Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

xerjoff amber star

Yorum

acqua di parma quercia.bir erkeğin kullanması gereken klasik bir meşeyosunu kokusu.kullanan herkesin ben parfümü bir yerden tanıyorum diyeceği bir parfüm

Yorum

Versace Oud Noir

Yorum

FM Promise

Yeşil elma, cypriol yağı (hala bu notanın tek başına nasıl koktuğu hakkında bir fikrim yok), güller ve baharatlar. Muazzam hoşuma giden bir koku. Belki daha önceki kullanımlarımda da bahsetmişimdir fakat bir daha söyleyeceğim; bu sezonki açık ara favori parfümüm. Test kağıdı ve kendi tenim üstünde de farklı kokuyor. Özellikle başlangıç kısmı test kağıdında daha metalik yapıda. Yabancı forumlarda bir kaç kişi yeni boyanmış duvar gibi koktuğunu belirtmiş cidden öyle metalik soğuk bir havası var kağıtta. Fakat tenimde böyle bir durumun uzaktan yakından alakası bile yok. Hatta elma notası kağıtta çok asidik geliyor ama tenimde kütür kütür dalından yeni toplanmış organik elma tadında. Almayı düşünenler varsa direk teninizde test etmenizi tavsiye ederim

Yorum

Dior homme parfüm

Yorum

Montale aoud night övdürür de dövdürür de

Yorum

Pardon

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Boucheron - Oud Carthage

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Nishane Ani

Bu parfümü ne kadar övsem az!
                    Başlangıçtaki Pembe Biber'in Bergamot'a kattığı tozlu hale, Zencefilin de katkısıyla keskin, tatlı oryantal açılışa bayılıyorum.
                    Değiştiği kremamsı gourmand hal de enfes...

Yorum

Aqua di parma iris nobile
                      Evet güzel evet kaliteli
                      Ama sıradan

Yorum

Nishane Ani
                        Özgün bir kompozisyon beklerken, bilinenin yeni uyarlaması. Xerjoff Lira/L de Lolita/Laurence Dumont Tendre Madeleine gibi vanilyalara alternatif olmuş sadece. Büyük hayal kırıklığı.
                        https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• uncle-benjen
                          uncle-benjen Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          İşte söylemek isteyip söyleyemediğim cümleler.. Many thanks..

Chloe Signature kullandım.Dün gece de bunu kullanmıştım.Normalde şekerli koku hastası kızım,anne parfümün güzelmiş dedi(ben sormadan).Eşim ise bu parfüm ağır kokuyor dedi.Black Orchid e bayılır ama Chloe ağır gelmişBenim ise çok çok sevdiğim bir parfüm.Sade,zarif ama dikkat çekici,sürekli koklama isteği uyandıran parfümlerden.

Yorum

Miller Harris L'Air de Rien

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volcanolover View Post
                            Miller Harris L'Air de Rien
                            Çok çok beğendim bir parfüm
                            Sizin düşünceleriniz nedir

Yorum

• volcanolover
                              volcanolover Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              İlk defa kullandım hocam misk ve patchuliyi hissediyorum şu an çok hafifte vanilya geliyor. Öyle sert rahatsız edici bir koku değil sanırım naif bir kokuya benziyor. akşama doğru ne olacak bi bakayım

Slumberhouse Jeke. Baque'deki kayısı çekip almışlar, tatlılığı kısıp tütünü arttırmışlar ve bizlere Jeke'yi sunmuşlar sanırım. İlk sıktığınızda tarif edemediğim kirli bir havası var. Sanki tütünün suyunu sıkmışlar da kazanda kaynatıp tütün katranı haline getirmişler gibi. Sakinleşene kadar olan kısmı zorlu ama seveni için çok zevk vereceğini düşündüğüm bir faz. Ve sakinleştikten sonraki hali bana nedense Costume National Homme'yi andırıyor. Gücünden bahsetmeye gerek yok sanırım. Yalnız yayılımı extrait olmasından mıdır bilinmez bence çok değil.

Yorum

• Medea
                              Medea Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              İlerleyen bölümleri Costume National Homme'u kesinlikle andırıyor.

• cantona8
                              cantona8 Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Ben de Jeke yi daha önce kokladığımdan tam tersini düşünmüştüm Baque için Hatta kaba ve basitçe, Baque için Jeke ve Kiste karışımı gibi demiştim. Yayılım konusunda da katılıyorum. Ama bana CN Homme hissi vermemişti hiç. Tarçın çok kalıyordu bende CN Homme kullandığımda. Belki de ondandır.

• vagonlar
                              vagonlar Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              En son o çıkmış sanırım dediğiniz gibi de olabilir. Ben Kiste'yi henüz denemediğim için o cephede eksiğim
                          İşleniyor...
                          X