Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Hava aşırı yağmurlu yağışlı. Doğal kokuların en güzellerinden Hermes Nil. Gnaydın ☺️
    Son Düzenleme furkan1001; 23-02-20, 08:08. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: şerif23 View Post
      Guerlain musc nobile
      Ah şu safran yok mu.beklentim olan bütün parfümlerde soğuma nedeni oldu benim için. Nedense bana o parfümde oud varmış hissiyatını da ekliyor.ayrıca kullanılan misk i de çok beğenmedim.ortalama bir çalışma olmuş benim için
      Bu arada nishane hundred silent düş artık şu montumun yakasından.günlerdir bütün parfümleri bastırıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
      Bende de kimyon aynı etkiyi yapıyor üstadım.

Yorum

• mancera aoud exclusif, dekantını alıp rengi ve oud kelimesi nedeni ile kenarda kullanırım diye tutuyordum, bugün denedim bence keyifli iş, öyle ağırda değil, başlangıçtaki kuruyemiş kuru meyve tarzındaki notalar hafif ferahlık hissiyatı, arkadan arkadan gelen gül kullanan için gayet keyifli bir iş bence sevdim

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• YSL Kouros Vintage

Aromatik bir hayvansallığı takip eden sabunsu mükemmel bir maskülen. Günümüz niş dünyasında bu parfümün bir alternatifi olduğunu düşünmüyorum. Bu parfümün metal omuz diye tabir edilen eski şişelerini arayanlar da bulduklarında direk alsınlar. Güncel Kouros’a cidden nal toplatır. Toplum içinde de kullanmaktan korkmayın, şu ana kadar çevremden öyle rencide edici bir geri dönüş hiç olmadı

Yorum

• Back To Black Kullandım Millet Yanimdan Uzaklaştı Işyerinde Ciro Düştü Millete Koku Nasıl Geliyorsa Artık Rafa Kaldırdım Kendisini.🤣

Yorum

• encre noire a l'extreme çok derin odunsu güzel bir koku fakat yayılımı bana düşük gibi geldi

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Elisire Desired.

çok hoş vanilya ve oud parfümü. Zaman zaman safran da burnu yokluyor. ve daha güzel bir hal alıyor parfüm.

Yorum

• Tom Ford Tuscan Leather ...

Yorum

• Rocco roccobarocco kolay kolay bulunmaz sıkmaya kıyamadığım bi parfüm.

Yorum

• Parfums De Marly Percival kullandım. Bana Dior Sauvage'yı andırdı baya. Sauvage'nın o meyveli halini çıkarıp sunmuşlar gibi. Berber kokusu havası da yok değil. Menekşe olduğu için beni rahatsız etti ancak seveni bol çıkar.

Yorum

• Bugün Armani Si kullandım ve bir arkadaşımdan mis gibi kokuyorsun yorumunu aldım.Annem de tatlı parfüm sevmemesine rağmen bu parfümü beğenmişti.Meyveli,tatlı,güllü,canlı bir parfüm.Aynı zamanda temiz,ferah bir his de veriyor.Ben de çok severek kullanıyorum.

Yorum

• İntio Side effect. Tütün vanilya rom birlikteliği huzur veriyor nedense.

Yorum

• SHL 777 Taklamakan kullandım. Kullanımından çok zevk aldığım için yaklaşık 10 fıs uyguladım. Kısaca benzoin ile vanilyaya eşlik eden iris ve odunsu yapı gerçekten keyifli. Ama bu markadan en çok sevdiğim Mortal Skin oldu. Kendisini çok sanatsal buluyorum nedense.

Yorum

• Gs maçını izlemeye geldim. Arkadaşlar sigaranın dibine vuracak nasıl olsa diye Red Tobacco sıktım.

Yorum

• Nicolai Parfumeuer Creatur - Cuir Cuba Intense; Luca Turin'in dört yıldız verdiği bir parfüm...bence Patchouli Intense'den daha güzel.

Yorum

İşleniyor...
                                X