Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Click image for larger version

Name:	Vanille-Eau-de-Parfum-Mona-di-Orio-.jpg
Views:	345
Size:	64.2 KB
ID:	149970
    Ekli Dosyalar

Yorum

• Histoires de Parfums Fidelis

Yorum

• nicolai ny intense,

Kendileri ile ilk pazar günü tanışma fırsatı bulmuştum. Açılışında ki limon ve bergamota aldanıp biraz sportif giyindim ve avm ye geçtim. Çok uzun bir süre geçmeden lavanta kendini hissetirmeye başladı ve sorunda orada başladı sanki parfümün fısıldadıklarını duyar gibiydim.'olum manyak mısın kot pantolon giyip beni kullanacağına şu karda kışta şortla gezsen daha az abes olurdu' diyordu Neyse ki bugün aynı hataya düşmedim

Yorum

• jovoy private label kullandım 2fıs

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Terre D Hermes

Yorum

• Caron Yatağan ne zaman başım sıkışsa bi büyüğe danışırım 😁

Yorum

• Initio-ofg kullandım. Safran ve öd ağacının bir arada olması sebebiyle çekindiğim kokulardan biriydi. Fakat kullandığımda hiç de öyle olmadığını, harika bir uyum içinde ve gayet kullanılabilir olduğunu tecrübe ettim. Keskin lavanta başlangıcı, sonrasında safranla beraber aromatik baharatlı hissiyat ve benim bildiğim, tanıdığım nemli paçuliden çok farklı bir paçuli, fazlasıyla tatmin edici.
                p.s. baccarat rouge anımsatmadı değil. Fakat ondan çok daha oturaklı ve farklı bir imajda bana göre.

Yorum

• Parfum de Empire Cuir Ottoman

Yorum

• hugo boss bottled...eskiden beri sağda solda kokar bu seneye kısmetmiş almak kullanmak...bana her zaman içinde armutların olduğu mukavvaların kokusunu anımsatır
                    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Amouage Epic Man, daha önce mağazada deneyip çok dikkatimi çekmemişti, tekrar denemek istedim koku olarak beğendimde performans konusunda zayıf gibi geldi ama farklı ortam ve hava şartlarında tekrar şans vereceğim

Yorum

• uncle-benjen
                        uncle-benjen Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Benim üstümde de çok zayıf oldu hocam, aşırı zayıf..

• ufuk.mercan
                        ufuk.mercan Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        yorumlara bakılırsa iyi bir performansı olması gerekiyor ama reformülasyona uğramış olma ihtimalide var tabi

• spade of vetiver

Yorum

• FM Musc Ravageur

Kirliliğini özlemişim resmen Kirliliğin sıcak baharatlarla (özellikle karanfil) çok güzel harmanlandığı tam erkek kokusu.

Yorum

• Dior homme parfüm

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• slumberhouse kiste
                            Bu markanın parfümlerini seviyorum hepsi çok naturel şeftali reçeli gibi kokmak bile hoşuma gidiyor . Çok ustaca kullanılan tütün dumansı tv gibi ağır değil bal ise tam kıvamında naxos gibi kesinlikle baymıyor . Tek bir markaya bagımlı kalsam kesinlikle slumberhouse olurdu herhalde .

Yorum

• Fidelis

Yorum

İşleniyor...
                              X