Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Memo İtalian leather
    Notaları çok ilgimi çekmişti domatesi ile ünlenen bir şehirde dogdugum için farklı ruh haline bürünmek için aldım . Beklediğim gibi olmadı domates yaprağı ve deri düşündüğümde beni Çanakkale’nin bir köyüne götürür diye umut ettim tam o ambiansı yakalarken vanilya işi bozdu . Deri parfümü olarak kullanmam zor bir nota şansımı daha sağlam süet deri tarzında ararım.

Yorum

• Office for Men. Iltifatciyiz
      Turk erkeginin yillardir aradigi kalici ve fresli parfum

Yorum

• Creed Aventus dönemin kokusu olmasada kullanamadan duramadım .

Yorum

• Kilian Gold Knight
          Balın fazla hayvansal işlenişi bende devreleri yakabiliyor ancak bu kokuda bal yumuşak ve tatlı haliyle verilmiş.Hafiften içki teması,vanilya,paçuli derken benim açımdan müthiş bir koku yaratılmış.

Yorum

• Franck Boclet Jasmin kullandım. İndolik yaseminin başrolde olduğu ve hakkında fazla konuşulmayan gizli kalmış parfümlerden birisi. Nedense açılışı bana temizlik malzemelerini anımsatıyor. Sonrasındaki çiçeksi yapı bence feminen tarafa kaymış değil. Kalıcılık ve yayılımı da çok iyi. Hacı yağı ve Arap kokusu diyenler oldu ama oradan çıkıp başka bir yere gittiğimde de baya bir iltifat almıştım. Ayrıca indol, indolik vb. kavramlarla tanışmamı sağlayan parfümdür kendisi.

Yorum

• Comme des Garços Man 2

Yorum

• Click image for larger version

Name:	image_6936.jpg
Views:	192
Size:	34.0 KB
ID:	149699

Yorum

• zara bright rose kullandım

Yorum

• Mancera red tabacco

Yorum

• tmow arebesque bence çok başarılı

Yorum

• Thierry Mugler - Pure Tonka

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Guerlain Bois Mysterieux

Yorum

• Dior Homme Parfum

Yorum

• CHANEL bleu de chanel...
                              bond james bond gibi oldu...
                              genel beğenilirliği yüksek dün ziyaret ettiğimiz sevil de ki çalışanın da dediği üzere istanbul un yarısı bunu kullanıyor...pehh....
                              İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Serge Lutens Bapteme Du Feu kullandım. Açılışta narenciyenin devamında çiçeklerin ve pudranın hakim olduğu bir koku. Feminenliğin zirve yaptığı parfümlerden. Ancak beğenisi düşük olur bunun, ben çok sevilir göremedim. Parfümde anlamadığım bir absürtlük var.

Yorum

İşleniyor...
                                X