat katmış. Yalnız Oud Wood ile beraber içinde ve adında oud olup beni rahatsız etmeyen ikinci parfüm. Ne yazık ki karakteri de Oud Wood gibi olup aşırı zayıf buldum kokusunu. Parfümün güzel yanlarında birisi de fiyatı. 200-250 lira arası bir parfüm için kalitesi tatmin edici.

Yorum

• davidof zino,eski ve tozlu. güllü paçuli ve odunsu bir parfüm.keşke biraz daha saldırgan olsa.Kimbilir 80-90 lı yıllardaki batchler nasıl bir sanat eseriydi

Yorum

• Guerlain L’Homme Ideal Eau de Parfum.
                      Herkese uymayabilir ama benim içinde en rahat hissettiğim kış parfümlerinden. Son derece pürüzsüz… Niche kalitesinde.

Açılışı pek etkilemese de kalp notaları harika: Kiraz, tütsü, gül, vanilya. Zaten üst notalardan, kalp notalarına çok hızlı bir geçişi var. Badem notası bu parfümün imza notalarından olsa da baş aktör kiraz. Direkt diğer notaların arasından sıyrılıp kendini belli ediyor. Bazıları aradaki hafif gül notasını pek beğenmese de ben çok şık, klas buldum. Ayrıca kiraz ve vanilya gibi çekici notaların yanına gül, duygusallık katan bir dokunuş olmuş.

Alt notalara doğru gelirken, dumansı hava azalıyor ve deri de kendini hissettirmeye başlıyor.

Yayılım: Orta 5/10
                      Kalıcılık: İyi 7/10

Click image for larger version  Name:	gulhiup.jpg Views:	7 Size:	36.6 KB ID:	150483
                      Son Düzenleme Aryan; 31-01-20, 16:31. Tarafından yapıldı.

Yorum

• TM pure havane kullandım

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Fm Promise

Çok başarılı. Keşke zamanında büyük sözü dinleyip fazla fazla alsaymışım diye beni hayıflandıran bir parfüm oldu.
                          Son Düzenleme Forsy; 28-01-20, 13:33. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	1.59 MB
ID:	150497
                          فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• Versace sevmem, bayık gelir bana ama resmi laykladım..

Yorum

• Insolence EDP kullandım.Senelerdir bittikçe aldığım ve her kullandığımda kokusuna hayran olduğum bir parfüm.Tertemiz,sabunsu,bol menekşeli ve çook kalıcı.

Yorum

• Rayiha
                                Rayiha Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                En sevdiklerimden ☺ Bende de temiz ve kremsi duruyor, Fragr.'da 'ağır ve çok tatlı, aşırı kuvvetli' gibi yorumlar okuyunca şaşırıyorum.
                            İşleniyor...
                            X