Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Olfactive Studio Close Up

Yorum

• Versace eros

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• bvlgari petit et mamans kullandım

Yorum

• Yves Saint Laurent L'Homme

Beni ilk çıktığı zamanlarda çok etkilemiş, severek kullandığım günlük parfümüm olmuş bu kokuyu özlemişim. Aslında kokuyu değil de kullandığım zamanları özlemişim sanırım.
          L'Homme için şimdi değerlendirme yapacak olsam ''Vasat'' der geçerim ama buna rağmen arada bu Proud Etkisi'ni yaşamak hoşuma gidiyor.

Yorum

• Dior eau sauvage

Yorum

• PROFUMUM ROMA Battito D'Ali , yoğun portakal çiçekli,vanilyalı, tatlı 12 saatten fazla kalıcı orta yayılımlı bir koku, ayrıca Mono vanillede ki gibi olan karanfili seçebiliyorum,sonlar da hindistancevizli güneş kremlerini andıran bir kokuya dönüşüyor tende. Bu koku da birazcık feminen geldi bana ama beğendim.

Yorum

• Hermes Ambre Narguile

Yorum

• İçinde, aromatik makyaj malzemelerinden ziyade, mat rujların, pudraların ve odunsu kremlerin bulunduğu, deri bir makyaj çantasına çivileme daldım bugün.(DHP)

Yorum

• 4160 Tuesdays Shazam! kullandım. Paçuli, amber ile sedir hakim. İçerdiği reçineden midir bilemiyorum ince bir damla sakızı kokusu da geliyor. Hoşuma gitti. Umut kardeşime teşekkür ederim deneme şansı verdiği için.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	8FDB953E-156D-4AC1-BD4F-C6D91D0C1D8C.jpeg
Views:	382
Size:	620.0 KB
ID:	149652 🌸 Vivienne Westwood Boudoir 🌸

Dünya üzerindeki sanatsal aşk cenneti.
                      Özünde tarçınlı , yaka karanfilli vanilya.. Ancak plastiğe karılmış vücut salgısı kıvamında öyle bir fazı var ki işte tam bu noktada sevenle sevmeyeni ayırt eder. Bana göre mükemmel ve zamansız bir başyapıt, sevmeyenine de ağız dolusu küfür okutur.
                      https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Perfumecatcher
                        Perfumecatcher Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        En merak ettiğim kokular arasına girdi. Kokularda en sevdiğim tavır ''Ya sev a nefret et''

• By Kilian Royal Leather ...

Yorum

• Nicolai New York Intense

Limonumsu narenciyeli bir açılışı takip eden inanılmaz bir meşe yosunu, lavanta ve ferah baharatlı yapı. Elegant beyefendi kokusu nedir deseler direk bu parfümü söylerim. Daha önceden de belirttiğim gibi sexy bir koku kesinlikle değil ama kendine özgü bir cazibesi var. Her erkeğin dekant şeklinde bile olsa hayatında en az 1 kere kullanması gerektiğini düşünüyorum. Zamansız bir klasik. Şişeden 2 en fazla 3 fıs olarak kullanımı da size bütün gün yetiyor da artıyor bile

Yorum

• costume national homme...

ağustos sıcağında baharatçılar çarşısında klimasız bir dükkanda oturmuş sıcak meyve şarabı içtiğinizi düşünün tüm baharatlar sıcağın etkisi ve hafif meltemin oluşturduğu o baharat devirdaimi...
                          işte hissettirdiği aura...
                          İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Tom Ford Men Extreme.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: dewnew View Post
                              Click image for larger version

Name:	8FDB953E-156D-4AC1-BD4F-C6D91D0C1D8C.jpeg
Views:	382
Size:	620.0 KB
ID:	149652 🌸 Vivienne Westwood Boudoir 🌸

Dünya üzerindeki sanatsal aşk cenneti.
                              Özünde tarçınlı , yaka karanfilli vanilya.. Ancak plastiğe karılmış vücut salgısı kıvamında öyle bir fazı var ki işte tam bu noktada sevenle sevmeyeni ayırt eder. Bana göre mükemmel ve zamansız bir başyapıt, sevmeyenine de ağız dolusu küfür okutur.
                              İlk defa duydum bu parfümü ve ilginç bir tarzı olduğu belli
                              Ben bugün chypre palatin kullandım.chypre palatini bir kategoriye koyamıyorum açıkçası.bazı fazlarını kirli bulurken bazı bölümlerini feminen buluyorum.hatta gourmand havasını hissettiğim zamanlarda oldu.benim için çok özel bir sanat eseri.
                              Ama gel gör ki günlük kullanıma pek uygun bir parfüm değil bence.1 sene de 2 ml kullanmış olmam bu kanıya varmam da yardımcı oldu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                              X