Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Creed wiking
    Bergamot ve nane mükemmel bir başlangıç , inanılmaz ferah ve rahatlatıcı karanfil ve tarçınla dahada zevkli oluyor . Bu mevsimde kullanılan tek Creed ama öyle çok mucize beklememek lazım öğlen sıkarsan akşama eve kadar götürür.

Yorum

Click image for larger version

Name:	1_org_zoom.jpg
Views:	3045
Size:	23.4 KB
ID:	149538

Yorum

v de vakko, lavanta ve vanilyanın güzel uyumu.vintage olsa tadından yenmez yenilerinin performansı düşük

Yorum

Dior homme intense.

Yorum

Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	1.41 MB
ID:	149562
            فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

FM Monsieur

Yorum

• Perfumecatcher
                Perfumecatcher Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Kısa bi yorum alsak FM görünce dayanamıyorum

• xPixa
                xPixa Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Bu parfümle ilgili bir inceleme yazısı yazmıştım geçen aylarda daha detaylısı orada mevcut ama bir özet geçmem gerekirse parfümün %50’si paçuli. LIDGE tarzında işlenen bir paçuli. Toprağımsı ve sıcak bir yapısı var. Geri kalan %40’ı tütsü ve %10’u diğer notalar şeklinde tanımlayabilirim. Maço bir imajı olmasına rağmen tam bir beyefendi parfümü. LIDGE’nin açılışındaki rezinimsi çiçeksi yapı ve kakao çıkarılıp yerine tütsü eklenmiş gibi. Rom notası belirsiz bence. Paçuliye yumuşaklık ve sıcaklık katan destek notası şeklinde. Performansı da son derece iyi. Ben şişeden boyun çevreme 2 tam fıs sıkarak kullanıyorum; yayılım ilk 3 saat çok iyi sonrasında sakinleşerek yavaş yavaş ten kokusu oluyor. Kalıcılık ise 10 saat sürüyor kendi tenimde. Kıyafete sıkıldığında birkaç gün kalacağından eminim
                Son Düzenleme xPixa; 16-01-20, 10:54. Tarafından yapıldı.

van cleef ambre imperial; amberli vanilyalı orta kalıcılıkta ve yayılımlı tatlı biraz feminen bir koku ama beğendim.

Yorum

Zara Ebony Wood;
                Sondan söylemem gereken şeyi baştan söylemeliyim: Zara tarihinin en dolu parfümü.
                Dumansı amber, çiçeksi reçineler, baharatlı odunlar ve alt tondan kırmızı meyveler ile çok kimlikli ve çok sınıflı. Performans değerleri ise yaşattıkları yanında konuşmaya değmese bile değinmeliyim ki oldukça tatmin edici.
                Bu serinin bulunduğu Tuberosa Noir ve birkaç boktan parfümle beraber bahsi geçen karaağaç; Jo Malone hanımefendi ile beraber yaratılmış ve hanımefendi kendi parfümlerinde yapamadığını Zara için yapmış...
                Yeni imza parfümüm ve tüm mağazalardakini gider ayak çekme derdindeyim bununla beraber herkese tavsiye ederim.

Yorum

Xerjoff uden

Yorum

• zara bright rose ile devam ettim 10 ml kalmış şişeyle hediye etti arkadaşım bitirene kadar devam

Yorum

• Les Liquides Imaginaires Fortis kullandım. Afganogiller familyasından hoşuma giden 2. parfüm (diğeri ise Terroni) oldu. Black Afgano’nun daha sakin, pürüzsüz ve köşeleri yontulmuş hali gibi geliyor bana. Performansı ortalama ama benim için yeterli düzeyde. Şişeli alınacaklar listesine girdi.

Yorum

• Gündüz Chanel Chance kullanmıştım,gece For Her EDT sıktım.İkisi de çok hoş.Kendilerine özgü havaları olan,ağır olmadan etkili olmayı başaran parfümler.

Yorum

• Thierry mugler angel edp
                          Demek ki herşeyin bir zamanı sırası varmış.bir zamanlar seni ne hakir görmüştüm.tüm forum huzurunda özür diliyorum senden 😁

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Roja dove enigma cologne
                            Gece gece uyku tutmadı bergamot açılışı beni rahatlatıyor mis gibi uyumak için birebir .

Yorum

• xerjoff fars

Yorum

İşleniyor...
                              X