Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

versace eros...bazen burun kıvırdığınız bazen sinek ilacı dediğiniz bir parfüm fakat kışın bu soğuklarda verdiği o kuzine hissi yeterli...
    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Coromandel Edt ...

Yorum

• uncle-benjen
        uncle-benjen Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Büyük bir fanıyım, ama sadece kadınların üstünde..

• İlyas
        İlyas Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Edp ise katılıyorum

Tom ford oud wood

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Creed Royal Oud karizma,beyefendi,yakışıklı,olgun,bilgili,asil bana göre kesinlikle creed in en iyisi

Yorum

Amouge Overture

Yorum

Click image for larger version

Name:	20190216_135844_1550350770600.jpg
Views:	264
Size:	1.01 MB
ID:	149506
            فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

PdE Musc Tonkin kullandım. Misk ile birlikte beyaz çiçekler hissediyorum genel olarak. Etrafı boğmayan dengeli bir hayvansallık mevcut ama kimisine de hacı yağı gibi geliyor. Kalıcılık gayet iyi ama yayılımı biraz tene yakın kalıyor. İltifat da aldım ilginç şekilde. Extrait versiyonunu denemek artık hayal oldu sanırım.

Yorum

Teo Cabanel Lace Garden. Hayatımda kokladığım en doğal, yumuşak ve sıcak beyaz çiçekler bu şişenin içindeymiş gibi. Sıcak bir mayıs gününde, arıların etrafında uçuştuğu manolyaların, hanımellerinin ballı kokusunu alıyorum, çok derinden tatlı limon çiçekleri de geliyor. Parfüm ilerledikçe hafif pudralı bir hal alsa da çok dramatik bir dönüşüm yaşanmıyor. Güneşli bahar günlerine çok yakışacak, iddiasız ama zarif, sanki eski zamanlardan aşina olduğum bir parfüm.

Yorum

Dior Homme İntense

Yorum

Teo Cabanel Barkhane

Yorum

Valentino uomo intense

Yorum

• _sefa_
                        _sefa_ Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Pişti olmuşuz İsrafil hocam😊 Sizin dhi benzerliği ile düşünceniz nedir? Deriden dolayımıdır anlamadım ama iris kullanım şeklini saymazsak uomo intense dhi ye göre bence farklı.

• israfilkilinc
                        israfilkilinc Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Sefa hocam dhi uzun süreli deneme şansım olmadı sadece birkaç kez sephorada vs denedim, benzerlik var fakat birebir kopya değil aynı kulvardalar sadece dhi intense koku güzelliği ile önde uomo ise kalıcılık ile önde. uomo da bana farklı gelen herkesinde söylediği gibi o kakaomsu hava ve vanilya daha hissedilebilir birde bana deri notası sanki daha baskın gibi geliyor uomoda.(tende değilde kıyafette daha fazla hissediyorum deri notasını) Dhi daha naif daha hoş o makyaj çantası efektini daha çok yansıtıyor ama gel gelelim ki kalıcılık bende 5 saati geçmemişti.

• _sefa_
                        _sefa_ Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Tamamen katılıyorum👍🏻 Bana da uomo intense dhi den çok daha maskülen geldi.

Nasomatto Nudiflorum kullandım. Beğenmedim. Burnumun direğini kıran garip bir sentetik koku. Çiçeksi mi odunsu mu karar veremedim. Bir da yeşil nüanslar var. Güç olarak klasik Nasomatto'lar ayarında.

Yorum

terre d'Hermes edt...

hey gidi portakal bahçesinde çıplak ayakla toprağa basıp gezerken nereden canın çektiyse sigara yakmak için çakmağı yakmaya çalışmak defalarca denedikten sonra yanmaması ortaya çıkan toprak portakal ve çakmaktaşı kokusu...
                        İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Armani prive Rose d'Arabie

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

mdcı palatin

Yorum

İşleniyor...
                            X