Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• DHP kullandim. Herkese merhaba bugün üye olduğum ikinci forum. Buradaki yurtdışı splitini kaçırdım ancak meseyosunu.com daki yurtdışı spliti ne yetiştim. Umarim artik buradaki amanla yapilacak olan ulaşılamayan kokular splitinede katılabilirim

Yorum

• avon treselle kullandım geçmişe dair sevdiğim parfümlerden

Yorum

• ADG Profumo kullandım özlemişim

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• OJ Montabacco
          İntensivo’nun arkasına Montabacco ile devam ettim koku arasında kesinlikle bir fark hissetmedim ikisininde kalıcılığı muhazzam hangisini bulursanız şişesini alın derim.

Yorum

• Jean Patou Pour Homme Vintage ...

Yorum

• _sefa_
              _sefa_ Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Derby vintage gibi hakkında methiyeler düzülen bu kokulara yetişememek çok üzücü☹️

• İlyas
              İlyas Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Hiçbir niş parfüm kalibresine ulaşamaz hocam bulması oldukça zor neredeyse imkansız. Derby vintage'da kullandım fakat güncel versiyon ile farkını göremedim pek.

• FM Promise

Yorum

• Mfk satin mood

Yorum

• Terre D'hermes edp

Yorum

• Ufak bir aradan sonra hafif koku olan Hermes Osmanthe Yunnan kullandım. Yeşil ve hoş çiçeksi bir parfüm. Taze bir narenciye mevcut. Çiçeksi tarafı baharda bahçenizde kokan cinste keyif verici. Canlandırıcı bir havası var. Yazın hızlıca tüketilir. Feminen tarafa yatkın.

Yorum

• Dior fahrenheit parfum

Yorum

• Bugün aldığım armaf cdni açılışta ki o sertlik limon bergamot deri 10 dakika sonra gitti sonrası nefis bu fiyata böyle bir klon çok iyi...
                      İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Guerlain Cuir Intense

Yorum

• Dior Sauvage

Yorum

• Annick Goutal Ambre Fetiche kullandım. Her kullanışımda ayrı bir tat veriyor. Sanırım özet olarak diğer amber parfümlerinden daha çok beğeni kazanmamı sağlayan kısmı kullanılan deri ve sonrasında eşlik eden vanilyanın da baymaması diyebilirim.

Yorum

• Tauer Au coeur du desert... amber harikası, ustalık eseri, master yodası.

Yorum

İşleniyor...
                              X