Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Amouage Overture Man

Ekşi buruk boozy bir havaya eşlik eden klasik Amouage balzamsılığı. Seveni kadar sevmeyeni de var ben seven taraftayım Kışlık günlük kullanımda en rahat kullanılabilecek balzamsı yapıdaki Amouage parfümlerinden biri (diğeri bence Epic Man). Kalıcılık ve yayılımı da Amouage’a yakışır cinsten

Yorum

• ​​​​​​​LM Hard Leather kullandım. Uzun zamandır en çok sevdiklerim arasında yer alıyor. Açılış kısmından dolayı etrafı rahatsız etme olasılığı çok yüksek. Birkaç kez dışkı kokusu ve hayvan gibi kokuyorsun şeklinde yorumlarla karşılaştım. Ayrıca nedenini bilmiyorum ama bu parfümü yorumlamak bana çok zor geliyor.

Yorum

• Abbathdoom
        Abbathdoom Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Sefa hocam o ilk baştaki kısım değişiyor bir süre sonra. Baya bir güzelleşiyor. Ama dozaja dikkat etmediğimde de bu süre değişebiliyor gibi geldi bana.

• _sefa_
        _sefa_ Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Forumda dekantına hiç rastlamadım diye hatırlıyorum. Peşine düşelim bakalım. Bu arada teşekkürler Ege hocam ufak bilgilendirme için. Ben de hayvan gibi kokmak istiyorum

• Abbathdoom
        Abbathdoom Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Evet maalesef zor bulunuyor. Ne demek Sefa hocam.

• Frederic malle POAL
      Benim en sevdiğim parfümün çevremde en çok olumsuz eleştiri alan parfüm olması ne kötü

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Initio Side Effect
        Açıkçası çok sevilmesine rağmen benim beklentilerimi karşılamadı.

Yorum

• Umut korkut
          Umut korkut Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          aynı şekilde bende sizin gibi düşünüyorum bu kadar çok beğenilen bir parfümden beklentim çok fazlaydı ama beğenmedim kesinlikle

• roja dove aoud

Yorum

• Tiziana terenzi Orion

Yorum

• Tauerville Incense Flash

Yorum

• Click image for larger version

Name:	unnamed.jpg
Views:	177
Size:	34.0 KB
ID:	151268

Yorum

• Bentley Exotic Musk

Yorum

• van cleef & arpels midnight in paris

Yorum

• dün aldığım cartier declaration edt...
                    kimyon kişniş kakulenin turunçlar ve çiçeklerin ferah cümbüşü...kimilerinin bu ne dediği kimilerinin sevdiği benim imza kokum olacak tarzında ferah baharatlı elegant bir koku...terre hermes ve voyage hermes e ilham vermiştir.
                    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Amouage - Epic Man

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• bvlgari petit et mamans kullandım bebek pudrası kokusu. bir kullanımlık kaldı şişede

Yorum

• Tom Ford
                          Ombré Leather

Tom Ford Ombré Leather yorumu için;
                          http://parfumhobisi.com/forum/ana-fo...%C3%A9-leather
                          https://www.instagram.com/p/B6fjBX6HYuI/

Yorum

• Ambre Russe kullandım. Sıkar sıkmaz beni karşılayan harika votka ve şampanyanın aromatik boozy havasına hayran kaldım. Ancak bu hayranlık uyandıran boozy etki çok kısa sürede dinginleşip yerini, benim algılayabildiğim kadarıyla, baharatlı dumansı çaya ve deriye bıraktı. Burdaki deri HdP 1740'ı biraz anımsattı bana ama o kadar ön planda ve kaçık tavırlarda değil, derinlerde bir yerlerde bir var bir yok gibi. Yalnız daha önce tecrübe etmediğim bir kullanım tarzından kaynaklımı yoksa henüz sahneye çıkmamasından dolayımıdır bilememekle beraber hala amberi algılayamadım Her zaman elimde bulunması isteyeceğim nadide bir koku. Saygılar çarlık rusyası.

Yorum

İşleniyor...
                            X